Wieści z działalności MUKS „PS”

muksWieści z działalności MUKS „PS” w Kostrzynie nad Odrą. Walne Zebranie Sprawozdawczo- Wyborcze. 7 lutego 2018 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego “Przyjaciół Sportu” w Kostrzynie nad Odrą. Podsumowało Ono czteroletnią kadencję/ 2013 - 2017/ działalności stowarzyszenia. Na zebraniu wybrano władze statutowe i nakreślono plan działania na następne cztery lata. Po raz kolejny p. Tomasz Zieliński został wybrany Prezesem MUKS “PS”. Gratulujemy.

 

muks

Skład Zarządu MUKS "PS":

  • Prezes MUKS "PS" - p. Tomasz Zieliński,
  • Wiceprezes MUKS "PS" - p. Stanisław Gorzelak,
  • Sekretarz MUKS "PS" -p. Joanna Gorzelak- Lechowicz,
  • Członek Zarządu - p. Katarzyna Jaszcz,
  • Członek Zarządu - p. Marta Gronczakiewicz,
  • Członek Zarządu - p. Mirosław Guzik.

 

 


Prośba do sympatyków sportu.
Międzyszkolny Uczniowski Kostrzyn nad Odrą, 24.02.2018 r. Klub Sportowy "Przyjaciół Sportu" 66-470 Kostrzyn nad Odrą, ul. Banaszaka 1
SZANOWNI SYMPATYCY SPORTU.


Zawodniczki, rodzice, opiekunowie prawni, trenerzy i sympatycy MUKS "PS" w Kostrzynie nad Odrą zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie rzeczowe i finansowe działalności naszego klubu. Klub powstały 17 grudnia 2013 roku działa jako stowarzyszenie. Terenem działania jest miasto/gmina/ Kostrzyn nad Odrą. Siedzibą klubu jest Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kostrzynie nad Odrą. Celem klubu jest planowanie i organizowanie życia sportowego głównie wśród dziewcząt, oraz chłopców, rodziców, opiekunów prawnych, trenerów i sympatyków w oparciu o możliwości obiektowe i sprzętowe szkoły oraz o pomoc organizacyjną i materialną rodziców oraz sympatyków Klubu.
Statutowe cele realizujemy poprzez angażowanie wszystkich do różnorodnych form aktywności ruchowej, gier i zabaw dostosowanych do wieku, stopnia sprawności i zainteresowań sportowych oraz uczestniczenie w imprezach organizowanych na obszarze działania samorządu terytorialnego i poza nim. Współdziałamy w organizowaniu zajęć sportowych ze szczególnym uwzględnieniem funkcji zdrowotnych.
Nasze stowarzyszenie nastawione jest na kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości. Bo " Takie będą Rzeczypospolite jakie jej młodzieży chowane". Klub realizuje swoje zadania statutowe we współdziałaniu z Dyrektorem Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kostrzynie nad Odrą, Radą Szkoły, Burmistrzem Miasta Kostrzyn nad Odrą, Radą Miasta Kostrzyn nad Odrą i klubami sportowymi. Klub opiera swoją działalność głównie na społecznej pracy swoich członków i działaczy oraz pomocy rodziców i uczennic.
Składamy serdeczne podziękowania, wyrazy wdzięczności i szacunku wszystkim sponsorom, darczyńcom, instytucjom oraz osobom prywatnym.
DAROWIZNY PROSIMY KIEROWAĆ NA KONTO:


GBS Barlinek Oddział Kostrzyn nad Odrą, Numer 57 8355 0009 0059 7744 2000 0001 Oprócz wpłat na konto Stowarzyszenia prosimy o przekazanie 1% swego podatku dla: Fundacja Sportowcy Dzieciom
Organizacja Pożytku Publicznego(OPP)
KRS 0000457030
90-365 Łódź , ul. Tymienieckiego 16 g/U3 a w PIT, w polu 133 - Cel szczegółowy 1% MUKS PS (413 )


Tomasz Zieliński         Stanisław Gorzelak

Prezes MUKS" PS"         Wiceprezes MUKS" PS"


 

Obóz szkoleniowy w Głuchołazach.


W dniach 17-24 lutego 2018 roku grupa 20 zawodniczek pod fachową opieką trenerów p. Stanisława Gorzelaka i p. Tomasza Zielińskiego przebywała w Głuchołazach na obozie szkoleniowym. To był kolejny wyjazd w okresie ferii zimowych do bardzo gościnnego kompleksu „Banderoza”. Nasze zawodniczki i trenerzy mieli do dyspozycji bardzo rozbudowaną i profesjonalną bazę sportowo -wypoczynkową.
Dziewczęta i trenerzy realizowali zaplanowany program szkoleniowy. Drużyny MUKS „PS” w pięknej sali sportowej / w tak zwanym balonie/, w trzech meczach sparingowych z drużynami chłopców mogły sprawdzić swoje umiejętności.
W obozie uczestniczyły: Marta Bekisz, Dominika Czyżewska, Amelia Dąbrowska, Weronika Dziechciarz, Emilia Gwizdoń, Natalia Ilkowa, Krystyna Kecman, Alicja Mycyk, Hanna Nowakowska, Dominika Nowak, Aleksandra Osolińska, Kornelia Piątek, Bianka Raduj, Iga Strzelczak, Laura Urman, Weronika Wieczorek, Wiktoria Wieczorek, Justyna Wit, Martyna Zielińska, Zuzanna Zielińska.
Zachęcam do odwiedzania stron : www.muks-ps.jimdo.com
www.facebook.pl/MUKSKostrzyn

muks

muks

muks

muks

muks

Ze sportowym pozdrowieniem
Guzik Mirosław

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
 
 hala2
16 luty, godz. 9:30
Halowy Turniej Piłki Nożnej
Hala MOSiR ul. Wojska Polskiego
 
mbp
Plan zajęć - luty 2019 r. 
 
156-142148
KONKURS ! ! !
mikromusic
16 lutego godz. 19.00
KCK "Kręgielnia”
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk1
Nr 1/2019 - STYCZEŃ 2019
 
pl1b
Nr 1(72)/2019 - STYCZEŃ 2019
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo