koronawirus-baner

sukces kostrzyńskich policjantów

policja1Policjanci z Kostrzyna nad Odrą przyjęli kilka zgłoszeń dotyczących włamań do altanek ogrodowych i kradzieży sprzętu. Do pracy ruszyli funkcjonariusze kryminalni i służba patrolowa. Policjanci rozmawiali zarówno z okolicznymi mieszkańcami, jak również osobami posiadającymi działki w rejonie włamań. Udało się ustalić, że część właścicieli nie zgłaszało służbom zdarzeń, bo jak twierdzili, szkody były niskie. Włamania były jednak dla nich zapewne powodem frustracji. Szkody wyrządzone przez przestępcę w altankach były często większe niż wartość skradzionych przedmiotów.

policja2

Zatrzymanie osoby odpowiedzialnej za włamanie było jednym z priorytetów dla funkcjonariuszy kostrzyńskiego komisariatu. W rejonie działek pojawiło się więcej patroli – umundurowanych i operacyjnych. Zadanie było trudne, bo przestępca działał zazwyczaj, kiedy w ogrodach nie było nikogo. Pracy nie ułatwiał brak monitoringu i znikoma ilość śladów. Praca policjantów z Kostrzyna nad Odrą zakończyła się sukcesem.

policja3

37-latek został zatrzymany na jednej z kostrzyńskich ulic. Auto którym się poruszał, miało przyczepę, którą wcześniej ukradł. Policjanci podczas przeszukania zabezpieczyli ponad 100 przedmiotów. Pochodzą one najprawdopodobniej z kradzieży. To sprzęt ogrodniczy, różnego rodzaju urządzenia budowlane, agregaty, felgi, wędki i motorower. Teraz policjanci ustalają ile osób jest pokrzywdzonych przez 37-latka. Zabezpieczony sprzęt wróci do właścicieli. Podejrzany usłyszał dotychczas sześć zarzutów, jednak może być ich zdecydowanie więcej. 37-latkowi grozi do 10 lat więzienia.

policja4

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo