koronawirus-baner

tatar granice pilka maska droga 4etap dzieci 700x295 rozklad wybory
preload image preload image

Kogo reprezentował Przewodniczący Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą Marek Tatarewicz, który zapomniał chyba na ostatniej Sesji Rady Miasta, że nie jest Prezesem Spóldzielni Mieszkaniowej Morena, tylko radnym...

13 czerwca Polacy po powrocie do kraju nie będą musieli odbywać obowiązkowej kwarantanny. Również obywatele Unii Europejskiej będą mogli bez przeszkód wjeżdżać do Polski.

Częściowe otwarcie stadionów dla kibiców - już od 19 czerwca. Fani piłki nożnej będą mogli zająć do 25 proc. miejsc na stadionach. Więcej poniżej...

Od 16 kwietnia obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Każdy, kto wychodzi z domu, musi zakryć te części twarzy. Może to zrobić za pomocą maseczki jednorazowej, maseczki materiałowej, chusty, apaszki czy szalika. Dzięki temu chroni siebie i innych.

Chciałbym ogłosić wszem i wobec, że znajdująca się w zasobach Powiatu Gorzowskiego ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego już w ciągu kilkunastu miesięcy zyska nowe oblicze - pisze Andrzej Kail

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Co się zmieni od 30 maja, a co od 3 czerwca? Warto zapoznać się z nowymi, aktualnymi zaleceniami (źródło: gov.pl/koronawirus/)

decyzją Burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą, w bieżącym roku szkolnym 2019/2020 wszystkie przedszkola publiczne w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) będą funkcjonowały i sprawowały opiekę nad dziećmi!

Akademia Futbolu i UKS Czwórka, UKS Nukleon, SKF Olimp, SKF Renschu, Kostrzyński Klub Karate Shotokan z dofinansowaniem w Rządowym Programie "Klub!" Niestety, zawiodła TS Celuloza i UKS celuloza, które nieprawidłowo złożyły swoje wnioski...

UWAGA! Z dniem 22 kwietnia 2020 br. ponownie uruchomiony zostaje zbiorowy transport drogowy na terenie miasta Kostrzyn nad Odrą.

W najbliższych wyborach prezydenckich nie trzeba iść do lokalu wyborczego, by oddać swój głos. Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą odpowiada na najczęściej zadawane pytania.

kssse

Wybierz się na spacer do Parku

plakat UWCzasy są wyjątkowe więc i nasze wakacyjne spotkania będą w tym roku inne niż w poprzednich latach. Chcąc ograniczyć kontakt między odwiedzającymi Park przygotowaliśmy specjalne spacery z zadaniami do samodzielnego wykonania. Aby było ciekawiej zadania na naszych spacerach będą tematyczne! 

Zapraszamy na:

- Spacer z Wodnikiem Szuwarkiem
- Spacer Zmysłów
- Spacer Wiedźmina
- Spacer Kolorów
- Spacer Szlakiem Skarbów z Mokradeł.

Każdy z nich będzie prowadził inną trasą. Spacery będą miały swoje premiery w kolejnych tygodniach lipca. Będzie można wziąć w nich udział do końca wakacji.

Jak wziąć udział w spacerze?

W spacerze może wziąć udział każdy! Najlepiej z drużyną (rodziną, znajomymi) ale można też przebyć je samemu. Zadania doskonale nadają się do wykonywania z dziećmi.

Mapy spacerów będziemy publikować na naszej stronie internetowej. Na każdej mapie będą zaznaczone miejsca, w których należy szukać zadań ukrytych w terenie. Pierwsze mapy są już dostępne.

 

Spacer, spacer i co potem? Relacja!

Pierwszym etapem każdego spaceru niech będzie wymyślenie nazwy dla swojej drużyny! A gdy już drużyna ruszy w teren i będzie wykonywać zadania – zachęcamy do zrobienia z tego relacji! Mogą to być zdjęcia z krótkim opisem, rysunki, filmiki – co tylko Wam przyjdzie do głowy.

Wakacyjny konkurs!

Każdą drużynę zachęcamy do przesłania do nas relacji stworzonej na spacerze. Można ją będzie udostępnić na specjalnym wydarzeniu na Parkowym Facebooku lub wysłać do nas mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – wtedy my ją tam udostępnimy.

Na początku września spośród zgłoszonych relacji wybierzemy 3, które nam się najbardziej podobają! Czwartego zwycięzcę będziecie mogli wybrać posiadacze konta na Facebooku - zostawiając jak najwięcej reakcji pod wybraną relacją.

Szczegóły spacerów znajdziecie na stronie internetowej Parku Narodowego „Ujście Warty” www.pnujsciewarty.gov.pl 

Zapraszamy do zabawy!

 

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WARTO ODWIEDZIĆ

Urząd Miasta w Kostrzynie nad Odrą 

 MOSiR w Kostrzynie nad Odrą

kck

Kostrzyński Klub Sportów Wodnych

Klub Żeglarski "Delfin" w Kostrzynie nad Odrą

 Park Narodowy "Ujście Warty"

zew


strefa logo

Invest in The West

 

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo