Zainspiruj się!

Gaja Kołodziej12 czerwca o godzinie 18:00 gościliśmy wystrzałową pisarkę Gaję Kołodziej. Autorka czterech książek dla młodzieży momentalnie zdobyła sobie serca zgromadzonych czytelniczek wyznaniem, iż od wielu lat jest fanką Harrego Pottera. Po tych słowach uczestniczki wiedziały już, że znalazły w pisarce bratnią duszę. Pisarka jako zodiakalny strzelec okazała się osobą niezwykle otwartą i bezpośrednią, dzięki czemu wytworzyła się bardzo przyjazna atmosfera. Z poczuciem humoru opowiadała o swoich literackich początkach na nielubianych lekcjach matematyki, gdzie podczas nudnych wykładów o ułamkach i pierwiastkach tworzyła fikcyjnych bohaterów.

spotkanie z czytelnikami

Z ogromną szczerością przedstawiła swoją przygoę z aktorstwem, która zakończyła się po pierwszym roku studiów w szkole teatralnej i porzuceniem marzeń o występach na scenie. Opowiedziała o zagranicznych studiach, które umożliwiły poznanie wielu fantastycznych ludzi i podsunęły sporo pomysłów na kolejne książki.

niespodzianka!

Jako, że jedną spośród wielu pasji młodej autorki jest haftowanie, otrzymała od nas w prezencie tamborek, który dla zgromadzonych czytelników okazał się być czymś bardzo tajemniczym i kompletnie nieznanym. Być może po spotkaniu któraś z uczestniczek zainspiruje się hobby pisarki i odkryje w sobie nową pasję?

autografy dla fanów

Po spotkaniu z Gają Kołodziej wiemy, że rzeczy niemożliwe nie istnieją i jeśli się czegoś w życiu bardzo mocno chce, to cel zawsze zostanie osiągnięty. Trzeba tylko włożyć w to całe serce i mnóstwo pracy. Co udowadnia nam autorka, która w wieku 23 lat ma na swoim koncie opublikowanych kilka książek i własne wydawnictwo, które promuje młodych twórców.


Spotkanie zostało zrealizowane przy współpracy z Działem Instrukcyjno-Metodycznym Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim oraz dzięki programowi Instytutu Książki „Dyskusyjne Kluby Książki”

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:  
 
futsal1
18 marca, godz. 18:00
hala Zespołu Szkół
Szczesniak
22 marca, godz. 19:00
teatr
26-27 marca

 
kino luty
Marzec 2018

AKTUALNE NUMERY

Samorządny Kostrzyn
Nr 2/2018 - LUTY 2018
 
pl3
Nr 3(63)/2018 - MARZEC 2018
 
wzp4
nr 4(33) 2017 - Grudzień 2017 

INFORMACJE

plan

 
szkola
ROZKŁAD JAZDY:
dowóz do szkół
 
rozklad1
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo