Alfabud się rozwija!

0016 czerwca kostrzyńska firma ALFABUD Przedsiębiorstwo Budowlane s.c. rozszerzyła swoja działalność. Podczas Dni Otwartych klienci mogli skorzystać z fachowej rady firm z branży budowlanej a także poznać bogaty asortyment Hurtowni Budowlanej Alfabud znajdującej się przy ul. Jana Pwała II 68 (tuż obok Komisariatu Policji).

w Alfabudzie można teraz kupić dosłownie wszystko co jest potrzebne do budowy czy remontu . Słowem: wszystko w jednym miejscu i to w dodatku w doskonałych cenach!

008

Hurtownia Budowlana ALFABUD wychodzi  naprzeciw oczekiwaniom klienta a jej asortyment jest naprawdę spory. Można tutaj kupić elementy ścienne (ceramika, silikaty, suporex), cement, zaprawy, wapno, kleje, folie budowlane i izolacyjne, elementy suchej zabudowy, systemy dociepleń, tynki, gipsy, szpachle, grunty, stal zbrojeniową, elementy instalacji wodno-kanalizacyjnej, kostkę brukową, krawężniki, nadproża strunobetonowe oraz wszelkie narzędzia i akcesoria budowlane. Co ważne, na miejscu czeka na nas fachowa pomoc i najlepsze materiały budowlane w rewelacyjnych cenach. I co ważne - wszystko w jednym miejscu z możliwością dostawy bezpośrednio na plac budowy czy remontu! A to wszystko dla wygody klienta, który od teraz nie musi jeździć po całym mieście w poszukiwaniu materiałów potrzebnych do realizacji swoich planów...

015

Przedsiębiorstwo Budowlane ALFABUD znane jest każdemu mieszkańcowi miasta z produkcji betonu towarowego. Warto podkreślić, że produkcja betonu odbywa się w nowoczesnej betoniarni firmy Arcen o wydajności 40 m3/godz, zlokalizowanej w Kostrzynie nad Odrą a produkcja nadzorowana jest przez zewnętrzne Laboratorium Budowlane. Z początkiem roku 2011 firma Alfabud rozpoczęła świadczenie kompleksowych usług w zakresie budowy domów a obecnie firma realizuje budowę przy ul. Moniuszki. Na terenie zakładu znajduje się także  skup złomu oraz wytwórnia wyrobów betonowych oraz wspomniana betoniarnia. Firma od lat dostarcza swój towar dla klientów z całego regionu.

 Nam pozostaje jedynie życzyć wielu zadowolonych klientów!

 

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
 
cats
23 października, g. 10:30-13:00
KCK Kręgielnia

holdys
27 października, g. 18:00
KCK
bieg rzepin
04 listopada, g. 09:00 -14.00
Starościn

 
Kino za rogiem: 
kzr

AKTUALNE NUMERY

Samorządny Kostrzyn
Nr 6/2017 - WRZESIEŃ 2017
 
pl9
Nr 9(57)/2017 - WRZESIEŃ 2017
 
wp1
 
nr 2(31) 2017

INFORMACJE

apt

dyżury aptek
 

plan

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo