Filus, Larix i Osiedle Leśne też zagrają!

Opublikowano: niedziela, 20, styczeń 2013 19:04
Bartłomiej Suski

32. Mistrzostwa Kostrzyna nad Odrą w piłce halowej - grupa BMamy za sobą mecze eliminacyjne w Grupie B rozegrane w ramach 32. Mistrzostw Kostrzyna nad Odrą w halowej piłce nożnej  o „Puchar  Burmistrza”. Do zespołów: Pekaes, Bu3ek i Wendre Polska dołączyły dzisiaj kolejne drużyny. Pewnie z grupy wyszły Filus-Metal i Larix Pomorzanin Cychry. W finale zagra też Osiedle Leśne, które zakwalifikowało się dosłownie w ostatniej sekundzie meczu z Podravką Polska. Poniżej statystyki, a już za tydzień będziemy mogli obserować finałowe rozgryki...

  

Arctic paper

ARCTIC PAPER
Miłosz Budynkiewicz, Karol Krzywda, Krzysztof Strojny, Rafał Wnuk, Łukasz Guzowski, Łukasz Filus, Marek Strojny, Dariusz Szczechowiak, Dawid Papiernik, Piotr Urbaniak, Dariusz Czeleń, Maciej Cebula


Filus Metal

FILUS-METAL (kier. zespołu: Krzystof Grala)
Krzysztof Grala, Robert Budzałek, Mateusz Włodarczak, Sebastian Jankowski, Dawid Jankowski, Paweł Czarnecki, Paweł Wierzbowski, Dawid Wójcik, Łukasz Żygielewicz, Rafał Żygielewicz, Marek Gruszka, Łukasz Wróbel

 

Larix Pomorzanin Cychry

LARIX POMORZANIN CYCHRY (kier. zespołu: Sylwester Rymar)
Sylewster Rymar, Paweł Noga, Tomasz Szozda, Karol Wesołowski, Michał Jakiełek, Grzegorz Zając, Łukasz Bogusz, Jakub Budzym, Marek Sobczak, Paweł Majewski, Tomasz Kasprzak, Jakub Szczepański

 

Osiedle Leśne

OSIEDLE LEŚNE - SARENKA (kier. zespołu Piotr Dziekan)
Sebastian Żychowicz, Jakub Niziński, Marcin Kozłowski, Mateusz Żurawski, Karol Wrocławski, Błażej Wrocławski, Krystian Jankowski, Artur Mech, Krzysztof Chuchnowski

 

Podravka Polska

PODRAVKA POLSKA SP.Z O.O. (kier. zespołu: Andrzej Kikosicki)
Dawid Uglik, Paweł Dyllong, Paweł Różański, Przemysław Fałat, Arkadiusz Snopek, Maciej Wiśniewski, Łukasz Owsiany, Łukasz Wasilewski, Michał Białomazur, Mateusz Migdal, Marcin Cacaj, Paweł Szkolnicki

 

Polchar Kostrzyn

POLCHAR KOSTRZYN
Daniel Archanowicz, Krzysztof Pokolenko, Piotr Łakomiak, Wojciech Bocheński, Paweł Szandurski, Krzysztof Gniady, Mirosław Piasecki, Amadeusz Kłodawski, Tomasz Balcerzak, Tomasz Torbiczuk, Piotr Piasecki, Tomasz Kujawa, Michał Bródka, Igor Borecki

 

TABELA KOŃCOWA GRUPY B

Nazwa MECZE PKT Z R P BRAMKI
Filus-Metal 5 13 4 1 0 12-3
Larix Pomorzanin Cychry 5 10 4 0 1 17-7
Osiedle Leśne - Sarenka 5 7 2 1 2 9-7
Podravka Polska Sp.z o.o. 5 7 2 1 2 11-14
Arctic Paper 5 4 1 1 3 4-11
Polchar Kostrzyn 5 0 0 0 5 7-18

 

 

WYNIKI MECZY W GRUPIE B I STRZELCY BRAMEK

OSIEDLE LEŚNE 0:2 LARIX POMORZANIN CYCHRY
0:1 Jakub Budzym
0:2 Jakub Budzym

PODRAVKA POLSKA SP.Z O.O. 5:2 POLCHAR KOSTRZYN
1:0 Mateusz Migdal
1:1 Arkadiusz Kłodawski
2:1 Mateusz Migdal
3:1 Przemysław Fałat
4:1 Paweł Różański
5:1 Mateusz Migdal
5:2 Tomasz Balcerzak

FILUS METAL 1:1 ARCTIC PAPER
0:1 Marek Strojny
1:1 Sebastian Jankowski

OSIEDLE LEŚNE 5:2 POLCHAR KOSTRZYN
1:0 Krzysztof Chuchnowski
1:1 Arkadiusz Kłodawski
2:1 Artur Mech
3:1 Marcin Kozłowski
4:1 Jakub Niziński
5:1 Marcin Kozłowski
5:2 Tomasz Balcerzal

LARIX POMORZANIN CYCHRY 1:3 FILUS-METAL
0:1 Sebastian Jankowski
1:1 Paweł Noga
1:2 Sebastian Jankowski
1:3 Robert Budzałek

ARCTIC PAPER 0:3 PODRAVKA POLSKA SP.Z O.O.
0:1 Michał Migdal
0:2 Przemysław Fałat
0:3 Michał Migdal

FILUS-METAL 1:0 OSIEDLE LEŚNE
1:0 Dawid Jankowski

PODRAVKA POLSKA SP.Z O.O. 2:6 LARIX POMORZANIN CYCHRY
0:1 Jakub Budzym
0:2 Paweł Noga
0:3 Paweł Majewski
1:3 Mateusz Migal
2:3 Łukasz Owsiany
2:4 Paweł Noga
2:5 Grzegorz Zając
2:6 Jakub Szczepański

ARCTIC PAPER 2:0 POLCHAR KOSTRZYN
1:0 Łukasz Guzowski
2:0 Rafał Wnuk

FILUS-METAL 5:0 PODRAVKA POLSKA SP.Z O.O.
1:0 Sebastian Jankowski
2:0 Rafał Żygielewicz
3:0 Dawid Wójcik
4:0 Dariusz Jankowski
5:0 Rafał Żygielewicz

OSIEDLE LEŚNE 3:1 ARCTIC PAPER
1:0 Krystian Jankowski
2:0 Krystian Jankowski
3:0 Marcin Kozłowski
3:1 Łukasz Guzowski

POLCHAR KOSTRZYN 2:4 LARIX POMORZANIN CYCHRY
0:1 Paweł Noga
0:2 Jakub Budzym
0:3 Michał Bródka
1:3 Tomasz Balcerzak
1:4 Paweł Noga
2:4 Piotr Łakomiak

OSIEDLE LEŚNE 1:1 PODRAVKA POLSKA SP.Z O.O.
1:0 Mateusz Migdal
1:1 Sebastian Żychowicz

FILUS-METAL 2:1 POLCHAR KOSTRZYN
1:0 Dawid Wójcik
1:1 Krzysztof Pokolenko
2:1 Sebastian Jankowski

LARIX POMORZANIN CYCHRY 4:0 ARCTIC PAPER
1:0 Paweł Majewski
2:0 Jakub Buszym
3:0 PAweł Majewski
4:0 Tomasz Szozda

 

15 lata działalnoci MOSiR