koronawirus-baner

Karnawał u Małych Europejczyków

Grupa Młodsza bal 2018Karnawał to miła tradycja - czas przepełniony muzyką i zabawą. Ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Dzień balu to dla  przedszkolaków dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W dniach 6-7.02.2018 w Przedszkolu Niepublicznym nr 1 Mali Europejczycy odbyły się najpiękniejsze Bale Karnawałowe. Wszystkie panie z przedszkola dołożyły starań, by wystrój sal i muzyka wprowadziły dzieci w radosny nastrój, oraz zachęcały do wesołej zabawy.

 

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były nie tylko za  bohaterów znanych bajek - takich jak wróżki, królewny, czy rycerze, ale można było także spotkać policjantów, szkieletorów, myszki, kotki a nawet … pokemona. Pomysłowość rodziców nie miała granic, gdyż przygotowali dla swoich pociech tak bardzo ciekawe stroje, że trudno było zarówno dzieciom jak i samym nauczycielom, rozpoznać w nich naszych kochanych przedszkolaków.

Grupa Młodsza bal 2018

Grupa Młodsza bal 2018

W pierwszej kolejności wszyscy „przebierańcy” wzięli udział w profesjonalnej sesji fotograficznej. Później tańcom i zabawie nie było już końca. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych oraz tanecznych. Oczywiście dla naszych spragnionych i zmęczonych przedszkolaków, była też chwila relaksu przy wspólnym słodkim poczęstunku.

Grupa Starsza Bal 2018

Grupa Starsza Bal 2018

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to przecież było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo