Zainspiruj się!

Gaja Kołodziej12 czerwca o godzinie 18:00 gościliśmy wystrzałową pisarkę Gaję Kołodziej. Autorka czterech książek dla młodzieży momentalnie zdobyła sobie serca zgromadzonych czytelniczek wyznaniem, iż od wielu lat jest fanką Harrego Pottera. Po tych słowach uczestniczki wiedziały już, że znalazły w pisarce bratnią duszę. Pisarka jako zodiakalny strzelec okazała się osobą niezwykle otwartą i bezpośrednią, dzięki czemu wytworzyła się bardzo przyjazna atmosfera. Z poczuciem humoru opowiadała o swoich literackich początkach na nielubianych lekcjach matematyki, gdzie podczas nudnych wykładów o ułamkach i pierwiastkach tworzyła fikcyjnych bohaterów.

spotkanie z czytelnikami

Z ogromną szczerością przedstawiła swoją przygoę z aktorstwem, która zakończyła się po pierwszym roku studiów w szkole teatralnej i porzuceniem marzeń o występach na scenie. Opowiedziała o zagranicznych studiach, które umożliwiły poznanie wielu fantastycznych ludzi i podsunęły sporo pomysłów na kolejne książki.

niespodzianka!

Jako, że jedną spośród wielu pasji młodej autorki jest haftowanie, otrzymała od nas w prezencie tamborek, który dla zgromadzonych czytelników okazał się być czymś bardzo tajemniczym i kompletnie nieznanym. Być może po spotkaniu któraś z uczestniczek zainspiruje się hobby pisarki i odkryje w sobie nową pasję?

autografy dla fanów

Po spotkaniu z Gają Kołodziej wiemy, że rzeczy niemożliwe nie istnieją i jeśli się czegoś w życiu bardzo mocno chce, to cel zawsze zostanie osiągnięty. Trzeba tylko włożyć w to całe serce i mnóstwo pracy. Co udowadnia nam autorka, która w wieku 23 lat ma na swoim koncie opublikowanych kilka książek i własne wydawnictwo, które promuje młodych twórców.


Spotkanie zostało zrealizowane przy współpracy z Działem Instrukcyjno-Metodycznym Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim oraz dzięki programowi Instytutu Książki „Dyskusyjne Kluby Książki”

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
 
KONSULATCE SPOŁECZNE ! ! !

olga boczar
5 października, godz. 19:00
KCK Kręgielnia
Plakat
KABARET JURKI !
21 października
 

 
knf 08
Wrzesień 2018

AKTUALNE NUMERY

Samozrądny Kostrzyn sierpień 2018
Nr 8/2018 - SIERPIEŃ 2018
 
Prezkrój Lokalny lipiec 2018
Nr 8(68)/2018 - SIERPIEŃ 2018
 

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo