u nas jak w "Bajce"

pol pm4Dnia 23.09.2017 Przedszkole Miejskie nr 4 „Bajka” grupa „Pszczółki” odwiedziło tutejszy Komisariat Policji. Dzięki uprzejmości mł. asp. Huberta Olszewskiego grupa zapoznała się z pomieszczeniem dyżurnego, obserwowała jego pracę, przypomniano dzieciom również o zasadach ruchu drogowego i konieczności noszenia elementów odblaskowych. Dzieci miały okazję zaznajomić się z monitoringiem miasta. Udostępniono im wejście do aresztu oraz do pracowni kryminalistycznej. Uchylono rąbek tajemnicy z zabezpieczenia śladów kryminalistycznych. Największą atrakcją okazało się pobieranie odcisków palców. Ostatnim punktem wycieczki było wejście do radiowozu i uruchomienie sygnału dźwiękowego. Dołączamy podziękowania dla Komendanta Policji i Huberta Olszewskiego.

straz pm4

Dnia 10.05.2017 do naszego przedszkola został zaproszony bardzo wyjątkowy gość a mianowicie gościliśmy strażaka Państwowej Straży Pożarnej. W trakcie spotkania pan Marcin Buliczak wraz z córką zaznajomił dzieci z ciekawostkami związanymi z jego pracą zawodową, przestrzeganiem zakazów, zachowaniem bezpieczeństwa. Dzieci z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie, jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej  i odpowiedzialnej pracy. Przedszkolaki wykazały ogromne zainteresowanie spotkaniem, podczas którego nabyły cenną wiedzę. Dziękujemy bardzo za uprzejmość  i poświęcony czas panu Marcinowi Buliczakowi.

owoce pm4

W roku 2017/2018 w naszym przedszkolu realizowany będzie program własny „Zdrowie na talerzu”. Program ten dostosowany jest do pracy z dziećmi 3-6 letnimi. Celem głównym projektu jest zapoznanie się dzieci  zasadami prawidłowego odżywiania i jego znaczeniem dla zdrowia organizmu oraz zrozumienie zła wynikającego z nieprawidłowych nawyków. Umożliwiamy dzieciom samodzielne przygotowanie kanapek, obchodzimy tydzień owoców, warzyw oraz nabiału.

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:  
 
rodo
27 kwietnia, godz. 11:00
Urząd Miasta - sala narad
 cover celuloid
28 kwietnia, godz. 20:00
KCK
plakat zapasy
5 maja, godz. 9:00
Hala MOSiR ul. Wojska Polskiego 6

bieg
12 maja, godz. 9:00
Park Miejski

 
kwiecien
Kwiecień 2018

AKTUALNE NUMERY

sk3
Nr 3/2018 - MARZEC 2018
 
pl3
Nr 3(63)/2018 - MARZEC 2018
 
wzp4
nr 4(33) 2017 - Grudzień 2017 

INFORMACJE

plan

 
szkola
ROZKŁAD JAZDY:
dowóz do szkół
 
rozklad1
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo