TAK JEST, UKS Nukleon mistrzem jest!

mistrzowski UKS Nukleon13 maj okazał się niezwykle szczęśliwy dla UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą, który był gospodarzem turnieju finałowego Lubuskiej Ligi Piłki Ręcznej w kat. Młodzik Młodszy. Po niezwykle zaciętych, rozgrywających się od samego rana, meczach ligowych w ostatecznym rozrachunku najlepsi okazali się gospodarze, którzy tytuł mistrzowski! Turniej stał na wysokim poziomie, a jego otwarcia dokonał Burmistrz Miasta Andrzej Kunt.  Podsumowania i wręczenia nagród, pucharów i medali dokonał natomiast wiceprezes Lubuskiego Związku Piłki Ręcznej Grzegorz Trzebniak. Zanim Marek Zatylny podsumuje sezon i turniej finałowy zapraszamy na fotogalerię z tego niesamowitego wydarzenia!

 

Niestety, nie mogliśmy uczestniczyć we wszystkich meczach, ale złapaliśmy kadry z kilku pojedynków obu zespołów gospodarzy, którzy rozgrzali kostrzyńską publiczność do czerwoności. Emocji na boisku nie brakowało, wiele z losów meczy ważyło się do ostatnich sekund, co tylko  świadczy o poziomie zawodów. Nasi kibice, ale także kibice goszczący w kostrzyńskiej hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół, stanęli na wysokości zadania stwarzając niepowtarzalny klimat. Nie mogło więc na koniec zabraknąć podziękowań od zespołu gospodarzy za wspaniały doping, bo często to właśnie trybuny niosły do zwycięstwa. Dodam tylko, że choć osobiście nie jestem wielkim kibicem piłki ręcznej to jednak pasja, z jaką grali zawodnicy wymaga najwyższych słów uznania - nie było żądnej straconej piłki, bramkarze wspinali się na wyżyny swoich umiejętności a trenerzy przeżywali każdy mecz niemniej niż ich zawodnicy. Sportowa rywalizacja w duchu fair play i walk do końca – tak można by opisać każdy z meczy.

 

W drugiej galerii wszystkie osiem ekip biorących udział w zmaganiach, ceremonia otwarcia oraz zakończenia. W tym miejscu wielkie słowa uznania dla prezesa UKS Nukleon Marka Zatylnego za organizację całego przedsięwzięcia. Wszak zawody sportowe to nie tylko ludzie i piłki ale także cała ta tzw. otoczka. I tego w Kostrzynie nad Odrą nie brakowało - zawody były prowadzone profesjonalnie, dla zawodników i kadry szkoleniowej zapewniony był posiłek regeneracyjny no i wszystko było dopięte na ostatni guzik. A nagrody dla najlepszych młodzi zawodnicy otrzymali z rąk wiceprezesa Lubuskiego Związku Piłki Ręcznej Grzegorza Trzebniaka, który wyraził zdanie, że dla wielu z zawodników to pierwszy krok w kierunku reprezentacji Polski! Na mnie ogromne wrażenie wywarła także niespodzianka przygotowana przez Marka Zatylnego dla swoich podopiecznych w postaci okolicznościowych koszulek oraz samo fetowanie zwycięstwa ze złotym konfetti i podrzucaniem trenera w tle. Pozostaje mi tylko pogratulować tytułu mistrzowskiego i życzyć dalszych sukcesów, których w tym sezonie UKS Nukleonowi nie brakuje... a póki co kilka kadrów upamiętniających sobotnie zmagania w hali Zespołu Szkół w Kostrzynie nad Odrą.

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
  
 moto
26 maja
teren koło Amfiteatru
flisy
9 lipca

 
kzr 18
Maj 2018

AKTUALNE NUMERY

sk3
Nr 3/2018 - MARZEC 2018
 
pl3
Nr 3(63)/2018 - MARZEC 2018
 
wzp4
nr 4(33) 2017 - Grudzień 2017 

INFORMACJE

plan

 
szkola
ROZKŁAD JAZDY:
dowóz do szkół
 
rozklad1
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo