Filius Metal po raz 5 z pucharem

37. Mistrzostwa Kostrzyna nad Odrą w halowej piłce nożnejFilius Nice po raz piaty z rzędu zgarnia Puchar Burmistrza, także w tym roku zespół Filius Metal nie dał szans rywalom wygrywając obydwie rundy turnieju i ostatecznie cały turniej. W dniu 3 lutego z udziałem blisko 70 zawodników reprezentujących 6 drużyn zakończyły się 37. Mistrzostwa Kostrzyna nad Odrą w halowej piłce nożnej drużyn 5-osobowych o „Puchar Burmistrza”. Łącznie odbyło się 30 spotkań w dwóch rundach (pierwsza runda odbyła się 27 stycznia), w turnieju strzelono 197 bramek(średnio 4,56 w meczu), w pierwszej rundzie padły 94 gole a w drugiej 103. Do turnieju zgłosiły się następujące drużyny:  Algontec, Filus Metal, ICT Poland, IKAA, Raven, FC Wyszyńskiego.

37. Mistrzostwa Kostrzyna nad Odrą w halowej piłce nożnej

 

Mecze stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i przysporzyły kibicom wielu wrażeń, nie brakowało szybkich akcji, dramatycznych zwrotów sytuacji czy efektownych goli i parad bramkarskich. Od samego początku zdecydowanie najlepiej prezentowały się zespoły Filius Metal, Ravenu oraz IKAA Suchomel. Po pierwszej rundzie na prowadzeniu był zespół Filius Metal z dorobkiem 15 pkt, zaraz a nim Raven z 12 pkt a na trzecim IKAA Suchomel – 9 pkt. Tak więc runda finałowa zapowiadała się naprawdę ciekawie. Swoją dominację potwierdziła pierwsza trójka z pierwszej rundy a różnice pomiędzy nimi okazały się mniejsze i walka była bardziej wyrównana.


37. Mistrzostwa Kostrzyna nad Odrą w halowej piłce nożnej

Każda z drużyn biorących udział w mistrzostwach została nagrodzona pucharem oraz dyplomem, zawodnicy 3 najlepszych drużyn zostali dodatkowo udekorowani pamiątkowymi medalami, pamiątkowe statuetki wręczono także najlepszym zawodnikom z poszczególnych drużyn. Wręczenia pucharów, dyplomów oraz pamiątkowych statuetek dokonali Burmistrz Andrzej Kunt, zastępca burmistrza Zbigniew Biedulski, Przewodniczący Rady Miasta Marek Tatarewicz, zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Michał Kunt, dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski zastępca dyrektora MOSiR Mariusz Staniszewski.

Ponadto pamiątkowymi statuetkami wyróżniono zawodników w następujących kategoriach:

  • Najlepszy zawodnik : Piotr Witkowski – Raven
  • Najlepszy bramkarz : Sławomir Kudka – IKAA Suchomel
  • Najlepszy strzelec: Dawid Olszewski – IKAA Suchomel

Rozegrano ogółem 30 meczy, strzelono 197 bramek co daje średnio 4,56 bramki na mecz. Wyróżniono także statuetkami najlepszych zawodników w każdym zespole:

  • Filius Metal – Mateusz Migdal
  • Raven – Ernest Urman
  • IKAA Suchomel – Mateusz Niedźwiecki
  • ICT Poland – Grzegorz Madej
  • Algontec – Maciej Bil
  • FC Wyszyńskiego – Adam Gniecioszek

Klasyfikacja zespołów:

  1. Filius Metal
  2. Raven
  3. IKAA Suchomel
  4. ICT Poland
  5. Algontec
  6. FC Wyszyńskiego

Wyniki sobota 27.01.2018

Tabela - wyniki po I rundzie 

Zespół Filius Metal IKAA Suchomel Raven ICT Poland Algontec FC Wyszyńskiego PKT Bramki M-ce
Filius Metal X 3:2  6:0  3:2  3:1  6:1   15 21:6 I
IKAA Suchomel  2:3  X 1:4  6:0  8:2  9:0  26:9   III
Raven 0:6  4:1  X 6:0  8:0  7:1  12  25:8   II
ICT Poland 2:3  0:6  0:6  X 2:4 9:1  13:20   V
Algontec 1:3  2:8  0:8  4:2 X 6:2  13:23   IV
FC Wyszyńskiego 1:6   0:9 1:7  1:9   2:6 X 5:37   VI

 


Wyniki sobota 03.02.2018

Tabela wyniki- II runda 

Zespół Filius Metal IKAA Suchomel Raven ICT Poland Algontec FC Wyszyńskiego PKT Bramki M-ce
Filius Metal X 3:2  1:1  8:2  6:0  6:0  13 25:5 I
IKAA Suchomel 2:3   X 3:1  4:2  7:4  7:0   12 23:10 II
Raven 1:1  1:3  X 5:1  12:1  5:0   10 24:6 III
ICT Poland 2:8  2:4   1:5 X 5:0   7:0  6 17:17 IV
Algontec 0:6  4:7  1:12  0:5  X 1:0   3 6:30 V
FC Wyszyńskiego 0:6  0:7   0:5 0:7  0:1  X  0 0:26 VI

 

Tabela końcowa:

Lp Zespół pkt bramki miejsce
1 Filius Metal 28 45:11 I
2 Raven 22 49:14 II
3 IKAA Suchomel 21 49:19 III
4 ICT Poland 9 30:37 IV
5 Algontec 9 19:53 V
6 FC Wyszyńskiego 0 5:63 VI

 Galeria zespoły:

ALGONTEC KOSTRZYN NAD ODRĄ

ALGONTEC KOSTRZYN NAD ODRĄ - Paweł Jaskot, Piotr Chojta, Maciej Bil, Patryk Pożyczka, Marcin Szybiński, Jarek Bezpalko, Artur Szkolnicki, Mateusz Patelski, Daniel Głądowski, Marek Wiśniewski, Przemysław Wypart

FC Wyszyńskiego

FC Wyszyńskiego - Adan Gniecioszek, Przemysław Gniecioszek, Paweł Stonicki, Alek Piotrowicz, Piotr Piniewski, Piotr Leonowicz, Damian Korczala, Kamil Wrzesiński, Bartosz Stankiewicz, Patryk Stańczak, Gracjan Harosymek, Kuba Musielak

 FILUS-NICE

FILUS-NICE - Krzysztof Grala, Robert Budzałek, Marek Gruszka, Łukasz Urman, Mateusz Migdal, Dawid Młynarski, Patryk Landowski, Krzysztof Bednarek, Adrian Urman, Marcin Buliczak, Marek Koczorowski, Paweł Czarneck

ICT

ICT - Sebastian Boczko, Szymon Sensoła, Dawid Dubik, Maksymilian Bekier, Roman Krygier, Grzegorz Madej, Dawid Krygier, Kamil Bździon, Bartosz Samborki, Mateusz Krekora

 IKAA Suchomel

IKAA - SUCHOMEL - Dawid Olszewski, Mateusz Nowak, Paweł Kościelniak, Mateusz Niedźwiecki, Krzysztof Łuczak, Sławomir Kudka, Krystian Somerski, Marek Strojny

 Raven

RAVEN - Paweł Rupniak, Przemysław Rupniak, Piotr Witkowski, Radek Kuzio, Kamil Kuzio, Ernest Urman, Ivan Kostrabii, Valerii Popruha , Paweł Pulkowski

 

Wyniki i strzelcy bramek - 27 stycznia 2018

  1. ICT Poland - Algontec - 2:4 (Dubik, Madej - Bezpalko 4)
  2. FC Wyszyńskiego - IKAA Suchomel - 0:9 (Niedźwiecki 5, Olszewski 3, Łuczak 1)
  3. Filius Metal - Raven - 6:0 (Bednarek, Koczorowski 2, Migdal 2, Gruszka)
  4. ICT Poland - FC Wyszyńskiego - 9:1 (Madej 5, Dubik 2, Sensoła, Krygier - Wrzesiński)
  5. Algontec - Raven - 0:8 (Witkowski 4, Kuzio 2, Urman 2)
  6. IKAA Suchomel - Filius Metal - 2:3 (Olszewski, Nowak - Migdal, Gruszka, Kaczorowski)
  7. ICT Poland - Raven - 0:6 (Witkowski 3, Urman, Kuzio, Kostraba)
  8. FC Wyszyńskiego - Filius Metal - 1:6 (Gniecioszek P. - Urman 2, Czarnecki 1, Kaczorowski 2, Grala)
  9. Algontec - IKAA Suchomel - 2:8 (Wiśniewski, Szkolnicki - Olszewski 4, Niedźwiecki 3, Łuczak)
  10. ICT Poland - Filius Metal - 2:3 (Dubik, Madej - Urman, Czarnecki, Gruszka)
  11. Algontec - FC Wyszyńskiego - 6:2 (Bil 3, Wiśniewski, Szybiński, Szkolnicki - Stańczak, Piotrowicz)
  12. IKAA Suchomel - Raven - 1:4 (Niedźwiecki - Kuzio, Popruha, Urman, Kostraba)
  13. ICT Poland - IKAA Suchomel - 0:6 (Olszewski 3, Niedźwiecki 2)
  14. Raven - FC Wyszyńskiego - 7:1 (Witkowski 4, Urman 2, Pupruha 1 - Gniecioszek P. 1)
  15. Algontec - Filius Metal - 1:3 (Szybiński - Urman, Gruszka, Migdal)

Zdjęcia I runda: https://www.facebook.com/pg/naszkostrzynpl/photos/?tab=album&album_id=549885172035737 

 

Wyniki i strzelcy bramek - 03 luty 2018

  1. ICT Poland - Algontec - 5:0 (- Madej 2, D. Krygier 3)
  2. FC Wyszyńskiego - IKAA Suchomel - 0:7 (- Olszewski 6, Makrzanowski)
  3. Filius Metal - Raven - 1:1 (Budzałek - Poprucha)
  4. ICT Poland - FC Wyszyńskiego - 7:0 (Madej 5, Dubik 2)
  5. Algontec - Raven - 1:12 (Bil - Witkowski 5, Urman 5, Poprucha 2)
  6. IKAA Suchomel - Filius Metal - 2:3 (Strojny, Olszewski - Budzałek 3)
  7. ICT Poland - Raven - 1:5 (Madej - Kuzio 2, Kuzio 2, Poprucha, Urman, Witkowski)
  8. FC Wyszyńskiego - Filius Metal - 0:6 (Ł. Urman, Migdal 3, Koczorowski, A. Urman)
  9. Algontec - IKAA Suchomel - 4:7 (Chojta 2, Jaskot 2 - Strojny 2, Olszewski 3, Jaskóła 2)
  10. ICT Poland - Filius Metal - 2:8 (D. Krygier 2 - Migdal 2, Bednarek, Ł. Urman 3, Koczorowski, Grala)
  11. Algontec - FC Wyszyńskiego - 1:0 (Bil)
  12. IKAA Suchomel - Raven - 3:1 (Strojny 2, Kościelniak - E. Urman)
  13. ICT Poland - IKAA Suchomel - 2:4 (Sensoła 2 - Strojny 2, Jaskóła 2)
  14. Raven - FC Wyszyńskiego - 5:0 (Poprucha, Witkowski 3, E. Urman)
  15. Algontec - Filius Metal - 0:6 (Ł. urman 2, Migdal, Koczorowski, Bednarek 2)

Zdjęcia II runda: https://www.facebook.com/pg/naszkostrzynpl/photos/?tab=album&album_id=553252268365694

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:  
 
mzp
24.02.2018 godz. 9:20
Hala MOSiR ul. Wojska Polskiego
kaliber44 miasta plakat
2 marca, godz. 20:00
KCK "Kręgielnia"
8marca
8 marca, godz. 17:00
KCK Kręgielnia

Marek Wróbel
9 marca, godz. 19:15
galeria "dacco

fox
17 marca, godz. 19:00
KCK Kręgielnia
 
kino luty
Marzec 2018

AKTUALNE NUMERY

Samorządny Kostrzyn
Nr 1/2018 - STYCZEŃ 2018
 
pl1b
Nr 2(62)/2018 - LUTY 2018
 
wzp4
nr 4(33) 2017 - Grudzień 2017 

INFORMACJE

plan

 
szkola
ROZKŁAD JAZDY:
dowóz do szkół
 
rozklad1
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo