koronawirus-baner

Ugodzili nożem podczas bójki. Szybko ustaleni przez policjantów

135-102334Policjanci z Kostrzyna nad Odrą bardzo szybko ustalili i zatrzymali dwóch młodych mężczyzn odpowiedzialnych za udział w bójce i pobiciu z użyciem noża. Konsekwencją tego był uraz ręki 26-latka, który ostatecznie trafił do szpitala w Szczecinie. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

Niedziela /17 września/ godzina 16.00, Park Miejski. 26-latek z Koszalina przebywający w Kostrzynie nad Odrą podszedł do grupy siedzących w tym miejscu osób. Według jego relacji miał im zapłacić 50 złotych w zamian za usługę, której jednak wykonać nie chcieli. Wobec powyższego mężczyzna wrócił do miejsca zamieszkania i poprosił o pomoc swych współlokatorów. Ci jednak pomoc mu nie zamierzali. 26-latek zatem chwycił za nóż i wrócił do parku po swe pieniądze. Nawiązała się pyskówka i rękoczyny zakończone użyciem noża, wobec jego właściciela. Skończyło się na poważnym uszkodzeniu dłoni i transportem do szpitala w Szczecinie. W tym momencie do działań przystąpili stróże prawa z  przygranicznego Kostrzyna nad Odrą. Dzięki intensywnym czynnościom wykrywczym miejscowych policjantów jeszcze tego samego dnia do sprawy zatrzymano 20-latka. W poniedziałek nad ranem w rękach policjantów był także drugi z napastników.

We wtorek /19 września/ w obecności prokuratora przeprowadzono z ich udziałem czynności procesowe. Podczas nich usłyszeli zarzuty związane z udziałem w bójce i pobiciu z użyciem noża. Grozi im 8 lat pozbawienia wolności.

Art. 159 Kodeksu Karnego

Kto, biorąc udział w bójce lub pobiciu człowieka, używa broni palnej, noża lub innego podobnie niebezpiecznego przedmiotu, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo