Kostrzyn nominowany do finału!

ekojanosik-logo-260x239

Narodowa Rada Ekologiczna poinformowała burmistrza o nominowaniu do etapu finałowego Krajowej Nagrody Ekologicznej „EKOJANOSIK - Zielona Wstęga Polski”. Nominacji dokonały instytucje odpowiedzialne za ochronę środowiska (Wojewódzka Inspekcja Ochrony Środowiska lub Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska) i krajowe korporacje samorządowe (Związek Gmin Wiejskich RP, Związek Miast Polskich i Związek Powiatów Polskich) oraz gospodarcze (BCC, Polski Klub Biznesu i Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej). O nominacje nie można ubiegać się samodzielnie.

Poniżej oficjalna treść listu do Burmistrza Miasta.

 

Szanowny Panie Burmistrzu,

jest nam niezwykle miło poinformować, że Miasto Kostrzyn nad Odrą decyzją Narodowej Rady Ekologicznej zostało nominowane z województwa lubuskiego do etapu finałowego Krajowej Nagrody Ekologicznej „EKOJANOSIK - Zielona Wstęga Polski ” w Kategorii I. Samorząd, Podkategoria III. Gmina Miejska.

Uważamy, że jest to wielki sukces Miasta Kostrzyn nad Odrą, bo w Krajowej Nagrodzie Ekologicznej „EKOJANOSIK - Zielona Wstęga Polski” kandydatury do nominacji z terenu województwa zgodnie z regulaminem mają wyłącznie samorządy i przedsiębiorstwa zgłoszone przez regionalne instytucje odpowiedzialne za ochronę środowiska (Wojewódzka Inspekcja Ochrony Środowiska lub Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska) i krajowe korporacje samorządowe (Związek Gmin Wiejskich RP, Związek Miast Polskich i Związek Powiatów Polskich) lub gospodarcze (BCC, Polski Klub Biznesu i Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej). O nominacje nie może ubiegać się samorząd samodzielnie.

18 maja br. odbędzie się posiedzenie Narodowej Rady Ekologicznej, która dokona wyboru laureatów Krajowej Nagrody Ekologicznej „EKOJANOSIK - Zielona Wstęga Polski”. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.ekojanosik.pl oraz na www.ekozakopane.pl w zakładce EKOJANOSIK w dniu 19.05.2018 r. oraz drogą e-mail w dniach 19/20.05.2018 r.

Statuetka wraz z certyfikatem oraz Zieloną Wstęgą Polski zostanie wręczona podczas Gali Laureatów Krajowej Nagrody Ekologicznej „EKOJANOSIK - Zielona Wstęga Polski” dnia 5 czerwca br., w Światowym Dniu Ochrony Środowiska Naturalnego, która odbędzie się w Centrum Konferencyjnym głównego partnera Krajowej Nagrody Ekologicznej EKOJANOSIK Gerlach Nosalowy Dwór Resort&SPA (ul. Oswalda Balzera 21D, Zakopane). Początek Gali godzina 19:00.

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

 
01 września 2019
Zapisy do biegu
POLECAMY:
   
knf
Kostrzyn na Fali 
8-9 czerwca
 
plakat pl
Turniej rocznika 2009
25 sierpnia
zapisy trwają!
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk2
Samorządny Kostrzyn
Nr 4/2019 - KWIECIEŃ 2019
 
pl2b
Przekrój Lokalny
Nr 4(75)/2019 - KWIECIEŃ 2019 
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo