mediaexpert

Wybory Samorządowe 2018

received 2131556083726036Wybory Samorządowe 2018:

12:00 - frekwencja wyborcza wynosiła 11,00 %

17:00 - frekwencja wyborcza wynosiła 37,14 %

21:00 - LOKALE WYBORCZE ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE !
21:05 - zakończenie głosowania, rozpoczyna się liczenie głosów

22:45 - trwa liczenie głosów, brak wyników

23:25 - znamy wyniki w OW Nr3 (nieoficjalne)

00:10 - nieoficjalne wyniki - na czerowno przyszli radni (7 z 15)

00:30 - brakuje już tylko pięciu radnych

00:55 - tylko dwa nazwiska nieznane

08:00 - aktualizacja wyników w Okręgach Wyborczych (6)

14:45 - wyniki oficjalne!


OFICJALNE WYNIKI
WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH 2018

Burmistrzem Miasta Kostrzyn nad Odrą na kolejne pięć lat Andrzej Kunt

Rada Miasta 2018-2015 będzie obradować w składzie: TATAREWICZ Marek (KWW Andrzeja Kunta), SZUKAŁA Jolanta (KWW Andrzeja Kunta), FILUŚ Jeremi Dominik (KWW Andrzeja Kunta), KUNT Michał Bolesław (KWW Andrzeja Kunta), GĘZIKIEWICZ Bożena (KWW Andrzeja Kunta), SĄDEJ Monika Irena (KWW Andrzeja Kunta), SOBCZAK Elżbieta (KKW SLD Lewica Razem), DZIEKAN Piotr (KWW Andrzeja Kunta), RUDANIECKA Helena Józefa (KWW Andrzeja Kunta), STANISZEWSKI Mariusz (KWW Andrzeja Kunta), NAUMOWICZ Leszek (KWW Andrzeja Kunta), ŁYSIAK Tadeusz (KWW Andrzeja Kunta), ANDRYS Ryszard (KWW Andrzeja Kunta), URBAN Łukasz Marcin (KKW SLD Lewica Razem), ŻYGIELEWICZ Rafał Paweł (KWW Łukasza Dombka).

 

WYBORY BURMISTRZA MIASTA KOSTRZYN NAD ODRĄ

DOMBEK Łukasz (Komitet Wyborczy Wyborców Łukasza Dombka) - 1309 głosów
KUNT Andrzej Ludwik (Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Kunta) - 4083 głosów
PRĘTNICKI Krzysztof (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość) - 635 głosów
WALCZAK Ptrzemysław (Komitet Wyborczy Wyborców SLD Lewica Razem) - 721 głosów

 

WYBORY DO RADY MIASTA KOSTRZYN NAD ODRĄ

OKRĘG WYBORCZY NR 1
(Komisji Edukacji Narodowej, Nadbrzeżna, Osiedle nad Wartą, Osiedle Parkowe, Parkowa, Plac Wolności, Rzeczna, Stefana Czarnieckiego, Wędkarska, Zaułek Wodny, Żeglarska)
KOCHANOWSKI Bartosz (KWW Łukasza Dombka) - 111 głosów
SYWULAK Piotr August (KW PiS) - 58 głosów
TATAREWICZ Marek (KWW Andrzeja Kunta) - 280 głosów

OKRĘG WYBORCZY NR 2
(Aleja Kasztanowa, Bastionowa, Berlińska, Bukowa, Chyżańska, Gimnazjalna, Gorzyńska, Graniczna, Handlowa, Jana z Kostrzyna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2 - 7 oraz 9 - 41 nieparzyste, Królewska, Książęca, Mikołaja Kopernika, Mostowa, Osiedle 3 Maja, Plac Ratuszowy, Plac Zamkowy, Przyforteczna, Spichrzowa, Strzelecka, Św. Klemensa, Władysława Sikorskiego, Wodna, Zakole, Zaułek Kościelny)
BUDZIŃSKA Krystyna Marianna (KKW SLD Lewica Razem) - 62 głosów
PRĘTNICKI Krzysztof (KW PiS) - 90 głosów
SZUKAŁA Jolanta (KWW Andrzeja Kunta) - 170 głosów
ZATYLNY Marek Józef (KWW Łukasza Dombka) - 102 głosy

OKRĘG WYBORCZY NR 3
(Dębowa, Jana Karskiego, Jasna, Jaworowa, Jodłowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 8 - 40 B parzyste, od 43 do końca, Klonowa, Księdza Franciszka Skałby, Łódzka, Na Skarpie, Osiedle Kolejowe, Osiedle Warniki, Plac Grunwaldzki, Południowa, Świerkowa, Tarasowa, Widokowa, Witnicka, Wschodnia, Zaułek Klonowy)
ANDONOV Robert (KW PiS) - 93 głosów
FILUŚ Jeremi Dominik (KWW Andrzeja Kunta) - 256 głosów
PRZYCHODZEŃ Paweł Piotr (KWW Łukasza Dombka) - 32 głosów
WRĘCZYCKI Ireneusz Zbigniew (KKW SLD Lewica Razem) - 77 głosy

OKRĘG WYBORCZY NR 4
(Generała Józefa Bema, Generała Tadeusza Kutrzeby, Gorzowska od nr 72 do końca, Królowej Jadwigi, Majora Henryka Sucharskiego, Marzeń, Miła, Pogodna, Przyjazna, Radości, Saperska, Szczęśliwa, Wojska Polskiego)
BULICZAK Marcin (KWW Łukasza Dombka) - 48 głosów
CZYŻEWSKA Izabela Katarzyna (KKW SLD Lewica Razem) - 73 głosów
GAŁKOWSKI Franciszek Józef (KW PiS) - 41 głosów
KUNT Michał Bolesław (KWW Andrzeja Kunta) - 285 głosów

OKRĘG WYBORCZY NR 5
(Adama Mickiewicza, Bolesława Chrobrego, Henryka Sienkiewicza, Marii Konopnickiej, Targowa)
BOGDAŃSKI Adam Czesław (KW PiS) - 113 głosów
GĘZIKIEWICZ Bożena (KWW Andrzeja Kunta) - 272 głosów
MARSZAŁEK Elżbieta Maria (KKW SLD Lewica Razem) - 131 głosów

OKRĘG WYBORCZY NR 6
FICNER Katarzyna Regina (KW PiS) - 79 głosów
SĄDEJ Monika Irena (KWW Andrzeja Kunta) - 207 głosów
WALCZAK Przemysław Piotr (KKW SLD Lewica Razem) - 128 głosów

OKRĘG WYBORCZY NR 7
(Osiedle B, Osiedle Słowiańskie, Osiedlowa, Plac Wojska Polskiego)
MARZEC Renata Rozalia (KW PiS) - 94 głosów

SOBCZAK Elżbieta (KKW SLD Lewica Razem) - 146 głosów
SUSKI Bartłomiej Marcin (KWW Andrzeja Kunta) - 91 głosów
ŚWIERCZEK Tomasz (KWW Łukasza Dombka) - 111 głosów

OKRĘG WYBORCZY NR 8
(Aleja Milenijna, Działkowa, Indyjska, Jaśminowa, Młyńska, Ogrodowa, Osiedle Leśne, Północna, Prosta, Różana, Sportowa, Tulipanowa, Turyńska)
BOCZARSKI Edward (KKW SLD Lewica Razem) - 164 głosy
DZIEKAN Piotr (KWW Andrzeja Kunta) - 219 głosów
PASZKIEWICZ Wiesław Szczepan (KW PiS) - 28 głosów

OKRĘG WYBORCZY NR 9
(Dworcowa, Fabryczna, Jana Pawła II, Niepodległości, Osiedle Mieszka I od 37 do końca, Piastowska, Plac im. Michała Kaczmarka, Portowa, Solidarności, Sybiraków)
CHILIŃSKI Mirosław Stanisław (KKW SLD Lewica Razem) - 62 głosy
DOMBEK Łukasz Szymon (KWW Łukasza Dombka) - 105 głosów
RUDANIECKA Helena Józefa (KWW Andrzeja Kunta) - 137 głosów
RZEPKA Aleksandra Urszula (KW PiS) - 121 głosów

OKRĘG WYBORCZY NR 10
(Osiedle Mieszka I od nr 1 do nr 36)
KACZMARCZYK Jan (KW PiS) - 119 głosów
JAWORSKI Grzegorz Roman (KWW Łukasza Dombka) - 155 głosów
STANISZEWSKI Mariusz (KWW Andrzeja Kunta) - 198 głosów

OKRĘG WYBORCZY NR 11
(Chemików, Drzewna, Jagiellońska, Ludwika Banaszaka, Orła Białego, Papierników)
KOTOWICZ Bogumiła (KW PiS) - 86 głosów
NAUMOWICZ Leszek (KWW Andrzeja Kunta) - 258 głosów
ŻDŻAŃSKA-BIELAK Justyna (KKW SLD Lewica Razem) - 68 głosy

OKRĘG WYBORCZY NR 12
(Akacjowa, Czereśniowa, Kwiatowa, Malinowa, Słoneczna, Spokojna, Tadeusza Zawadzkiego, Turkusowa, Zielona, Złota)
BĄK Zenon Mieczysław (KKW SLD Lewica Razem) - 75 głosów
KĘPA Karolina (KW PiS) - 62 głosy
ŁYSIAK Tadeusz (KWW Andrzeja Kunta) - 206 głosów
MULARSKI Piotr Józef (KWW Łukasza Dombka) - 62 głosy

OKRĘG WYBORCZY NR 13
(Asfaltowa, Belgijska, Energetyków, Eugeniusza Olczaka, Główna, Morelowa, Orzechowa, Owocowa, Promienna, Przemysłowa, Sadowa, Sosnowa, Stanisława Moniuszki, Szwedzka, Tysiąclecia, Wiśniowa, Włoska)
ANDRYS Ryszard (KWW Andrzeja Kunta) - 299 głosów
GRABARSKA Joanna (KW PiS) - 44 glosy
NIEWIAROWSKA Edyta (KWW Łukasza Dombka) - 82 głosy

OKRĘG WYBORCZY NR 14
(Cmentarna, Drzewicka, Fryderyka Chopina, Gabriela Narutowicza, Rzemieślnicza, Szkolna, Środkowa, Zacisze)
JACEK Monika Ewa (KW PiS) - 95 głosów
URBAN Łukasz Marcin (KKW SLD Lewica Razem) - 162 głosy
ŻOŁNA Antoni (KWW Andrzeja Kunta) - 158 głosów

OKRĘG WYBORCZY NR 15
(Boczna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Diamentowa, Familijna, Grzybowa, Jagodowa, Jeżynowa, Kostrzyńska, Kościelna, Leśna, Lipowa, Łączna, Mikołaja Reja, Namyślińska, Nowa, Odrzańska, Piaskowa, Polna, Poziomkowa, Szumiłowska , Tartaczna, Topolowa, Ustronie, Wąska, Wesoła, Wilcza, Willowa, Wiosenna)
PASZKIEWICZ Barbara Janina (KW PiS) - 111 głosów
SROKOWSKA Krystyna (KWW Andrzeja Kunta) - 139 głosów
SZYMANIUK Jacek (KKW SLD Lewica Razem) - 116 głosów
ŻYGIELEWICZ Rafał Paweł (KWW Łukasza Dombka) - 163 głosów

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

SPORT W LISTOPADZIE
...
POLECAMY:

jarmark
I Jarmark Bożonarodzeniowy
15-16 grudnia, g. 11:00-17:00 

LISTOPAD W BIBLIOTECE 
13 listopada (wtorek),
godz. 16:00-17:30
Dziecięcy Klub Książki
15 listopada (czwartek),
godz. 16:00-17:30
Klub Młodych Książkożerców
16 listopada (piątek),
godz. 16:00-17:30
Niemiecki dla dzieci
16 listopada (piątek),
godz. 16:00-17:30
Dojrzali Wspaniali
17 listopada (sobota),
godz. 11:00-13:30 i 14:30-17:00
Scrapbooking
20 listopada (wtorek),
godz. 16:00-17:30
Dziecięcy Klub Książki
21 listopada (środa),
godz. 16:00-17:30
Młodzieżowy Klub Książki
22 listopada (czwartek),
godz. 16:00-17:30
Klub Młodych Książkożerców
23 listopada (piątek),
godz. 16:00-17:30
Dojrzali Wspaniali
27 listopada (wtorek),
godz. 16:00-17:30
Dziecięcy Klub Książki
29 listopada (czwartek),
godz. 16:00-17:30
Klub Młodych Książkożerców
30 listopada (piątek),
godz. 16:00-17:30
Angielski dla dzieci
30 listopada (piątek),
godz. 16:00-17:30
Dojrzali Wspaniali

 

[WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ]

AKTUALNE NUMERY

Samozrądny Kostrzyn wrzesień 2018
Nr 10/2018 - PAŹDZIERNIK 2018
 
pl10
Nr 10(70)/2018 - PAŹDZIERNIK 2018  

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo