koronawirus-baner

Pożeganie z Przedszkolem

zakończenie przedszkola 114 czerwca 2019 r. w Przedszkolu Miejskim nr 2 im. Kostrzyńskich Papierników, odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie starszaków. Dzieci z grupy „Krasnale” pod kierunkiem nauczycieli rozpoczęły uroczystość wspaniale zatańczonym Polonezem. Rodzice nie kryjąc wzruszenia, mocno oklaskiwali małych artystów. Otwarcia uroczystości dokonały - wychowawczyni grupy Anna Karpezo oraz dyrektor przedszkola Elżbieta Strof. - dziękując za współpracę wszystkim zaangażowanym w życie przedszkola rodzicom i złożyły w imieniu swoim, jak i pracowników serdeczne podziękowania i życzenia.

zakończenie przedszkola 2

W dalszej części uroczystości głos zabrały dzieci, które przedstawiły bogaty program artystyczny. Śpiew wesołych piosenek i recytowane wiersze na temat kończącego się czteroletniego pobytu w przedszkolu, wspólnych zabaw oraz zbliżających się wakacji były prezentacją umiejętności zdobytych w trakcie całego roku.

zakończenie przedszkola 4

Po wspaniałej części artystycznej przyszedł czas na dyplomy i podziękowania. Każdy absolwent otrzymał dyplom ukończenia przedszkola. Rodzice również złożyli podziękowania dyrekcji, opiekunom grupy oraz personelowi wspomagającemu za trud oraz cierpliwość okazaną ich pociechom, a także za angażowanie dzieci w przygotowanie wspaniałego występu pożegnalnego i wielu innych uroczystości przedszkolnych, które zawsze kończyły się wielkimi brawami.

zakończenie przedszkola 6

Wszyscy wspaniale się bawili i nie zabrakło nawet łez szczęścia i wzruszenia. Spotkanie zakończyło się pysznym poczęstunkiem i wykonaniem pamiątkowych zdjęć. Ogromne podziękowania dla rodziców za współpracę i wielkie zaangażowanie.

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo