Udany weekend Nukleonu

UDANY WEEKEND NUKLEONUW sobotę  14 października nasz młodzik młodszy rozpoczął zmagania ligowe turniejem w Gorzowie. W niedzielę junior młodszy w trzecim swoim meczu gościł drużynę UKS Bachus Zielona Góra. Obie nasze drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze , uzyskując korzystne wyniki. Trener UKS Nukleon, Marek Zatylny – „ Nasi młodzicy młodsi dobrze rozpoczęli ligę zajmując drugie miejsce w I turnieju grupy A. Trochę zabrakło koncentracji w meczu z drużyną Zewu I. Nie zabrakło jednak ambicji i woli walki. Wywalczone punkty stawiają nas w dobrej sytuacji przed następnymi turniejami. Nie zwalnia junior młodszy. W trzecim meczu nie daliśmy szans przeciwnikowi na uzyskanie korzystnego wyniku. Ponownie zafunkcjonowała obrona. W tym elemencie praktycznie zagraliśmy bez błędu. W ataku zdarzały się momenty dekoncentracji ale w żaden sposób nie wpłynęło to na przebieg spotkania. Po raz kolejny walczyła cała drużyna.”

 UDANY WEEKEND NUKLEONU

Nasi najmłodsi zawodnicy zainaugurowali rozgrywki ligowe turniejem w Gorzowie. W pierwszym swoim meczu spotkali się z gospodarzem , drużyną UKS Miś . Od początku narzuciliśmy swój styl gry i pewnie wygraliśmy pierwszą połowę 8:1. W drugiej gra się wyrównała , ale i tak odnieśliśmy zdecydowane zwycięstwo 13:7. W kolejnym  meczu z TS Zew Świebodzin to my popełniliśmy wiele błędów w pierwszej odsłonie. Przegrywamy ją aż 11:2. W drugiej połowie gra się wyrównała , ale i tak wyraźnie przegrywamy całe spotkanie 14:5. W ostatnim meczu z TS Zew II Świebodzin od początku kontrolujemy przebieg spotkania i pewnie wygrywamy 15:7. Dwa wygrane mecze , 6 punktów i drugie miejsce w grupie A.

Drużyna młodzika młodszego wystąpiła w składzie : Moczulski Kuba, Głuszko Maksymilian, Marszałek Remigiusz, Wojcieszak Mateusz, Stachowski Dawid, Madziak Jakub, Wojtaszczyk Mikołaj, Starszuk Michał, Sulik Szymon, Pieprzka Kacper, Bujko Dorian, Sieczkowski Krystian, trener – Krzysztof Trzciński.

UDANY WEEKEND NUKLEONU 

W niedzielę na parkiet wyszli nasi najstarsi zawodnicy z juniora młodszego. Początek meczu z Bachusem to wyrównana gra i bramka za bramkę. Do 9 minuty wynik był bliski remisu. Prowadziliśmy 5:4 a przeciwnik utrzymywał kontakt bramkowy. Kolejne minuty to dominacja na boisku naszego zespołu. Zagraliśmy bardzo mocno w obronie, której w żaden sposób zawodnicy z Zielonej Góry nie mogli sforsować. Do końca pierwszej połowy zdołali rzucić tylko jedną bramkę przy jedenastu naszych trafieniach. Na przerwę schodziliśmy wygrywając 16:5. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Cały czas graliśmy czujnie w obronie , powiększając przewagę bramkową. Wygrana 30:12 i kolejne trzy punkty w lidze zdobyte.

Drużyna młodzika młodszego wystąpiła w składzie : Papiernik Michał (7), Szeląg Szymon (5), Kotecki Kacper (1), Stańczak Dominik,  Sulmiński Mateusz (2) ,  Jabłoński Sebastian ,  Konrad Wróbel , Sienkiewicz Damian, Korman Piotr (5), Gołuch Bartosz (2) , Moczulski Michał (2), Orbach Aleksander C (2), Piekutowski Michał (3), Burzyński Marcin (1), Szatkowski Bartosz, Gerard Nowicki, trener – Marek Zatylny.

UDANY WEEKEND NUKLEONU

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:  
 ferie
Ferie w Kostrzynie nad Odrą
12-23 luty 2018
kaliber44 miasta plakat
2 marca, godz. 20:00
KCK "Kręgielnia"

Marek Wróbel
9 marca, godz. 19:15
galeria "dacco

fox
17 marca, godz. 19:00
KCK Kręgielnia
 
kino luty
Luty 2018

AKTUALNE NUMERY

Samorządny Kostrzyn
Nr 1/2018 - STYCZEŃ 2018
 
pl1b
Nr 2(62)/2018 - LUTY 2018
 
wzp4
nr 4(33) 2017 - Grudzień 2017 

INFORMACJE

plan

 
szkola
ROZKŁAD JAZDY:
dowóz do szkół
 
rozklad1
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo