bgz banner

Umówmy się na kredyt!

notus

Ostatnie lata to gwałtowny rozwój szeroko pojętych usług finansowych. Jak grzyby po deszczu powstają różnego rodzaju instytucje, które starają się wyjść naprzeciw klientowi i wskazać mu najlepsze oferty na niezwykle konkurencyjnym rynku. Jedną z firm działających na terenie naszego maista jest Dom Kredytowy Notus. Co oferuje? O tym rozmawiamy z Barbarą Cagarą...

Dom Kredytowy Notus. To brzmi dosyć poważnie. A co oznacza w praktyce?

Dla klienta oznacza to kompleksową obsługę jego potrzeb finansowych i różnych form zabezpieczeń w jednym miejscu. Oprócz kredytów oferujemy różne ubezpieczenia: własnego życia, przyszłości dzieci, majątków czy właśnie branych kredytów. Trzeba bowiem pamiętać, że kredyt nie umiera wraz z nami. Wszystko, co mieści się to w jednej pigułce, właśnie w Domu Kredytowym NOTUS.

Co może zatem załatwić u Państwa klient indywidualny jeśli chodzi o kredyty?

Zaletą Domu Kredytowego NOTUS jest to, że klient indywidualny może wybrać ofertę kredytową jednego spośród wielu banków, które obsługujemy. Można więc szybko sprawdzić, który kredyt w danym momencie jest dla nas najkorzystniejszy, bowiem oferty banków istotnie różnią się warunkami: oprocentowaniem, długością wydłużenia kredytu czy maksymalnymi kwotami na oświadczenie. Warto podkreślić, że mamy w ofercie kredyt nawet do 144 miesięcy spłaty, co umożliwia młodym ludziom „na dorobku” zakup np. mieszkania. Często zdarza się też, że osoby, które nie dostały kredytu w swoim banku bez problemów podpisują umowę kredytową w innym, obsługiwanym przez nas banku. Często cała procedura trwa niespełna piętnaście minut, zatem oszczędzamy również czas naszych klientów! Mamy też specjalne oferty dla ludzi, którzy już są zadłużeni, chwilówki czy inne formy specjalnych kredytów parabanków.

A jak wygląda oferta kredytowa dla przedsiębiorców?

Jeśli chodzi o klientów biznesowych, to wszystko ściśle wiąże się z obrotami na koncie firmowym, warunkami zabezpieczeniami itp. Mamy rewelacyjną ofertę dla wybranych zawodów jak lekarze, adwokaci, notariusze czy agenci nieruchomości, gdzie wystarczy oświadczenie o dochodach i można starać się o kredyt do pół miliona złotych bez zabezpieczenia! Mamy też dobrą ofertę dla firm, które chcą uzyskać kredyt na podstawie przychodów, a nie osiąganego zysku. To nas wyróżnia. Staramy się także być elastyczni - zdarza się, że klient nie ma zbyt dużo czasu więc po wstępnej weryfikacji wpisuję numer telefonu klienta do systemu, co umożliwia otrzymanie klientowi kodu, który mi następnie podaje i mamy już decyzję! W razie potrzeby mogę też podjechać do klienta z dokumentami do podpisu, zatem przedsiębiorca może się skupić na prowadzonych interesach bez konieczności czekania na decyzję kredytową w Domu Kredytowym NOTUS. Dotyczy to zresztą również klientów indywidualnych, którzy są spoza miasta.

Wspomniała Pani również o ubezpieczeniach. Co Was wyróżnia na tym rynku?

Kompleksowość. Dom Kredytowy NOTUS to miejsce, gdzie można nie tylko ubezpieczyć właśnie zaciągany u nas kredyt, ale także mieszkanie, dom, samochód czy skorzystać z ofert ubezpieczenia na życie. I tak na przykład ubezpieczając dom i samochód klient ma duże zniżki i specjalne warunki. To co nas wyróżnia, to fakt, że dajemy również specjalne zniżki, bowiem zależy mi na zadowoleniu klienta. Zatem u nas klient dostanie maksymalną możliwą zniżkę, bowiem zależy nam, żeby klienci do nas wracali. I tak jak przy kredytach, mamy wiele firm ubezpieczeniowych, z którymi współpracujemy. Można więc szybko porównać oferty i wybrać najkorzystniejszą dla siebie.

Jak się z Państwem skontaktować?

Zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Krótkiej 6 w Kostrzynie nad Odrą. Można się też umówić telefonicznie na spotkanie w naszym biurze czy uzyskać informacje, jakie dokumenty ze sobą zabrać pod numerem telefonu: 501 199 239 lub 95 7176791.

Dziękuję za rozmowę!

notus

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
  
 mbp
KWIECIEŃ w Bibliotece
 
Plakat facebook 2555 
27 kwietnia
Słońsk
 
Plakat 2019
11-12 maja
Seelow
 
plakat-1
12 maja, od godz. 9:00
Stadion MOSiR w Kostrzynie nad Odrą
  
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk2
Samorządny Kostrzyn
Nr 3/2019 - MARZEC 2019
 
pl2b
Przekrój Lokalny
Nr 3(74)/2019 - MARZEC 2019 
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo