bgz banner

ostr 035 asfaltowa DSC_3686 Dobiegniew 156-142488 druzynowe2 karetka komisja004 czujka
preload image preload image
O.S.T.R. & DJ HAEM – Koncert w Strefie Dobrej Muzyki / 29 marca 2019 godz. 19.00 – KCK Kręgielnia/ Bilety:
50 zł – przedsprzedaż (KCK ul. Sikorskiego 34 tel. 95 7279970), 60 zł – w dniu koncertu

9 lutego w Trzcińsku Zdroju rozgrywany był Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków o Puchar Burmistrza Bartłomieja Wróbla. Krótko i na temat: turniej zdominowały Żaki UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - gratulujemy!

Tak powinna wyglądać współpraca na każdym szczeblu samorządowym! Dzięki wspólnym działaniom Miasta Kostrzyn nad Odrą i Powiatu Gorzowskiego ulica Asfaltowa doczeka się remontu - szczegóły w artykule...

Metal-Art z Puchar Burmistrza, w dniu 23 lutego z udziałem blisko 50 zawodników reprezentujących 5 drużyn zakończyły się 38. Mistrzostwa Kostrzyna nad Odrą w halowej piłce nożnej drużyn 5-osobowych o „Puchar Burmistrza”...

Pracownicy Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. ruszyli w teren. Misja: promocja korzystnych warunków inwestycyjnych gwarantowanych ustawą o wspieraniu nowych inwestycji.

Policjanci z Komisariatu Policji w  Kostrzynie nad Odrą zostali doposażeni w nowoczesny oznakowany radiowóz VW Transporter. To efekt porozumienia lokalnych władz samorządowych i Policji.

Dla kostrzyńskich zapaśników przyszedł czas na rozpoczęcie nowego sezonu. W sobotę 9 lutego pojechaliśmy rywalizować na otwartych Mistrzostwach Miasta Poznania "VII Memoriale Bogdana Brody".

Ruszyły prace związane z utworzeniem wspólnego tj. Rady Powiatu Gorzowskiego i Wojewody Lubuskiego zespołu, który ma się zająć wypracowaniem  rozwiązania dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców...

W dniu 31 stycznia miała miejsce bardzo burzliwa komisja Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą, bowiem pod obrady trafił projekt uchwały o uchyleniu nazwy patrona jednej z kostrzyńskich szkół.

Kampania "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa" realizowana jest przez Państwową Straż Pożarną w okresie od października 2018 r. do marca 2019 r. Poznaj szczegóły, zabezpiecz się!

kssse

Zaproszenie na wycieczkę „Poszukiwania wiosny”

wiosna

Park Narodowy „Ujście Warty” serdecznie zaprasza na wycieczkę „Poszukiwania Wiosny” organizowana w ramach programu „Rodzinny Rok w Parku”. Wszystkich, którzy mają ochotę wraz z nami powędrować i poszukać oznak wiosny, zapraszamy w niedzielę, 31 marca o godz. 10:00. Spotykamy się na Polderze Północnym, w okolicach wsi Dąbroszyn, przy wiacie turystycznej. Jak się tam dostać? Przy pałacu w Dąbroszynie skręcamy na południe, zgodnie ze znajdującymi się przy tablicy informacyjnej PN "UW" kierunkowskazami: Do ścieżki przyrodniczej "Na dwóch kółkach przez Polder Północny". Jadąc brukową, a następnie ułożona z betonowych płyt drogą, docieramy po ok. 1 km do drewnianej wiaty, będącej miejscem spotkania z pozostałymi uczestnikami wycieczki. Wycieczka będzie trwała od 2 do 4 godzin, w zależności od zainteresowania uczestników oraz aury. Jeśli Wiosna okaże się być dla nas łaskawą i nie poskąpi nam słonecznych promieni, rajd zakończymy ogniskiem. Dlatego prosimy zabrać ze sobą kiełbaski. Warto również ubrać się bardzo ciepło i wziąć dobre buty - może być błoto!!

Wycieczka przeznaczona jest dla turystów indywidualnych. Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia przyjmujemy do 29.03.2018 r. do godziny 12.00 telefonicznie nr tel. 95 752 40 26 lub pocztą elektroniczną na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
  
wiosna
Park Narodowy Ujście Warty
31 marca, godz. 10:00
 
mbp
MARZEC w Bibliotece
 
WMT
zapisy od 2 kwietnia!
 
 
 Strefa Dobrej Muzyki
ostr
Strefa Dobrej Muzyki
29 marca, godz. 19.00
KCK Kręgielnia
 
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk2
Nr 2/2019 - LUTY 2019
 
pl2b
Nr 2(73)/2019 - LUTY 2019 
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.
meble

WARTO ODWIEDZIĆ

Urząd Miasta w Kostrzynie nad Odrą 

 MOSiR w Kostrzynie nad Odrą

Towarzystwo Sportowe "Celuloza" w Kostrzynie nad Odrą

Kostrzyński Klub Sportów Wodnych

Klub Żeglarski "Delfin" w Kostrzynie nad Odrą

 Park Narodowy "Ujście Warty"


strefa logo

Invest in The West

 

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo