koronawirus-baner

Dzień Talentów

talenty00620.02.2020 r. w Przedszkolu Miejskim nr 2 odbył się „Dzień Talentów”. Nasze spotkanie rozpoczął występ dzieci z Koła Recytatorskiego W tym dniu dzieci miały okazję zaprezentować swoje pasje i zainteresowania. Dzieci przygotowały i zaprezentowały liczne talenty – wokalne, taneczne, plastyczne, aktorskie i sportowe. Na scenie zaprezentowało się dziewiętnaścioro dzieci. Pozostałe przedszkolaki zasiadły na widowni i podziwiały swoje koleżanki i kolegów, nagradzając każdy występ gromkimi brawami.

talenty004

Talent muzyczny w połączeniu ze zdolnościami tanecznymi ujawniły dzieci ze wszystkich grup wiekowych W grupie przedszkolaków ze zdolnościami teatralnymi znalazły się dzieci uczęszczające na koło recytatorskie w naszym przedszkolu. Mieliśmy również okazję obejrzeć wiele pięknych prac plastyczno -technicznych wykonanych przez naszych artystów. Na scenie nie zabrakło również talentów sportowych wśród naszych wychowanków mamy młodych adeptów piłki nożnej, zapasów, lekkoatletyki.

talenty002

Obchody Dnia Talentów w naszym przedszkolu były nie tylko okazją do zaprezentowania swoich umiejętności, rozwijania zainteresowań, zdolności, ale również do dobrej zabawy, integrującej społeczność przedszkolną. Dzieci wspólnie przeżywały pozytywne emocje i z radością dopingowały się wzajemnie. Dzięki takim inicjatywom przedszkole stara się kształtować i wspierać postawę aktywnego twórczego życia, zapewniając podopiecznym istotny kapitał na przyszłość.

talenty003

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo