koronawirus-baner

Wielka wygrana w Sellow

pm1008Niecodzienny powód do świętowania i dumy mają dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 „Pod Topolą”. 16 marca reprezentacja grupy 5 i 6- latków w składzie: Maja Wysocka, Natalia Socha, Michał Borowski, Hanna Martynowicz, Lena Wrocławska, Patrycja Staniszewska, Miłosz Lewandowski, Wiktor Dybka wzięła udział w XVIII Polsko- Niemieckiej Halowej Olimpiadzie Przedszkoli- byłego powiatu Seelow. Nasze przedszkolaki rywalizowały z 11 drużynami, zmagając się w wielu konkurencjach sportowych: bieg slalomem z taczką, sprint, rzuty piłką lekarską, slalom z piłką gimnastyczną, bieg z hulajnogą, duża sztafeta na zakończenie.

 

Zmagania dzieci były niezwykle emocjonujące, obecni na hali rodzice i nauczyciele dopingowali małych sportowców. Ich wysiłek, zaangażowanie, praca zespołowa były widoczne w każdej konkurencji. Nasi zawodnicy spisali się na medal, znakomity występ jak również godziny przygotowań i ćwiczeń w murach przedszkola pod okiem pani Agnieszki Węgrzyn nie poszły na marne- nasza drużyna zajęła   zaszczytne 1 miejsce i tym samym po raz czwarty już z rzędu wywalczyła złoto. Dzieci wróciły do przedszkola z ogromnym pucharem, medalami oraz dyplomami. Dziękujemy organizatorom za wyjątkowe zawody, rodzicom za pomoc i emocjonujący doping. Jesteśmy dumni z naszych małych sportowców - życzymy im dalszych sukcesów sportowych nie tylko na arenie lokalnej ale i międzynarodowej.

 

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo