Wygrywamy 5:4 i walczymy dalej

futsalWygrywamy 5:4!!!, Bardzo dobry początek i bardzo nerwowa końcówka, tak można w najmniejszym skrócie określić przebieg dzisiejszego meczu. W niedzielę 18.03. o godzinie 18.00 w hali sportowej Zespołu Szkół odbył się ostatni mecz II ligi futsalu sezonu 2017/2018. IKAA MOSIR TS CELULOZA zagrała z głównym pretendentem do gry o I ligę KKF KONIN. Obu zespołom bardzo zależało na wygraniu tego spotkania, bo porażka w tym meczu, jednych czy drugich, eliminuje ich z gry o tytuł mistrzowski. Piłkarze IKAA MOSiR TS Celuloza, bardzo dobrze rozpoczęli ten niezmiernie ważny pojedynek, od samego początku ruszyli do ataku i już w pierwszych sekundach meczu zagrozili bramce gości a Sebastian Jankowski był bardzo bliski zdobycia bramki.

futsal

Niestety chwila nieuwagi i znakomita kontra gości kończy się w 2 minucie objęciem przez nich prowadzenia. Przez około 10 minut meczu toczy się wyrównany pojedynek i nie padają żadne bramki. W 13 minucie w dogodnej sytuacji znajduję się Piotr Siembida i nie myli się zdobywając bramkę wyrównującą i przy okazji rozwiązując worek z bramkami. Od tej bramki całkowicie inicjatywę przejmują nasi futsalowcy a goście z Konina są bezradni. Kolejne bramki dla gospodarzy padają w 14 minucie (Valerii Popruha), 17 (Piotr Majerczyk), 18 (Dominik Siwiński) i w ostatnich sekundach pierwszej połowy gości dobija Sebastian Jankowski.
Niestety druga połowa nie zaczyna się najlepiej dla naszego zespołu i już w 2 minucie tracimy bramkę i mamy 5:2, goście naciskają coraz mocniej a nam niestety nic nie wychodzi i gra robi się dość nerwowa. W 33 i 40 minucie tracimy kolejne bramki i po bardzo nerwowych ostatnich minutach ostatecznie wygrywamy 5:4.

futsal


W przerwie meczu następuje parafowanie przez burmistrza Andrzeja Kunta, dyrektora MOSiR Zygmunta Mendelskiego oraz dyrektora marketingu K- S SSE Andrzeja Kaila umowy sponsorskiej pomiędzy Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną a Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą na wpieranie imprez sportowych organizowanych przez MOSiR.


25 marca odbędą się dwa mecze „ o wszystko” IKAA MOSiR TS Celuloza odbędzie rewanżowe spotkanie z KKF KONIN a aktualny lider SPN Paolo Gorzów Wlkp. Zagra z Credo Futsal Piła. Jeżeli zespół z Gorzowa wygra swoje spotkanie to pozostanie na pozycji lidera, jeżeli zremisuje lub przegra a nasi futsalowcy pokonają ponownie Konin to nam przypadnie zwycięstwo w lidze i baraże o I ligę.

IKAA MOSiR TS Celuloza wystąpiła w składzie: Marcin Buliczak, Marcin Adamczewski, Piotr Siembida, Sebastian Jankowski, Dominik Siwiński, Marek Wilczek, Artur Korman, Piotr Majerczyk, Valerii Popruha, Patryk Janeczek
Trener: Michał Mendelski, kierownik: Władysław Kędzior, masażysta: Robert Wojcieszak, zabezpieczenie medyczne – Urszula Migdal

Na trybunach, w gronie kompletnie wypełnionej hali widowiskowo – sportowej, futsalowe spotkanie oglądali: Andrzej Kunt – burmistrz Miasta, Zbigniew Biedulski – zastępca burmistrza, Andrzej Kail – dyrektor marketingu K- S SSE, radny powiatowy, Zygmunt Mendelski – dyrektor MOSiR, radny powiatowy, spiker meczu, Mariusz Staniszewski – z-ca dyrektora MOSiR, radni miejscy: Piotr Dziekan, Leszek Naumowicz, Bartłomiej Suski, Jakub Piątkowski – v-ce prezes TS „Celuloza” oraz liczna grupa przedstawicieli kostrzyńskich firm i instytucji wspierających kostrzyński sport futsalowy.

 20lat

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

 
01 września 2019
Zapisy do biegu
POLECAMY:
   
lesne-2
Majówka na Osiedlu Leśnym 
25 maja, godz. 14:00-17:00
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk2
Samorządny Kostrzyn
Nr 4/2019 - KWIECIEŃ 2019
 
pl2b
Przekrój Lokalny
Nr 4(75)/2019 - KWIECIEŃ 2019 
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo