turniej mini siatkówki dziewcząt KINDER+SPORT

psNajmłodsze siatkarki walczyły o Puchar Burmistrza.  Tradycyjnie już wiosną w naszym mieście organizujemy we współpracy z MOSiR i Urzędem Miasta turniej mini siatkówki dziewcząt o Puchar Burmistrza Kostrzyna nad Odrą. Zawody te są jednocześnie eliminacjami strefy północnej naszego województwa Ogólnopolskiego Turnieju Kinder+sport. Zawody rozgrywane są w 3 kategoriach: dwójki (kl. 4 SP i młodsze) , trójki (kl. 5) i czwórki (kl. 6). W hali Zespołu Szkół spotkały się zespoły z SP 17 Gorzów Wlkp., KS Atak Gorzów Wlkp., SP 2 Drezdenko, SPS Zbąszynek, Olimpii Sulęcin, SKS Piast Rzepin, Akademii Siatkówki Słońsk oraz siatkarki Naszego klubu.

ps

Oficjalnego otwarcia dokonał Burmistrza Kostrzyna pan Andrzej Kunt, który serdecznie przywitał wszystkich uczestników i życzył tego co w sporcie najważniejsze: zdrowia, szczęścia, radości i zadowolenia z udanych zagrań. Dokonał również dekoracji najmłodszej kategorii, która jako pierwsza zakończyła rywalizację.
Wśród 18 zespołów w tej kategorii zwyciężył zespół SPS Zbąszynek -1, wyprzedzając SP 17 Gorzów Wlkp-1 i SP 2 Drezdenko-1. Nasze zespoły zajęły: 6 miejsce - Karolina Sommer i Natalia Górecka (awans do turnieju barażowego Kinder+sport) i 13 miejsce Ania Chabasińska i Klara Słowińska.
W trójkach na podium stanęły zespoły SP 17 Gorzów Wlkp-1, SPS Zbąszynek-1, SP 17 Gorzów Wlkp-2. Nasz zespół w składzie: Amelia Górecka, Aleksandra Papiernik, Julia Hłód i Weronika Dasiukiewicz zajął 7 miejsce - trenerem zawodniczek w tych kategoriach jest Aleksandra Droździak.
W czwórkach nasze zespoły pod okiem trenera Pawła Bihuniaka walczyły o zwycięstwo w turnieju. Najstarsza kategoria tego turnieju pokazała również największe umiejętności siatkarskie. Po bardzo zaciętych i stojących na niezłym poziomie meczach na podium stanęły zespoły: 1. SPS Zbąszynek, 2. UKS Dwójka - 1, 3. UKS Dwójka - 2. Nasze zespoły grały w składzie: 1. Natalia Sommer, Magda Liszewska, Martyna Polkowska, Michalina Frieske, Katrzyna Rykaluk , 2. Weronika Domeracka, Wanessa Konopko, Magda Najda, Nadia Kaczorowska, Oliwia Kolińska.
Gratulujemy wszystkim zawodniczkom udanych występów oraz awansów: do finału wojewódzkiego -UKS Dwójka - 1 w kategorii “4” oraz turniejów barażowych UKS Dwójka - 2 w kategorii “4” i UKS Dwójka - 1 w kategorii “2”.
Bardzo dziękujemy starszym zawodniczkom naszego klubu oraz Akademii Siatkówki Słońsk za sędziowanie swoim młodszym koleżankom: Weronika Piotrowska, Julia Hadrysiak, Ania Najda, Daria Gera, Marta Kaczmarczyk, Justyna Kaczmarczyk, Amelia Wiącek, Klaudia Sypniewska
Za sprawne przeprowadzenie turnieju odpowiadali trenerzy UKS Dwójka Kostrzyn: Kornelia Chabasińska, Nikola Wojna, Aleksandra Droździak, Paweł Bihuniak i Dariusz Czarny


Organizatorzy: UKS Dwójka Kostrzyn nad Odrą, MOSiR Kostrzyn nad Odrą.

 

 

20lat

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

 
01 września 2019
Zapisy do biegu
POLECAMY:
   
knf
Kostrzyn na Fali 
8-9 czerwca
 
plakat pl
Turniej rocznika 2009
25 sierpnia
zapisy trwają!
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk2
Samorządny Kostrzyn
Nr 4/2019 - KWIECIEŃ 2019
 
pl2b
Przekrój Lokalny
Nr 4(75)/2019 - KWIECIEŃ 2019 
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo