polsko-niemiecka olimpiada

0118 czerwca 2018 roku reprezentacja grupy 5- latków Przedszkola Miejskiego nr 1 „Pod Topolą” wzięła po raz kolejny udział w wielkim sortowym wydarzeniu organizowanym przez zaprzyjaźnionych sąsiadów z Niemiec. XIX Polsko-Niemiecka Olimpiada Przedszkoli, która odbyła się tradycyjnie w Parku Sportu i Rekreacji w Strausbergu dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń. Już od początku nie opuszczały nas wielkie emocje- a to z uwagi na taneczną rozgrzewkę, którą poprowadziliśmy z zapałem, rozgrzewając wszystkich uczestników przed rozpoczęciem sportowej rywalizacji. A nie była ona łatwa- w tym roku w sportowych zmaganiach uczestniczyło 40 drużyn.

012 

Zaangażowanie dzieci, umiejętność pracy zespołowej były widoczne w każdej konkurencji- bieg z taczką, skoki w worku, bieg z hulajnogą, slalom z piłką gimnastyczną, rzuty piłką lekarską, sztafeta- tor przeszkód. Upalna tego dnia pogoda nie była  w stanie popsuć zapału przedszkolaków. Umiejętności naszych sportowców były imponujące i dostarczyły obecnym rodzicom i nauczycielom niecodziennych emocji. Tym bardziej niecierpliwie oczekiwaliśmy na wyniki- ku naszemu zdumieniu zajęliśmy zaszczytne 5 miejsce. Nasi mali sportowcy byli zachwyceni a za swój trud i wysiłek otrzymali medale i upominki. Dziękujemy rodzicom naszych przedszkolaków za obecność i pomoc podczas konkurencji, dziękujmy organizatorom za wyjątkowe atrakcje i zawody, które najlepiej promują aktywny wypoczynek wśród  najmłodszych. Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków i życzymy im dalszych sukcesów sportowych.

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
 
 hala2
16 luty, godz. 9:30
Halowy Turniej Piłki Nożnej
Hala MOSiR ul. Wojska Polskiego
 
mbp
Plan zajęć - luty 2019 r. 
 
156-142148
KONKURS ! ! !
mikromusic
16 lutego godz. 19.00
KCK "Kręgielnia”
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk1
Nr 1/2019 - STYCZEŃ 2019
 
pl1b
Nr 1(72)/2019 - STYCZEŃ 2019
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo