Biuro Celulozy otwarte dla kibiców

kieroBiuro Towarzystwa Sportowego Celuloza w Kostrzynie nad Odrą mieści się przy ul. Niepodległości 11 (budynek administracyjno-sportowy MOSiR) i jest otwarte we wtorki i czwartki w godzinach 16:00-18:00.

Zmiany w Towarzystwie Sportowym „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą nie ominęły także sposobu zarządzania Klubem. O zmianach w Zarządzie pisaliśmy już tydzień temu. Największą zmianą w strukturach Celulozy od roku 2012 jest jednak powołanie kierownika klubu, a funkcję tę od marca objął Bartłomiej Suski, z którym rozmawiamy na ten temat.

red: Czym ma się zajmować kierownik klubu i czy był rzeczywiście potrzebny w Celulozie?

Bartłomiej Suski: Zdecydowanie tak, bo przecież zmiany w Zarządzie stowarzyszenia przyniosły podział na piony organizacyjne, których pracę ktoś musi koordynować. Trzeba także zauważyć, że nie może być tak, że to trener zajmuje się transferami, obsługą systemu ekstranet, zamawianiem transportu na mecz czy dbaniem o zapewnienie tego wszystkiego, co potrzebują piłkarze do treningów i meczy. Dlatego też, obok funkcji kierownika drużyny, którym został Władysław Kędzior, powołano również kierownika klubu. Obok zapewnienia prawidłowego funkcjonowania klubu moim zadaniem jest także prowadzenie biura, który mieści się w budynku administracyjno-sportowym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad drą przy ul. Niepodległości 11.

red: Co można załatwić w biurze?

BS: Biuro otwarte jest w każdy wtorek i czwartek bezpośrednio przed treningami seniorów, czyli od godziny 16:00-18:00. W tym czasie załatwiane będą przede wszystkim sprawy zawodników, ale także będzie możliwość kontaktu kibiców czy sponsorów ze stowarzyszeniem. I tak kibice mogą przyjść, aby wypełnić deklarację przystąpienia do TS Celuloza Kostrzyn, opłacić składki czy sprawdzić aktualny terminarz rozgrywek. Jest także możliwość zapoznania się ze Statutem Klubu czy uzyskaniem innych informacji. Jesteśmy również otwarci na ludzi, którzy chcą wspierać nasz klub finansowo lub rzeczowo, a w biurze można uzyskać szczegółowych informacji np. o powołanym na początku kwietnia Celuloza Business Club.

red: A jak się Pan odnajduje na nowym stanowisku?

Choć jest to funkcja społeczna, dostarcza mnóstwo satysfakcji. Organizacja meczu to zdecydowanie duże przedsięwzięcie organizacyjne, gdzie „do ogarnięcia” jest mnóstwo rzeczy. Mam jednak wsparcie ze strony trenera, kierownika drużyny i członków Zarządu, dzięki czemu nie ma większych problemów z wypełnianiem moich zadań. To bardzo fajne, kiedy przychodzi dzień rozgrywek i wszystko jest tak, jak wcześniej ustaliliśmy. A przecież my już myślimy, jak zrobić, by było jeszcze lepiej! Na koniec chciałbym podziękować pracownikom OZPN w Gorzowie Wielkopolskim za bezcenną pomoc i cierpliwość. A teraz Pan wybaczy, ale trener czeka…

Dziękuję zatem za rozmowę!

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
 
 hala2
16 luty, godz. 9:30
Halowy Turniej Piłki Nożnej
Hala MOSiR ul. Wojska Polskiego
 
mbp
Plan zajęć - luty 2019 r. 
 
156-142148
KONKURS ! ! !
mikromusic
16 lutego godz. 19.00
KCK "Kręgielnia”
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk1
Nr 1/2019 - STYCZEŃ 2019
 
pl1b
Nr 1(72)/2019 - STYCZEŃ 2019
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo