koronawirus-baner

wielkie otwarcie!

zs1Otwarcie nowej siedziby firmy symulacyjnej „Heban” w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kostrzynie nad Odrą oraz Apel Szkolny z okazji Dnia Patrona... piękną tradycją Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w Kostrzynie nad Odrą jest ślubowanie uczniów klas pierwszych w trakcie obchodów Dnia Patrona Szkoły. W tym roku 14 listopada licznie zgromadzeni w hali sportowej uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście uczestniczyli w podniosłej ceremonii ślubowania uczniów klas pierwszych. Apel szkolny z okazji Dnia Patrona połączono z obchodami 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

zs2

Po zakończeniu apelu zaproszeni goście i uczniowie klas technikum ekonomicznego wzięli udział w otwarciu nowej siedziby firmy symulacyjnej „Heban”, która funkcjonuje w Zespole Szkół w Kostrzynie nad Odrą od 01. 09. 2016 r. Jest to miejsce praktycznego nauczania uczniów kształcących się w zawodzie technik ekonomista. Przedsiębiorstwo „Heban” jest zarejestrowane w Polskiej Centrali Firm Symulacyjnych „CENSYM” w Zielonej Górze. Obecnie jest w Polsce tylko 19 szkolnych przedsiębiorstw symulacyjnych. Uczniowie - pracownicy co roku uczestniczą w Międzynarodowych lub Ogólnopolskich Targach Firm Symulacyjnych, gdzie zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia. Ponadto uczestniczą w Radzie Programowej Polskiej Centrali Firm Symulacyjnych oraz w różnego rodzaju szkoleniach i panelach dyskusyjnych. Aby przybliżyć działalność symulacyjną  całej społeczności szkolnej, pracownicy firmy Heban dbają o aktualizację tablic informacyjnych znajdujących się naprzeciwko siedziby firmy oraz prowadzą stronę na facebooku.

zs3

W ramach projektu "Rozwój infrastruktury edukacji kształcenia zawodowego w Powiecie Gorzowskim" zaadoptowano i wyposażono salę na nową siedzibę firmy „Heban”, której uroczystego otwarcia dokonano 14 listopada br. w trakcie obchodów Dnia Patrona Szkoły.

zs4

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo