koronawirus-baner

Karate kids

kostrzyńscy karatecy najlepsi!7 grudnia br. w hali sportowej MOSRiR w Szczecinie odbył się Mikołajkowy Turniej Karate o „Puchar Prezydenta Miasta Szczecin”. Turniej był skierowany do dzieci i młodzieży, a udział w nim wzięło ponad 200 zawodników zrzeszonych w 12 klubach województw: zachodniopomorskiego lubuskiego i kujawsko-pomorskiego. Wysokie lokaty zajęli w nim zawodnicy z Kostrzyńskiego Klubu Karate. To nie był jedyny sukces naszych karateków w ostatnim czasie - szczegóły poniżej.

 

turniej karate w Przeźmierowie

Prezes Klubu i trener Sylwester Gibowski jest zadowolony z wyników swoich podopiecznych, którzy dzięki wsparciu Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej mogą sprawdzać swoje umiejętności w zawodach na terenie całego kraju. Przypomnijmy: 29 września w Przeźmierowie odbyły się Otwarte VI Mistrzostwa Polski JKA Kadetów, Juniorów, Seniorów oraz Dzieci w których dziewczęta z naszego klubu w KATA DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT 13-15 lat zajęły 3 miejsce. W zmaganiach wzięło udział 170 zawodników z 21 klubów karate z całej Polski, Czech oraz Niemiec. Naszemu zespołowi (w składzie: Barbara Bojanowska, Alicja Biskowska i Izabela Borowska) należą się więc słowa uznania za tak wysoką lokatę.

turniej karate w Szczecinie

We wspomnianych zawodach w Szczecinie Kostrzyński Klub Karate potwierdził swoją znakomitą dyspozycję, czego najlepszym dowodem są wybitne wyniki naszych dziewcząt: w kat. KATA INDYWIDUALANA DZIEWCZĄT zdominowaliśmy podium: pierwsza była Martyna Hadrysiak, druga Julia Hadrysiak a trzecie miejsce zajęły Alicja Biskowska i Anna Szmyczyk. Również drużynowo nasza ekipa okazała się silna: w KATA DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT 12-15 LAT Barbara Bojanowska, Alicja Biskowska i Izabela Borowska poprawiły swój wynik z Preźmierowa zajmując drugą lokatę. W KATA DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT 10-11 LAT nasza ekipa w składzie Martyna Hadrysiak, Dominika Skorupińska i Natalia Ślusarz uplasowała się na trzeciej pozycji.

ekipa chłopców z Kostrzyńskiego Klubu Karate na podium

Doskonałe wyniki osiągnęli także chłopcy: w KATA DRUŻYNOWYM CHŁOPCÓW 12-15 LAT Kacper Barłowski, Marcel Mucharzewski i Jakub Rojen wywalczyli drugie miejsce na podium. W KATA DRUŻYNOWYM CHŁOPCÓW 10-11 LAT Kacper Bolanowski, Bartosz Sewastianowicz i Michał Starszak uplasowali się na trzeciej pozycji. Pozostaje nam jedynie życzyć, aby forma, na którą codziennie młodzi karatecy muszą pracować była coraz wyższa. W nowym roku życzymy aby jak najczęściej stawali na podium tym bardziej, że Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna zapowiada dalsze wspieranie Kostrzyńskiego Klubu Karate.

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo