koronawirus-baner

Wielkie rzeczy w powiatowej szkole

zsPozytywnym przykładem działania w trudnym czasie pandemii jest Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Kostrzynie nad Odrą.,W celu poprawy infrastruktury Szkoły udało się wykonać szereg prac, które bezpośrednio skutkują poprawą jakości kształcenia, a także podnoszą na wyższy próg poziom bezpieczeństwa, komfort oraz warunki pracy nauczycieli i administracji. Między innymi zamontowano automatyczne, aluminiowe rolety okienne w trzech salach lekcyjnych umiejscowionych od strony południowej, co skutecznie podniosło warunki nauki w dotychczas nadmiernie nasłonecznionych salach, wykonano remont dachu, tj. wymianę poszycia dachowego w technologii papy o wysokich parametrach termicznych na łączniku hali sportowej oraz na części dachu na hali sportowej w ilości ponad 600 m2 powierzchni, wbudowano automatyczną sygnalizację pracy kotłowni gazowej, działającej w trybie „on line” poprzez informację o zaistniałej awarii w czasie rzeczywistym sygnałem SMS do obsługi kotłowni.

Ponadto, w celu ochrony przed koronawirusem nieodpłatnie pozyskano cztery automatyczne dozowniki płynu odkażającego, ok. 600 litrów płynu do dezynfekcji, ponad 1000 indywidualnych środków ochrony dróg oddechowych. Natomiast ze środków własnych zakupiono 75 małych dozowników na mydło i płyn odkażający, 50 przyłbic, 320 masek ochronnych oraz 3700 rękawic ochronnych.
Można zatem powiedzieć, iż do nowego roku szkolnego Zespół Szkół przystępuje przygotowany, zarówno od strony technicznej jak i przeciwwirusowej.

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo