koronawirus-baner

Platynowe ICT

ITC Poland - platynowa statuetka PFPZakończyła się XVIII edycja programu promującego etykę w biznesie „Przedsiębiorstwo Fair Play” organizowanego przez Fundację „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą. Podczas uroczystej gali w warszawskim EXPO XXI platynową statuetkę otrzymała firma ICT Poland Sp. z o.o., która swoją działalność prowadzi na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Wśród piętnastu firm z lubuskiego znalazły się także Miejskie Zakłady Komunalne Sp. z.o.o., które zostały uhonorowane złotą statuetką programu. Gratulujemy!

 

Platynowa statuetka programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" jest przyznawana firmom, którym udało się spełnić wymogi dwuetapowej weryfikacji w dziesięciu edycjach z rzędu, zatem nagroda nie jest dziełem przypadku: „Zdobycie platynowej statuetki przez ICT Polska Sp. z o.o. świadczy o tym, że jest to firma, która mimo zdobycia laurów wciąż ciężko pracuje nad utrzymaniem wysokich standardów zarówno w zakresie świadczonych usług, jak i regulowania zobowiązań m.in. wobec pracowników i skarbu państwa, zapewnienia możliwości rozwoju i zdobywania nowych umiejętności, stwarzania przyjaznej atmosfery pracy i godnych warunków socjalnych. Obserwujemy też, że firmy, które uczestniczą w programie od tak dawna wciąż podejmują trud unowocześniania swojej działalności, inwestują w podnoszenie kwalifikacji pracowników, jakość obsługi. Nagrodzone przedsiębiorstwa aktywnie włączają się także w działalność charytatywną, w tym działania na rzecz najbliższej im społeczności lokalnej – tłumaczy nam Agnieszka Ujma z Biura Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Złota statuetka programu dla MZK Sp. z o.o. została przyznana firmie za udział i uzyskanie certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play" nieprzerwanie od pięciu lat, zatem życzymy "platyny"!

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” bazuje na rzetelnej, dwuetapowej weryfikacji firm. W pierwszym etapie przedsiębiorstwa wypełniają ankietę nt. swojej działalności. Firmy, które zdobędą wymaganą regulaminem liczbę punktów, przechodzą do drugiego etapu i odbywa się w nich audyt. Równocześnie prowadzone jest badanie opinii losowo wybranych kontrahentów. Wyniki audytu są umieszczane w raporcie, który razem z podsumowaniem badania wybranych kontrahentów otrzymuje Komisja Ogólnopolska. Na podstawie raportów Komisja przygotowuje dla Kapituły Programu rekomendacje dotyczące przyznania lub nieprzyznania certyfikatu oraz nagród głównych. Decyzje ostateczne podejmuje Kapituła Programu, w skład której wchodzą przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu, nauki, mediów, reprezentanci władz samorządowych i doświadczeni przedsiębiorcy.

Finał kolejnej edycji programu to wielkie święto społecznie odpowiedzialnego biznesu. Uroczyste wręczenie certyfikatów i nagród odbyło się 27 listopada w specjalnie zaaranżowanych wnętrzach EXPO XXI w Warszawie. Udział w wydarzeniu prócz wszystkich Laureatów wzięli m.in. Grzegorz Czelej, wicemarszałek Senatu RP, Adam Jasser, prezes UOKiK, Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej. List gratulacyjny od prezydenta Andrzeja Dudy odczytał Zdzisław Sokal, doradca w Kancelarii Prezydenta. Galę poprowadziła znana dziennikarka i prezenterka Anna Popek. Uroczysty wieczór zakończył się balem andrzejkowym.

ITC wręczenie certyfikatu PFP

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo