konsultacje Image00061 kail M.Kleczkowski_pion fota_mrm ddp2000005 30 25 mariusz mzk
preload image preload image

Przedmiotem konsultacji społecznych w naszym mieście jest opracowanie zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic Sportowa-Prosta obejmującego również Osiedle Leśne...

Dokładnie 19 lipca 2018 roku burmistrz Andrzej Kunt podpisał Ogłoszenie nr 591723-N-2018 - przetarg nieograniczony na realizację zadania „Budowa krytej pływalni w Kostrzynie nad Odrą”!

Taką Celulozę chcemy oglądać! Mimo remisu 3:3 w niedzielnym meczu pomiędzy TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą a FC Kursko nasi piłkarze zasługują zdecydowanie na oklaski!

Rozmawiamy z Marcinem Kleczkowskim. Kim jest? Społecznie prezes WOPR w Kostrzynie nad Odrą, zawodowo pedagog w Zespole Szkół w Kostrzynie nad Odrą. Ratownik wodny, instruktor ZHP...

Jeszcze przed wakacjami na ręce Oskara Król i Joanny Kierzkowskiej (na fotografii) przekazaliśmy dyplomy za udział w konkursie organizowanym przez Ministra Edukacji Narodowej.

13 września 2018 r. miało miejsce uroczyste otwarcie Domu Dziennego Pobytu  dla osób starszych, działającego w strukturach Ośrodka Pomocy Społecznej w Kostrzynie nad Odrą.

Rekordowy 33. Międzynarodowy Bieg Uliczny „Kostrzyńska Dziesiątka”. Diatlova i Masiatchenko najszybsi w Kostrzynie nad Odrą. Zapraszamy na szeroką fotorelację!

I Mistrzostwa Kostrzyna nad Odrą Zakładów Pracy w ramach 33. Międzynarodowego Biegu Ulicznego „Kostrzyńska Dziesiątka”. Tegoroczna edycja biegu była wyjątkowa pod wieloma względami...

Mariusz Staniszewski obecny kandydat do Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą (Okręg Os. Mieszka I-go) Komitetu KWW Andrzeja Kunta spotkał się z burmistrzem Miasta rozmawiając m.in. o osiedlowych parkinagach...

Pan Olgier Kłaptocz - prezes MZK Sp.z o.o. zabiera głos w sprawie rzekomo nieuzasadnionych podwyżek cen wody. Ten artykuł naprawdę warto przeczytać! Brawo dla Pana Prezesa za wyjście naprzeciw oczekiwaniom Mieszkańców!

kssse

Samorządny Kostrzyn nr 9/2017

Ksk9ażdego roku w Polsce podejmowanych jest wiele inicjatyw i przedsięwzięć o charakterze profilaktycznym, których celem jest wzrost bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. W ostatnich latach służby, instytucje publiczne czy organizacje pozarządowe prowadzą działania prewencyjne skupiając się w szczególności na tematach związanych z cyberprzemocą i cyberbezpieczeństwem, zażywaniem narkotyków, dopalaczy, bezpieczeństwem w ruchu drogowym, a także pedofilią. Dzięki działaniom edukacyjno-profilaktycznym, dzieci i młodzież poznając zagrożenia dowiadują się jak odpowiednio reagować w sytuacjach niebezpiecznych, poznają konsekwencje prawne i społeczne związane z dokonywaniem przestępstw i wykroczeń, w tym i tych, które popełniane są m.in. w stosunku do rówieśników. W dniu 6 grudnia w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyła się konferencja Polskiej Platformy Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Tematem przewodnim ogólnopolskiej konferencji była „Rola profilaktyki zintegrowanej w zapewnianiu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży” . Do udziału w konferencji zostało zaproszone nasze miasto, które w bieżącym roku realizowało projekt "Kostrzyn nad Odrą - ochrońmy młode pokolenie przed uzależnieniami!". Na realizację projektu miasto otrzymało dofinansowanie ze środków „Programu Ograniczania Przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”. Podczas konferencji miały miejsca wystąpienia poświęcone dobrym praktykom wybranych polskich miast (wśród nich Kostrzyn nad Odrą) w obszarze profilaktyki. Miasto reprezentował burmistrz Andrzej Kunt i Marzena Brenk-Sułkowska - Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Opieki UM, która w swoim wystąpieniu omówiła przebieg i efekty projektu zrealizowanego w naszym mieście. Miło nam poinformować, że prezentacja pani Marzeny Brenk-Sułkowskiej zachwyciła zebranych gości, którzy wystąpienia nagrodzili gromkimi brawami.

[ZOBACZ SK - GRUDZIEŃ (PDF)]

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
 
KONSULATCE SPOŁECZNE ! ! !

olga boczar
5 października, godz. 19:00
KCK Kręgielnia
Plakat
KABARET JURKI !
21 października
 

 
knf 08
Wrzesień 2018

AKTUALNE NUMERY

Samozrądny Kostrzyn sierpień 2018
Nr 8/2018 - SIERPIEŃ 2018
 
Prezkrój Lokalny lipiec 2018
Nr 8(68)/2018 - SIERPIEŃ 2018
 

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.

Instytucje

Urząd Miasta w Kostrzynie nad Odrą 

 MOSiR w Kostrzynie nad Odrą

Towarzystwo Sportowe "Celuloza" w Kostrzynie nad Odrą

Kostrzyński Klub Sportów Wodnych

Klub Żeglarski "Delfin" w Kostrzynie nad Odrą

 Kostrzyńskie Centrum Kultury

Park Narodowy "Ujście Warty"


strefa logo

Invest in The West

 

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo