koronawirus-baner

#kostrzynpomaga

pomoc011Aż 7 049 zł udało się zebrać na zrzutce dla niepełnosprawnego Roberta Działowskiego. Zbiórka trwała od 24 grudnia 2019 roku do 31 marca 2020 roku.Z zrzutki udało się zakupić wózek inwalidzki specjalny GTM MUSTANG oraz wyremontować nie tylko łazienkę,ale też mieszkanie wykonując takie pracę jak malowanie zarówno łazienki jak i mieszkania w tym też położenie kafelek i itp. Meble kuchenne, lodówkę, nowe gniazdka, żaluzje, drzwi do łazienki, łóżko, szafę na garderobę, biurko, szafkę pod telewizor, dywan, siedzisko i niektóre elementy do wyposażenia wnętrza łazienki oraz mieszkania Robert dostał w prezencie. Z allegro dostał też między innymi kabinę prysznicową, a z karty podarunkowej zostały zakupione 2 wąskie słupki na ciuchy.

 

pomoc006

Efekt tych prac jest widoczny na przedstawionych zdjęciach, które zostały zamieszczone też na zrzutce. Bardzo istotna jest także sprawa,że w przebieg remontu brali udział moi i też Roberta współwyznawcy,którzy są Świadkami Jehowy oraz włączyły się też osoby postronne.Nie brali żadnych środków za jego wykonanie i też pomogli oraz w dalszym ciągu pomogą w zakupie niektórych rzeczy potrzebnych w mieszkaniu. Poświęcili swój czas na realizację i przebieg tego remontu. Sporo prac zostało wykonanych kiedy Robert przebywał na oddziale Chirurgii Nowego Szpitala w Kostrzynie nad Odrą od dnia 10 maja 2020 roku do 1 czerwca 2020 roku z powodu bardzo ostrego zapalenia trzustki,które przechodził.

pomoc008

Remont mieszkania został wykonany podczas pobytu Roberta w szpitalu, a część prac kiedy Robert był już w domu. Na wyposażeniu mieszkania przydałby się następujące rzeczy: telewizor, komputer lub laptop,zestaw garnków,talerzy,szklanek, sztućców,czajnik bezprzewodowy. Nie muszą to być rzeczy nowe. Na zrzutce pozostało jeszcze 1280 zł. Środki zostaną przeznaczone na dalsze leczenie Roberta związane z przebytym zapaleniem trzustki.

pomoc009

Jeżeli znajdą się osoby, które mogą dać w prezencie dla Roberta wymienione rzeczy to proszę o kontakt telefoniczny 608214858 w tej sprawie do mnie Przemysława Kamińskiego organizatora tej zrzutki.

 pomoc007

Podziękowania: Dla wszystkich zaangażowanych osób w przebieg remontu oraz osób wpłacających dzięki czemu zakup wózka specjalnego i remont nie tylko łazienki ale też całego mieszkania mógł być zrealizowany,dla Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą za wyrażenie zgody na wykonanie remontu,dla mediów Gazety Lubuskiej, Gazety Wyborczej w Zielonej Górze,Onet Lubuskie, Super Express za publikację i nagłośnienie informacji o zrzutce,dla allegro.pl za podarowanie materiałów w tym nowej kabiny prysznicowej i karty podarunkowej,która została już wykorzystywana.

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo