Piłkarskim krokiem w Nowy Rok

usc1Dosyć nietypowo okres zimowy postanowiły „przehalować” Żaki z UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą. Za namową trenera Arkadiusz Nowaka, poza codzienną pracą na treningach młodzi piłkarze szlifowali także swoje umiejętności na gościnnej hali w pobliskim Dębnie Lubuskim, gdzie już czekali na nich koledzy z UKS Dębno i Morzycka Moryń. Tak więc piłkarskim krokiem wchodzimy w Nowy Rok…

usc2

Przypomnijmy, że UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą (po połączeniu z UKS Dwójka) skupia młodych piłkarzy w grupach Skrzatów, Żaków, Orlików, Młodzików, Trampkarzy i Juniorów Młodszych. Z pewnością bardzo aktywną grupą na tym tle są Żaki trenowane przez Arkadiusza Nowaka, które okres zimowy postanowiły poświęcić na doskonalenie swoich umiejętności w halach sportowych. Aby urozmaicić nieco codzienne treningi, trener skontaktował się z pobliskimi klubami z Dębna i Morynia, aby w serdecznej, sportowej atmosferze odbyć cykl turniejów towarzyskich. W takich oto okolicznościach doszło do przyjazdu zaprzyjaźnionych Żaków do Kostrzyna nad Odrą a nasza rewizyta sprowadziła nas dwukrotnie do Dębna, gdzie przez kilka godzin nasze dzieciaki mogły wyszaleć się do woli, szlifując przy okazji swoje umiejętności. Nie będę tutaj pisał o wynikach, bowiem nie one w tym wszystkim były najważniejsze. A mimo tego, że mecze nie były klasyfikowane, emocje na trybunach sięgały zenitu i bardzo fajnie, że rodzice z różnych miejscowości potrafili znaleźć wspólny język, razem dopingując młodych adeptów sztuki piłkarskiej. Dzieciaki również nie mogły narzekać na brak grania, a podczas ostatnich meczy coraz częściej prosiły trenera o zmiany, co chyba najlepiej oddaje trudy takich maratonów piłkarskich. UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą, UKS Dębno oraz UKS Morzycko Moryń podczas całego cyklu przygotowali dla wszystkich uczestników pamiątkowe medale, puchary i poczęstunek, dzięki czemu dzieciaki wracały do domu nie tylko zmęczone, ale wprost przeszczęśliwe. Jako rodzice pragniemy w tym miejscu podziękować trenerowi Arkadiuszowi Nowakowi za taką formę zimowych treningów, które na pewno pozwolą naszym dzieciakom nabrać pewności na turniejach halowych, a i nam pozwoliły miło spędzić czas w gronie rodziców-kibiców oraz naszych dzieciaków.

UKS Celuloza 1%

W nowy piłkarski rok wchodzimy więc niezwykle aktywnie i życzymy sobie, aby sportowych emocji, powodów do wzruszeń i dumy z postawy naszych pociech nam nie brakowało! Korzystając z okazji życzę sobie i innym rodzicom, aby nasi młodzi piłkarze nie zatracili tej radości z gry a coraz lepsze umiejętności przynosiły im coraz więcej satysfakcji ale i radości ze wspólnych meczy. Na koniec specjalne życzenia dla trenera, któremu życzę, aby serce mu rosło, kiedy będzie patrzył na grę swoich podopiecznych, w których zaszczepił miłość do tej pięknej dyscypliny a kontuzje omijały szeregi jego Żaczków. Celuloza! Auu! Auu! Auu!

WIĘCEJ ZDJĘĆ: https://www.facebook.com/pg/naszkostrzynpl/photos/?tab=album&album_id=545452212479033

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
 
 hala 16-230x310
23 luty, godz. 9:30
Halowy Turniej Piłki Nożnej
Hala MOSiR ul. Wojska Polskiego
 
mbp
Plan zajęć - luty 2019 r. 
 
156-142148
KONKURS ! ! !
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk1
Nr 1/2019 - STYCZEŃ 2019
 
pl1b
Nr 1(72)/2019 - STYCZEŃ 2019
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo