koronawirus-baner

praca czeka na operatorów procesu

polcharPolchar sp. z o.o. firma produkcyjna z branży chemicznej z kapitałem zagranicznym o ustabilizowanej pozycji na rynku poszukuje kandydata na stanowisko:

OPERATOR PROCESU

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

OPIS STANOWISKA:

Operator procesu odpowiedzialny będzie za obsługę poszczególnych węzłów produkcyjnych oraz dbałość o utrzymanie właściwych parametrów procesu na każdym jego etapie.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
  • doświadczenie zawodowe przy procesach produkcyjnych mile widziane

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • ubezpieczenie na życie
  • premiujemy staż pracy

DODATKOWE INFORMACJE:

z dopiskiem pracownik linii produkcyjnej.

W CV prosimy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polchar sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżącej oraz przyszłych* rekrutacji.

Informacja dla kandydatów do pracy dotycząca ochrony danych osobowych w Polchar sp. z o. o.

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Polchar sp. z o.o. w Policach ul Kuźnicka 1;
  2. Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazili Państwo stosowną zgodę w treści swojej aplikacji;
  3. Państwa dane osobowe wskazane w art. 221 Kodeksu pracy, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji;
  4. Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji lub przez okres 1 roku jeżeli wyrazili państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach.
  5. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,
  6. Maja Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
  7. podanie danych jest dobrowolne, ale konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA

mycie
JAK MYĆ RĘCE?

02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?

seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW

06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)

WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI

rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60