koronawirus-baner

Kino pod gwiazdami

Kino pod gwiazdamiBank BGŻ BNP Paribas już po raz trzeci zaprosił do mobilnego KINA POD GWIAZDAMI. Dzięki staraniom dyrektor Banku BGŻ BNP Paribas w Kostrzynie nad Odra Pani Anecie Staniszewskiej oraz przychylności władz miasta tym razem kino zagościło także do naszego miasta. Na Placu Wojska Polskiego przygotowano specjalną strefę w której ustawiono telebimy, 300 leżaków dla przybyłych do kina oraz specjalne zadaszenie w razie niepogody. 

 

malowanie twarzy

W dniu 26 lipca od godziny 16 na mieszkańców Kostrzyna nad Odrą odwiedzających KINO POD GWIAZDAMI czekały między innymi: konkursy wiedzy filmowej, malowanie buziek, wspólne kręcenie filmu poklatkowego. Główną atrakcją były jednak seanse filmowe, najmłodsi i nie tylko  o godzinie 18.00  mogli obejrzeć film familijny o smokach, a dla starszych  o godzinie 20.00 zaprezentowano tegoroczny przebój kinowy -  „Planeta Singli” z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem. Mieszkańcy naszego miasta licznie przybyli na tą imprezę zajmując wszystkie przygotowane miejsca, była to niewątpliwie bardzo udana akcja, która bardzo uatrakcyjniła lato w mieście.  Oficjalnego otwarcia i powitania gości dokonali dyrektor Banku BGŻ BNP Paribas w Kostrzynie nad Odra Pani Aneta Staniszewska oraz zastępca burmistrza Zbigniew Biedulski.

Zbigniew Biedulski

Aby wziąć udział w wydarzeniu należało jedynie wypełnić ankietę dostępną w oddziale Banku BGŻ BNP Paribas w Kostrzynie nad Odrą lub u animatorów w strefie KINA POD GWIAZDAMI. W zamian uczestnik otrzymywał bezpłatny bilet wstępu na wybrany seans. Dodatkowy bonusem akcji była możliwość wygrania rodzinnej wycieczki na Zanzibar, po wypełnieniu kuponu konkursowego, należało trafnie oszacować ilość ziaren prażonego popcornu w szklanej kuli i szykować się na wycieczkę. 

Kino to drugi, obok tenisa, filar strategii sponsoringowej Banku BGŻ BNP Paribas, którą z sukcesem realizuje na wielu płaszczyznach pod hasłem „WE LOVE CINEMA”.  KINO POD GWIAZDAMI to jedno z największych wakacyjnych Road Show w Polsce. Więcej informacji o kolejnych przystankach można znaleźć na: www.kinopodgwiazdami2016.pl. Trasa potrwa do 29 sierpnia 2016 roku.

 

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo