Zajączek w Przedszkolu Miejskim nr 3 „Ekoludki”

20170412 105613Zajączek od lat wędruje i płata figle dzieciom z różnych zakątków świata, skrywając słodkie niespodzianki w najdziwniejszych miejscach. W tym roku dotarł również do naszego przedszkola. Pogoda nas w tym dniu nie rozpieszczała i zmartwiliśmy się, że zajączek wystraszy się deszczu. Jednak tym razem nam się udało, odwiedził najciemniejsze zakamarki naszego przedszkola skrywając w nich wielkanocne smakołyki.  Odnalezienie ich wszystkich wcale nie było takie proste jakby się mogło wydawać. Przedszkolaki musiały się natrudzić, aby cokolwiek dojrzeć. Ale było warto...

Ach ten wielkanocny zając! Przyniósł dzieciom w tym dniu tak wiele radości i uśmiechu!

20170412 094319

W środę przed świętami wielkanocnymi, zaraz po śniadaniu, wracając ze spotkania z panią stomatolog dzieci dojrzały jajeczko na podłodze. Zaciekawiło ich to, że leży na środku korytarza i nikt nie wiem skąd się tam wzięło. Pojawiły się domysły, że to zając wielkanocny zgubił je podczas odwiedzin naszego przedszkola. Zaraz po tym dojrzały drugie, trzecie i tak się zaczęła wielkanocna przygoda. Jako pierwsze wyposażone w koszyczki, na poszukiwania udały się 3- i 4-latki, a następnie przyszedł czas na 5-,6-latki. Dzieci zajrzały w każdy zakamarek.  Nic nie umknęło ich uwadze! Pomimo napotkanych trudności, dzieci świetnie poradziły sobie ze znalezieniem wszystkich niespodzianek. Gdy wróciły zadowolone i szczęśliwe do sali, okazało się, że zajączek także, tam zostawił małe co nieco. Wszystkie dzieci wykazały się niesamowitym refleksem oraz sokolim wzrokiem. Niestety, albo stety żaden czekoladowy zając nie zdołał uciec. Dumne i zadowolone dzieci wróciły do domu z koszykami pełnymi smakołyków. Mamy nadzieję, że wielkanocny zajączek nie trafił do nas przez przypadek i za rok znowu nas odwiedzi. Będziemy czekać na niego z niecierpliwością. Dziękujemy za przysmaki i do zobaczenia, zajączku!

 

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:  
 
futsal1
18 marca, godz. 18:00
hala Zespołu Szkół
Szczesniak
22 marca, godz. 19:00
teatr
26-27 marca

 
kino luty
Marzec 2018

AKTUALNE NUMERY

Samorządny Kostrzyn
Nr 2/2018 - LUTY 2018
 
pl3
Nr 3(63)/2018 - MARZEC 2018
 
wzp4
nr 4(33) 2017 - Grudzień 2017 

INFORMACJE

plan

 
szkola
ROZKŁAD JAZDY:
dowóz do szkół
 
rozklad1
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo