mediaexpert

Harmonogram wywozu odpadów

containers-377030 960 720Przypominamy, że od czerwca 2018 roku zmienia się harmonogram odbioru niesegregowanych oraz segregowanych odpadów komunalnych na terenie Miasta Kostrzyn nad Odrą. Poniżej przedstawiamy aktualny harmonogram. Usługę odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców w 2018r roku świadczą Miejskie Zakłady Komunalne Sp. z o.o. w Kostrzynie nad Odrą.

Wywóz gabarytów z zabudowy jednorodzinnej tylko po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym na jeden z numerów: w MZK Sp. z o.o.: 95 727 96 41 lub 95 727 96 39 lub w Urzędzie Miasta: 95 727 81 87

 

HARMONOGRAM ODBIORU NIESEGREGOWANYCH (ZMIESZANYCH) ODPADÓW KOMUNALNYCH

w II półroczu 2018 roku w Kostrzynie nad Odrą

Poniedziałek

Akacjowa, Asfaltowa,   Banaszaka, Chopina, Chrobrego, Czarnieckiego, Czereśniowa, Drzewicka,   Dworcowa, Gorzowska, Jana Pawła II, Jaśminowa, Kościuszki, Królowej Jadwigi,   Krótka, Kutrzeby, Osiedlowa, Os. B, Os. Mieszka I, Orła Białego Moniuszki, M. Konopnickiej, Narutowicza, Niepodległości,   Os. 3-go Maja, Oś. C, Os. Słowiańskie, Oś. Leśne, Różana, Słoneczna, Saperska, Sienkiewicza, Targowa,   Tulipanowa, Wędkarska, Wojska Polskiego, Wyszyńskiego, Zielona, Złota,   Żeglarska

Wtorek

Boczna, Brzoskwiniowa,   Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Diamentowa, Familijna, Grzybowa, Jasna, Jaworowa, Jeżynowa,   Jodłowa, Klonowa, Kopernika, Kostrzyńska, Kościelna, Książęca, Leśna, Lipowa,   Łączna, Łódzka, Mickiewicza, Mostowa, Na Skarpie, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Os.   Nad Wartą, Os. Kolejowe, Os. Warniki, Plac Grunwaldzki, Pogodna, Południowa,   Przyjazna, Radości, Rzeczna, Sikorskiego, Skałby, Szczęśliwa, Świerkowa, M. Reja, Namyślińska, Nowa, Odrzańska,   Piaskowa, Polna, , Poziomkowa, Szkolna,   Szumiłowska, Środkowa, Tartaczna, Topolowa, Ustronie, Wąska, Wesoła,   Widokowa, Willowa, Wilcza, Wodna,   Wschodnia, Zakole, Zaułek Klonowy, Zaułek Wodny, Zacisze.

Środa

Cmentarna, Główna, Fabryczna,   Jagiellońska, Kwiatowa, Malinowa, Papierników, Prosta, Rzemieślnicza,   Solidarności, Spokojna, Sportowa, Turkusowa, Tysiąclecia, Wiśniowa,   Zawadzkiego, Chemików, Drzewna, Morelowa, Orzechowa, Owocowa, Sadowa,   Sosnowa.

                

DRUGI ODBIÓR W TYGODNIU NIESEGREGOWANYCH (ZMIESZANYCH) ODPADÓW KOMUNALNYCH (TYLKO W ZABUDOWIE WIELORODZINNEJ ZAMIESZKAŁEJ PRZEZ POWYŻEJ 50 OSÓB) w II półroczu 2018 roku

Czwartek

Akacjowa 1-7; Asfaltowa 12; Asfaltowa   1,3,5; Asfaltowa 2 A,B,C; Chopina 1-3, Chopina 5-7, Chopina 9-11,   Czarnieckiego Stefana 4-10; Czereśniowa 2-6; Drzewicka 1-7; Drzewicka 8-10;   Drzewicka 2 A,B,C; Drzewicka 50-60; Dworcowa 1,3,5; Gabriela Narutowicz 2, Gorzowska   12-22; Gorzowska 24-36; Gorzowska 60-70; Gorzowska 7 A,B; Gorzowska 72-80;   Gorzowska 82-92; Gorzowska 9 A,B; Jana   Pawła II 9-17; Jana Pawła II 38, 38 A,B,C; Jana Pawła II 40-48; Jana Pawła II   50 A,B,C; Jaśminowa 5-15; Konopnickiej Marii 1-15; Konopnickiej Marii 4-14;   Konopnickiej Marii 16-24; Konopnickiej Marii 26-34; Konopnickiej Marii 36-46;   Konopnickiej Marii 48-62; Kościuszki 16 A,B; Kościuszki 5 A,B; Krótka1 A,B;   Kutrzeby 2A-2B;Stanisława Moniuszki 2, Stanisława Moniuszki 4, Narutowicza 5;   Narutowicza 4a; Niepodległości 13-15; Niepodległości 6 A, B,C,D; Orła   Białego19 A,B; Orła Białego 21 A,B; Orła Białego 31 A, B, C,D, E, F; Osiedle 3 Maja 1-4; Osiedle 3 Maja 5-8;   Osiedle 3 Maja 9-11; Osiedle 3 Maja 12-15; Osiedle B 1 A,B,C; Osiedle Leśne   7; Osiedle Leśne 9; Osiedle Leśne 10; Osiedle Leśne 1 A,B,C,D; Osiedle Leśne   3A-3C; Osiedle Leśne 4A-4C; Osiedle Leśne 8-8A; Osiedle Mieszka I 24;   Osiedle Mieszka I 25; Osiedle Mieszka I   28; Osiedle Mieszka I 29; Osiedle Mieszka I 30; Osiedle Mieszka I 31; Osiedle   Mieszka I 1-7; Osiedle Mieszka I 8-14; Osiedle Mieszka I 15-17; Osiedle   Mieszka I 18-20; Osiedle Mieszka I 21-23; Osiedle Mieszka I 26-27; Osiedle Mieszka I 33-36; Osiedle Mieszka I   37-40; Osiedle Słowiańskie 1-2; Osiedle Słowiańskie 3-4; Osiedle Słowiańskie   5-6; Osiedle Słowiańskie 7-8; Osiedle   Słowiańskie 9-10; Osiedle Słowiańskie 11-12; Osiedle Słowiańskie 13-14;   Osiedle Słowiańskie 15-16 Osiedle Słowiańskie 17-18; Osiedle Słowiańskie   19-22; Osiedlowa 2 A,B,C; Osiedlowa 3 A,B; Osiedlowa 5A-5B; Osiedlowa 6A-6C; Radości   30-34; Różana 2-12; Saperska 2-4; Słoneczna 1,3,5; Wędkarska 2-14; Wędkarska   16-22; Wojska Polskiego 1-9; Wodna 16; Żeglarska 27; Wojska Polskiego 49-59;   Wyszyńskiego 27-41; Wyszyńskiego 51 A,B; Wyszyńskiego 6 A,B; Zielona 33,35,   Złota 1-7; Żeglarska 3-9; Żeglarska 18-22;Żeglarska 24-28; Żeglarska 31 – 39;   Żeglarska 32-40.

 

W przypadku gdy dany dzień tygodnia jest dniem świątecznym   następuje zmiana terminu odbioru:
1) Zamiast   w środę 15.08.2018r.   odpady niesegregowane(zmieszane) będą odbierane w dniu 16.08.2018r.
2) Zamiast w czwartek 16.08.2018r. odpady niesegregowane(zmieszane)   będą odbierane w dniu 17.08.2018r
3) Zamiast w czwartek 01.11.2018r. odpady   niesegregowane(zmieszane) będą odbierane w dniu 02.11.2018r
4) Zamiast we wtorek 25.12.2018r. odpady   niesegregowane(zmieszane) będą odbierane w dniu 27.12.2018r
5) Zamiast w środę 26.12.2018r. odpady   niesegregowane(zmieszane) będą odbierane w dniu 28.12.2018r
6) Zamiast w czwartek 27.12.2018r. odpady   niesegregowane(zmieszane) będą odbierane w dniu 29.12.2018r
7) Zamiast w czwartek 01.11.2018r. odpady biodegradowalne kuchenne będą zabierane w dniu 02.11.2018r.

 

HARMONOGRAM ODBIORU SEGREGOWANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH w II półroczu 2018 roku system workowy

(worki w kolorach: żółtym, niebieskim, zielonym)– w zabudowie JEDNORODZINNEJ

09.07.2018, 23.07.2018, 06.08.2018, 20.08.2018, 03.09.2018, 17.09.2018, 01.10.2018, 15.10.2018, 05.11.2018, 19.11.2018, 03.12.2018, 17.12.2018

10.07.2018, 24.07.2018, 07.08.2018,   21.08.2018, 04.09.2018. 18.09.2018, 02.10.2018, 16.10.2018, 06.11.2018, 20.11.2018, 04.12.2018, 18.12.2018

11.07.2018, 25.07.2018, 08.08.2018, 22.08.2018, 05.09.2018, 19.09.2018, 03.10.2018, 17.10.2018, 07.11.2018, 21.11.2018, 05.12.20180, 19.12.2018

Akacjowa, Asfaltowa, Banaszaka, Chemików,   Chopina, Cmentarna, Czereśniowa, Drzewicka, Drzewna, Fabryczna, Główna,   Jagiellońska, Jana Pawła II, Jaśminowa, Kwiatowa, Malinowa, Moniuszki,   Morelowa, Narutowicza, Orła Białego, Orzechowa, Owocowa, papierników, Różana,   Rzemieślnicza, Sadowa, Słoneczna, Solidarności, Sosnowa, Spokojna, Turkusowa,   Tysiąclecia, Wiśniowa, Zawadzkiego, Zielona, Złota.

Bukowa, Chrobrego, Dębowa, Dworcowa,   Gorzowska, Jaworowa, Jodłowa, Klonowa, Kopernika, Królowej Jadwigi, Łódzka,   Mickiewicza, Miła, Mostowa, Na skarpie, Nadbrzeżna, Niepodległości, Ogrodowa,   os. Nad Wartą, os. Słowiańskie, os. Leśne, Pogodna, Południowa, Prosta,   Przyjazna, Radości, Rzeczna, Saperska, Sienkiewicza, Sikorskiego, Skałby, Sportowa,   Szczęśliwa, Targowa, Tulipanowa, Wędkarska, Wodna, Wojska Polskiego, Wschodnia,   Wyszyńskiego, Zakole, Zaułek Klonowy, Zaułek Wodny, Żeglarska.

Boczna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, ,   Diamentowa Familijna, Grzybowa, Jasna,   Jeżynowa, Kostrzyńska, Kościelna, Leśna, Lipowa, Łączna, M. Reja,   Namyślińska, Nowa, Odrzańska, os. Warniki, Piaskowa, Polna, Poziomkowa, Szkolna,   Szumiłowska, Środkowa, Świerkowa, Tartaczna, Topolowa, Ustronie, Wąska,   Wesoła, Wilcza Willowa, Zacisze.

 

HARMONOGRAM ODBIORU SEGREGOWANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH Z POJEMNIKÓW w II półroczu 2018 roku

- zabudowa wielorodzinna

Plastik   i Papier

Plastik   i Papier

Plastik   i Papier

Szkło

09.07.2018, 23.07.2018, 06.08.2018, 20.08.2018, 03.09.2018, 17.09.2018, 01.10.2018, 15.10.2018, 05.11.2018, 19.11.2018, 03.12.2018, 17.12.2018

10.07.2018, 24.07.2018, 07.08.2018, 21.08.2018, 04.09.2018, 18.09.2018, 02.10.2018, 16.10.2018, 06.11.2018, 20.11.2018, 04.12.2018, 18.12.2018

11.07.2018, 25.07.2018, 08.08.2018, 22.08.2018, 05.09.2018, 19.09.2018, 03.10.2018, 17.10.2018,  07.11.2018, 21.11.2018, 05.12.2018, 19.12.2018

12.07.2018, 26.07.2018, 09.08.2018, 23.08.2018, 06.09.2018, 20.09.2018, 04.10.2018, 18.10.2018, 08.11.2018, 22.11.2018, 06.12.2018, 20.12.2018

os.   3-go Maja, Czarneckiego, Gorzowska, Krótka, Kutrzeby, M. Konopnickiej,   Kościuszki, Mieszka I-go, Osiedle B, Osiedle C, Osiedlowa

Mickiewicza,   os. Leśne, os. Kolejowe, os. Słowiańskie, Plac Grunwaldzki, Prosta, Różana,   Sportowa, Wędkarska, Wodna, Wojska Polskiego, Wyszyńskiego, Żeglarska

Akacjowa,   Asfaltowa, Chemików, Chopina, Drzewicka, Główna, Jana Pawła II, Moniuszki,   Narutowicza, Niepodległości, Orła Białego, Wiśniowa, Zielona, Złota

Wszystkie   adresy

 

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW BIODEGRADOWALNYCH w II półroczu 2018 roku

Czwartek

Wszystkie   nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej

Piątek

Wszystkie   nieruchomości w zabudowie wielorodzinnej

Uwaga

W przypadku gdy dany dzień tygodnia jest dniem świątecznym następuje zmiana terminu odbioru:

Pojemniki i worki należy wystawić do trasy przejazdu do godziny 6.00 rano w dniu wywozu

 

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH w II półroczu 2018 roku

04.07.2018, 25.07.2018, 09.08.2018,   22.08.2018, 05.09.2018, 19.09.2018, 03.10.2018, 17.10.2018, 07.11.2018,   21.11.2018, 06.12.2018, 19.12.2018

Wszystkie adresy

 

HARMONOGRAM ODBIORU PRZETERMINOWANYCH LEKÓW:Z POJEMNIKÓW W APTEKACH w II półroczu 2018 roku

21.08.2018, 11.12.2018.

 

Odpady zielone, remontowo-budowlane i niebezpieczne należy deponować w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. Sportowej. W PSZOK można także deponować wszystkie inne odpady komunalne za wyjątkiem zmieszanych. Punkt jest czynny w: wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 10:00-18:00 oraz oraz w soboty w godz. 10:00-15:00. PSZOK odbiera odpady od mieszkańców Kostrzyna nad Odrą za darmo. Przeterminowane lekarstwa należy umieszczać w znajdujących się w aptekach specjalnych, przystosowanych do tego celu pojemnikach.

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

SPORT W LISTOPADZIE
...
POLECAMY:

jarmark
I Jarmark Bożonarodzeniowy
15-16 grudnia, g. 11:00-17:00 

LISTOPAD W BIBLIOTECE 
13 listopada (wtorek),
godz. 16:00-17:30
Dziecięcy Klub Książki
15 listopada (czwartek),
godz. 16:00-17:30
Klub Młodych Książkożerców
16 listopada (piątek),
godz. 16:00-17:30
Niemiecki dla dzieci
16 listopada (piątek),
godz. 16:00-17:30
Dojrzali Wspaniali
17 listopada (sobota),
godz. 11:00-13:30 i 14:30-17:00
Scrapbooking
20 listopada (wtorek),
godz. 16:00-17:30
Dziecięcy Klub Książki
21 listopada (środa),
godz. 16:00-17:30
Młodzieżowy Klub Książki
22 listopada (czwartek),
godz. 16:00-17:30
Klub Młodych Książkożerców
23 listopada (piątek),
godz. 16:00-17:30
Dojrzali Wspaniali
27 listopada (wtorek),
godz. 16:00-17:30
Dziecięcy Klub Książki
29 listopada (czwartek),
godz. 16:00-17:30
Klub Młodych Książkożerców
30 listopada (piątek),
godz. 16:00-17:30
Angielski dla dzieci
30 listopada (piątek),
godz. 16:00-17:30
Dojrzali Wspaniali

 

[WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ]

AKTUALNE NUMERY

Samozrądny Kostrzyn wrzesień 2018
Nr 10/2018 - PAŹDZIERNIK 2018
 
pl10
Nr 10(70)/2018 - PAŹDZIERNIK 2018  

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo