koronawirus-baner

Biały Listek CSR POLITYKI dla GBS Banku

listek

Tygodnik POLITYKA wspólnie z firmą doradczą PwC już po raz trzeci postanowiła uhonorować firmy, które wyróżniają się w działalnościach CSR.  Wybranym firmom przyznano Złoty, Srebrny i Biały Listek CSR POLITYKI. Z wielką przyjemnością chcieliśmy poinformować, że bank otrzymał Biały Listek. Przegląd społecznej odpowiedzialności biznesu za 2013 rok został przygotowany na podstawie wyników ankiety rozesłanej do ponad 800  największych przedsiębiorstw m.in. do GBS Banku. Sama ankieta była opracowana według najważniejszych wytycznych norm ISO 26000 w siedmiu obszarach: ład korporacyjny, prawa człowieka, zachowania wobec pracowników, ochrona środowiska, dbałość o klienta, uczciwość biznesowa i zaangażowanie społeczne.

Bank wdrożył wybrane rozwiązania rekomendowane przez normę ISO 26000 dla efektywnego zarządzania wpływem organizacji, a także cały czas doskonali swoje działania w tym zakresie. Jest to dla banku duże i ważne wyróżnienie, za które serdecznie dziękuje - mówi Mateusz Walewski

Nadrzędnym celem organizacji podejmującej działania odpowiedzialne  społecznie jest maksymalizacja swojego wkładu w zrównoważony rozwój. - mówi  Mateusz Walewski, starszy ekonomista PwC w Polsce - Strategiczne traktowanie aspektów CSR w zarządzaniu pozwala podejmować trafne decyzje biznesowe, które w długim okresie przekładają się na wyniki danego przedsiębiorstwa. Pomimo tego, że w Polsce takie podejście jest cały czas pionierskie, w niektórych firmach np. w GBS Banku na trwałe wpisuje się w działania instytucji. Za co GBS Bank otrzymał Biały Listek CSR POLITYKI? Bank wdrożył wybrane rozwiązania rekomendowane przez normę ISO 26000 dla efektywnego zarządzania wpływem organizacji, a także cały czas doskonali swoje działania w tym zakresie. Jest to dla banku duże i ważne wyróżnienie, za które serdecznie dziękuje.

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo