Odkrywamy talenty

sp004Tuż przed świętami Wielkanocnymi, w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się kolejny już Wieczór Talentów - spotkanie, na którym zaprezentowali się najbardziej uzdolnieni uczniowie, wyłonieni wcześniej w drodze eliminacji. W sumie wzięło w nim udział 18 uczestników w tym artyści solo, duety i zespoły. Wieczór Talentów został przygotowany przez uczniów, rodziców i nauczycieli i połączony był ze sprzedażą wielkanocnych ozdób. Celem uroczystości było przede wszystkim zaprezentowanie rozlicznych talentów, pasji i zainteresowań uczniów naszej szkoły, a także integracja całej społeczności szkolnej.

sp001

Oprócz występów indywidualnych na scenie zaprezentowały się dwie grupy teatralne. Młodsza grupa dzieci, prowadzona przez panią W. Skorupińską, pokazała krótkie przedstawienie pt. „Kuba superbohater ratuje Kreatywnowo cdn…”. Grupa starsza pani J. Sikory-Szybiak przedstawiła baśń „Czerwony Kapturek szuka męża”. Oba przedstawienia zostały nagrodzone gromkimi brawami. Wieczór Talentów zakończył występ zespołu wokalnego pani Judyty Samołyk. Dzieci świetnie poradziły sobie na scenie, mimo tego, że bardzo często był to ich pierwszy publiczny występ.

sp003

W przerwie między występami można było obejrzeć krótkie prezentacje przygotowane przez uczestników koła fotograficznego i koła dziennikarskiego. Przez cały wieczór można było skosztować domowego ciasta, napić się kawy lub herbaty oraz nabyć niepowtarzalną ozdobę świąteczną wykonaną przez uczniów naszej szkoły. Mimo panującego na zewnątrz chłodu uczestnikom towarzyszyła ciepła i koleżeńska atmosfera.

sp005

Wieczór Talentów jest magicznym i niepowtarzalnym wydarzeniem. Co roku na scenie występują niezwykli ludzie, którzy „zarażają” nas swoimi pasjami, umiejętnościami, talentami… Uroczystość ta, na stałe już wpisała się do kalendarza imprez szkolnych, jest wyczekiwanym przez wszystkich wieczorem. Już nie możemy się doczekać, czym nasi uczniowie zaskoczą nas za rok…

Dziękujemy rodzicom i uczniom za uczestnictwo i pomoc w organizacji tego wydarzenia.

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
 
cohen
17 grudnia, godz. 17:00 
KCK Kręgielnia
teatr rcak
19 grudnia, godz. 17:00
KCK
 
Kino za rogiem: 
24232528 1843207865969501 7581982252734386065 n

AKTUALNE NUMERY

Samorządny Kostrzyn
Nr 8/2017 - LISTOPAD 2017
 
pl11
Nr 11(59)/2017 - LISTOPAD 2017
 
wp3
nr 3(32) 2017

INFORMACJE

apt

dyżury aptek
 
plan
 
szkola
ROZKŁAD JAZDY:
dowóz do szkół
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo