butt WYBORY SAMORZADOWE 2018   Bez nazwy

Żaki Celulozy najlepsze w Drzeńsku!

Żaki Celulozy najlepsze w Drzeńsku!Turniejem w Drzeńsku zakończyły się zmagania II Ligi Żaków. Ostatnie jesienne promienie słońca, świetnie przygotowane boiska i dobra organizacja turnieju pozwoliły młodym adeptom sztuki piłkarskiej skupić się na swoich meczach. Doskonale zaprezentowały się Żaki UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą, które zdominowały tego dnia turniej wygrywając czterokrotnie i raz remisując. Ostatecznie kostrzyński zespół prowadzony przez Arkadiusza Nowaka zajął trzecie miejsce w tabeli tuż za MUKS Przyjaciół Sportu Kostrzyn nad Odrą i zwycięzcą ligi, którą został Stal Sulęcin.

Żaki Celulozy najlepsze w Drzeńsku!

Tuż po przybyciu do Drzeńska nasze głodne piłki pociechy od razu wychodzą na boiska, gdzie trwa rozgrzewka pod okiem trenera Arkadiusza Nowaka. Po odprawie rozpoczynają się mecze, które mają zdecydować o ostatecznym układzie w tabeli. Pierwszym rywalem Celulozy są piłkarze z Lubiechni Wielkiej, którzy po całkiem niezłym spotkaniu ulegają nam 1:3. Również takim wynikiem kończy się pojedynek z gospodarzem turnieju, którym w sobotę jest Chrobry Drzeńsko. W obu meczach A. Nowak sprawdza różne warianty taktyczne ale piłkarze, mimo zmiany swoich nominalnych pozycji, grają jak z nut. Na listę strzelców wpisują się: Aleks Suski, Fabian Kaznowski, Bartosz Stefański i Eliasz Kubica, którzy doskonale ze sobą współpracują, często wymieniając podania z pierwszej piłki, dzięki czemu tempo obu spotkań jest naprawdę niezłe. W kolejnym spotkaniu rozpędzona Celuloza zmierzyła się z Polonią II Słubice, a koncertowa gra zespołowa przynosi efekty. Najpierw Eliasz Kubica popisuje się pięknym trafieniem a pod koniec pojedynku Mateusz Babij podaje podeszwą do Fabiana Kaznowskiego, któremu pozostaje jedynie skierować piłkę do siatki i do szatni schodzimy z kolejnym zwycięstwem.

Żaki Celulozy najlepsze w Drzeńsku!

Niemal od razu wchodzimy w mecz z MUKS Przyjaciół Sportu, W tym spotkaniu, jak zwykle zresztą, emocji nie brakuje a bramkarze obu drużyn popisują się efektownymi paradami, dzięki czemu po ostatnim gwizdku jest 0:0. Niepokonana Celuloza ma chwilę przerwy, a chłopaki oszczędzają siły na ostatni mecz, w którym naszym rywalem będzie Stal Sulęcin. Czas spędzamy na regeneracji, ale także na żartach, ustaleniu taktyki i w dobrych humorach kostrzyńscy piłkarze niezwykle skoncentrowani przystępują do spotkania. Od pierwszych minut jest wiadomo, że oba zespoły będą chciały tutaj odnieść zwycięstwo, nikt nie odpuszcza ani na sekundę. W efekcie mecz jest bardzo zacięty, przepełniony jest pojedynkami jeden na jednego ale to gra zespołowa ma zdecydować o ostatecznym wyniku. Jako pierwszy do bramki trafia Eliasz Kubica, ale nasi rywale szybko wyrównują. Kolejne minuty to wymiana ciosów, w czym lepsza okazuje się Celuloza. W ostatnich sekundach z rożnego podanie dostaje Aleks Suski, który atomowym strzałem trafia w  okienko ustalając wynik meczu.

Żaki Celulozy najlepsze w Drzeńsku!

Tego dnia UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą była nie do pokonania. Trener Arkadiusz Nowak może być zadowolony z postawy swoich Żaków, którzy potrafili zagrać jako zespół, a poszczególni piłkarze niejednokrotnie decydując się na podanie do kolegi, zamiast strzału na bramkę. Czternaście razy w całym turnieju kostrzyńscy piłkarze wygrywali, sześciokrotnie remisowali a tylko pięć razy schodzili bez punktów. Byli również niezwykle skuteczni, pokonując aż 55 razy bramkarzy swoich przeciwników, tracąc ich 39. Ostatecznie dało to zasłużone, trzecie miejsce w tabeli i ogromne doświadczenie, które może jeszcze zaprocentować w przyszłości…

II LIGA ŻAKA GRUPA I - TURNIEJ GORZOWSKI (VI RUNDA)

UKS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą 3:1 Zieloni Lubiechnia Wielka [ZOBACZ]

UKS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą 3:1 Chrobry Drzeńsko [ZOBACZ]

UKS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą 2:0 UKS Polonia II Słubice [ZOBACZ]

UKS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą 0:0 MUKS „Przyjaciół Sportu” Kostrzyn nad Odrą [ZOBACZ]

UKS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą 2:0 Stal Sulęcin [ZOBACZ]

 

TABELA PO CZTERECH RUNDACH ROZGRYWEK

M

DRUŻYNA

PKT

ZW

REM

POR

BR

I

Stal Sulęcin

63

19

6

5

65:29

II

MUKS „Przyjaciół Sportu” Kostrzyn nad Odrą

59

17

8

5

49:16

III

UKS Celuloza II Kostrzyn nad Odrą

51

14

9

7

55:39

IV

UKS Polonia II Słubice

39

10

9

11

44:47

V

Chrobry Drzeńsko

24

6

6

18

37:58

VI

Zieloni Lubiechnia Wielka

10

1

7

22

22:83

Gratulujemy!

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

Plakat
KABARET JURKI !
21 października

malarstwo
26 października, godz. 19:15
Galeria "dacco"
bilety-na-west-fighting-mma-vol-4-28-pazdziernika-2018-o-17-00-w-gorzowie-wielkopolskim
28 października
Gala Walki MMA
 

 
kino x
Październik 2018

AKTUALNE NUMERY

Samozrądny Kostrzyn wrzesień 2018
Nr 9/2018 - WRZESIEŃ 2018
 
pl09
Nr 9(69)/2018 - WRZESIEŃ 2018
 

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo