bgz banner

Kostrzyn - gmina 10-lecia!

W Warszawie trwa Wielka Gala ogólnopolskiego Plebiscytu Samorządowa Marka Roku. W tym roku jest to Gala Jubileuszowa - 10 lat Plebiscytu Orły Polskiego Samorządu. Niezmiernie miło jest nam przekazać informację, która właśnie nadeszła do nas z Warszawy. Jest to wiadomość dosłownie z ostatniej chwili i musimy podzielić się nią z Mieszkańcami! Miasto Kostrzyn nad Odrą zostało ogłoszone GMINĄ DZIESIĘCIOLECIA, a gospodarz naszego miasta, Burmistrz Andrzej Kunt otrzymał zaszczytny tytuł BURMISTRZA DZIESIĘCIOLECIA! Jest to olbrzymi sukces, na który nie wystarczy pracować rok czy jedną kadencję, ale ogromny, wieloletni i systematyczny nakład pracy włożonej w rozwój miasta. Z dumą prezentujemy Państwu te osiągnięcia, ponieważ to kolejne wyróżnienie naszego miasta na arenie krajowej.

 

„To najlepszy czas, aby przyznać specjalne, jubileuszowe nagrody, które w sposób szczególny i niepowtarzalny podkreślą solidność, jakość oraz najwyższe standardy, jakimi wyróżniają się nasi dotychczasowi Laureaci. Nagrody jubileuszowe 10-tej edycji Plebiscytu to atrybuty, dzięki którym zbudowana przez Państwa marka stanie się ceniona i rozpoznawalna, a zyskując wysoką pozycję będzie dawała nie tylko satysfakcję, ale także zauważalne korzyści - mówili organizatorzy konkursu.

Gmina 10-lecia

Tytuł przyznawany gminom, które stale się rozwijają, stają się nowoczesne, atrakcyjne, otwarte dla biznesu i inwestorów, a także dbają o podnoszenie jakości życia mieszkańców, zachowując przy tym troskę o środowisko naturalne.

Najlepszy Burmistrz 10-lecia

Tytuły przyznawane włodarzom, których wkład pracy i zaangażowanie przyczynia się do rozwoju gminy oraz przekłada się na lepsze warunki życia mieszkańców. To nagrody, które podkreślają dotychczasowe dokonania i osiągnięcia.

ORZEŁ POLSKIEGO SAMORZĄDU 2018 TO:

     

SYNONIM

PRESTIŻ

POTWIERDZENIE

sukcesu i rozwoju, symbol profesjonalizmu, rzetelności i odpowiedzialności

umacniający pozycję

atrakcyjności gminy

     

WIARYGODNOŚĆ

NARZĘDZIE

UHONOROWANIE

w otoczeniu i kształtowaniu pozytywnego wizerunku

budowania zaufania społecznego

wysiłków władz samorządowych za codzienny wkład pracy, wytrwałość i zmaganie się z niełatwymi problemami

     

PODZIĘKOWANIE

SPOSÓB

za wkład pracy i sukces wszystkich, którzy się do niego przyczynili

na skuteczną promocję, wyeksponowanie walorów i potencjału gminy

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
  
wiosna
Park Narodowy Ujście Warty
31 marca, godz. 10:00
 
mbp
MARZEC w Bibliotece
 
WMT
zapisy od 2 kwietnia!
 
 
 Strefa Dobrej Muzyki
ostr
Strefa Dobrej Muzyki
29 marca, godz. 19.00
KCK Kręgielnia
 
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk2
Nr 2/2019 - LUTY 2019
 
pl2b
Nr 2(73)/2019 - LUTY 2019 
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo