mediaexpert

Statoil zmienił nazwę na Circle K

Statoil zmienił nazwę na Circle K4 sierpnia znana marka Statoil oficjalnie mieniła nazwę na Circle K, tak jak Grupa Alimentation Couche-Tard uczyniła już na stacjach paliw w Norwegii, Szwecji czy Danii. Dla klienta nie zmieniło się właściwie nic, ale całkowicie zmienia się wizerunek marki, a co za tym idzie i same stacje paliw. W piątek o godzinie 10:00 w Kostrzynie nad Odrą oficjalnego otwarcia dokonali: Waldemar Niewiarowski - kierownik kostrzyńskiej stacji paliw Circle K, Andrzej Kunt - Burmistrz Miasta Kostrzyn nad Odrą oraz Robert Imiołek – Senior Director Retail Operation Circle K Polska. Wspólne przecięcie wstęgi było jednak pretekstem o wspólnej zabawy a i klientów tego dnia nie brakowało…

Statoil zmienił nazwę na Circle K

I tak jak w innych krajach Europy, również w Polsce, zmiana marki Statoil na Circle K była okazją do wspólnego świętowania. Dla klientów przygotowano szereg atrakcyjnych ofert, rabatów i zniżek na produkty oferowane na kostrzyńskiej stacji paliw. Tuż po oficjalnym przecięciu wstęgi wszyscy zostali zaproszeni na spory kawałek przepysznego torta, a nieco później załoga Circle K zapraszała do udziału w przygotowanych na ten dzień atrakcjach. A tych nie brakowało! Można było porzucać do ogromnej tarczy, bezkarnie wybić zęby ogromnej szczęce, zagrać w minigolfa czy przejechać się symulatorem F1. Największym wzięciem cieszyły się jednak wyścigi rowerkami, gdzie oślepieni alkogoglami uczestnicy musieli pokonać tor przeszkód! Oczywiście na wszystkich uczestników czekały atrakcyjne nagrody a po tych wszystkich atrakcjach można było odpocząć w klimatyzowanym pomieszczeniu przy pysznym hot dogu i filiżance kawki za pół darmo. Otwarcie udało się znakomicie, a my życzymy całej załodze Circle K co najmniej tylu klientów co dzisiaj 7 dni w tygodniu!


 

Statoil zmienił nazwę na Circle K

kąd takie zamieszanie i co ze sobą niesie? Odpowiedź znajdziemy na stronie www.circlek.pl:

Właściciel Circle K Polska, czyli Grupa Alimentation Couche-Tard, jest jedną z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego.Po zakupie firmy Statoil Fuel & Retail w 2012 r. Grupa otrzymała prawo używania nazwy Statoil jedynie przez określony czas.Niedługo później, w 2015 r., Couche-Tard podjęła decyzję, że Circle K, jako największa i najmocniejsza marka w portfelu Grupy, stanie się globalną marką detaliczną sieci obecnej w ponad 20 krajach. W Europie marka Circle K widnieje już na stacjach paliw w Norwegii, Szwecji i w Danii.

Statoil zmienił nazwę na Circle K

Bez zmian pozostają także zasady funkcjonowania programu lojalnościowego Statoil Extra, który obecnie nosi nazwę Circle K Extra Club.

Ważne przy zmianie naszej nazwy:
Zmieniliśmy się, ale pozostajemy w tych samych miejscach, z tymi samymi przyjaznymi pracownikami, wysokiej jakości paliwem oraz zróżnicowaną oferta gastronomiczną i innymi rzeczami, które są ważne dla podróżujących ludzi.
Żadne umowy, warunki nie ulegają zmianie.
Nasz program lojalnościowy zmienia tylko nazwę na Circle EXTRA Club. Punkty pozostają nadal ważne i są ważne przez 3 lata od ich wydania.
Karty Statoil są stale ważne, choć stopniowo będą wymieniane.

Statoil zmienił nazwę na Circle K

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
 
FERIE w MIEŚCIE 2019
ferie-1
14-27 stycznia
 
siata-230x325
26 stycznia, godz. 10:00-17:00
Hala Sportowa Zespołu Szkół
 
hala3
27 stycznia / 2 luty
Halowy Turniej Zakładów Pracy
Hala MOSiR ul. Wojska Polskiego
 ZAPISY DO 21 STYCZNIA ! ! !

AKTUALNE NUMERY

sk12
Nr 12/2018 - GRUDZIEŃ 2018
 
pl12b
Nr 12(72)/2018 - GRUDZIEŃ 2018  

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo