K-SSSE Super CUP - wyniki na żywo

UKS 4UKS Czwórka Kostrzyn Nad Odrą Zwycięzcą Turnieju K-SSSE Super CUP Orlików 2018. W dniach 26-29 czerwca na obiektach MOSiR Kostrzyn nad Odrą oraz SOSiR Słubice odbył się Turniej „K-SSSE SUPER CUP” o Puchar Prezesa Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Krzysztofa Kielca, w Kostrzynie grali Orlicy a w Słubicach Młodzicy. W turnieju udział brało po 6 zespołów grających systemem każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju w Kostrzynie nad Odrą została drużyna UKS „Czwórka” Kostrzyn nad Odrą, która wyprzedziła AP Macieja Murawskiego Falubaz Zielona Góra oraz lokalnego rywala „Celulozę” Kostrzyn nad Odrą.

KSSSE CUP

 

W Słubicach triumfowała drużyna UKS Polonia Słubice, która wyprzedziła UKS Celulozę Kostrzyn nad Odrą oraz Football Academy Myślibórz. W Kostrzynie nad Odrą grały: Dwójka MOS Gubin, Celuloza Kostrzyn nad Odrą, Polonia Słubice, UKS „Czwórka” Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad Odrą, AP Murawski Falubaz Zielona Góra, Football Academy Myślibórz.

W Słubicach: Steinpol Ilanka Rzepin, Polonia Słubice, AP Murawski Falubaz Zielona Góra, Football Academy Myślibórz, Celuloza Kostrzyn nad Odrą, AP Warta Gorzów Wlkp.


Turniej rozgrywany był pod patronatem:
Polskiego Związku Piłki Nożnej, Fundacji im. Kazimierza Górskiego, Miasta Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyńsko – Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Miasta Słubice.


Oficjalnego powitania gości dokonali dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski, dyrektor ds. Marketingu KSSSE Andrzej Kail, właściciel firmy Collosum Marketing Sport Mirosław Wrzesiński a otwarcia dokonał burmistrz miasta Kostrzyn nad Odrą Andrzej Kunt. Ponadto na trybunach gościliśmy Posła na Sejm Artura Zasadę oraz pełnomocnika Zarządu KSSSE ds. Inwestycji Romana Dziducha.


Podczas czterodniowych zmagań młodych piłkarzy bardzo dobrze zaprezentowały się dwa kostrzyńskie zespoły UKS „Czwórka”(trener Radosław Bułgajewski) oraz UKS Celuloza(trener Adrian Kłodawski), które zajęły pierwsze i trzecie miejsca na podium.


Dekoracji najlepszych zespołów oraz nagrody indywidualne wręczali: zastępca burmistrza Zbigniew Biedulski, przewodniczący Rady Miasta Marek Tatarewicz, dyrektor ds. Marketingu KSSSE Andrzej Kail, właściciel firmy Collosum Marketing Sport Mirosław Wrzesiński.
Wszystkie zespoły nagrodzono pucharami oraz nagrodami rzeczowymi, pierwsze trzy zespoły otrzymały także pamiątkowe medale a najlepszych w klasyfikacji indywidualnej nagrodzono pamiątkowymi statuetkami.


 

Organizatorzy składają podziękowania Pani Ewie Grzelczak za sprawowanie opieki medycznej nad uczestnikami turnieju oraz dyrektorowi Muzeum Twierdzy Kostrzyn nad Odrą Ryszardowi Skałbie za umożliwienie ekipom zwiedzania Muzeum Twierdzy.


 

Wyniki pierwszego dnia:

26.06.2018 Kostrzyn nad Odrą

Sesja popołudniowa:

Drużyna Drużyna Wynik
Dwójka MOS Gubin UKS Celuloza Kostrzyn 1:8
 FA Myślibórz AP Murawski Falubaz Zielona Góra  1:7
Polonia Słubice UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą 1:11 

Strzelcy bramek:

Dwójka MOS Gubin - Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:8 - (Piotr Horożaniecki; Maciej Prusinowski(4), Damian Rolak(2), Filip Popiołek, Konrad Mikołajczyk)
Football Academy Myślibórz - AP Murawski Falubaz Z Góra 1:7 - (Oliwier Pustkowski;Maksymilian Momot, Kacper Józefowicz, Jakub Arczewski(2), Emil Zasada, Maciej Szostak(2))
Polonia Słubice - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą 1:11 - (Gracjan Gozdek; Kacper Sikorski(5), Alan Krysiński(2), Maciej Kozieł(2), Zdravko Zdravkov(2)


 Środa 27.06.2018

Sesja przed południowa:

Drużyna Drużyna Wynik
 Dwójka MOS Gubin  UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą 3:8
 UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą  AP Murawski Falubaz Z. Góra 5:4 
 Football Academy Myslibórz  Polonia Słubice 3:1 

UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą – Dwójka MOS Gubin – 8:3 (Oskar Dybka(4), Hubert Górecki, Kacper Sikorski(2), Oliwier Potomski;  Michał Aleksandrowicz(2), Michał Radomin)

UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - AP Murawski Falubaz Z Góra - 5:4 (Filip Popiołek(2), Filip Bondyra, Maciej Prusinowski(2); Max Iwanowski(2), Maciej Szostak(2)

Football Academy Myslibórz - Polonia Słubice - 3:1 - (Piotr Chałupa, Jakub Dróżdż, Dominik Saliniewicz; Jan Rekret)

 

 27.06.2018

Sesja popołudniowa:

Drużyna Drużyna Wynik
 AP Murawski Falubaz Z. Góra  Polonia Słubice 11:0 
 Dwójka MOS Gubin  Football Academy Myslibórz 5:4 
 UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą  UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą 0:7

Polonia Słubice - AP Murawski Falubaz Z Góra – 0:11 (Karol Michalski, Maksymilian Momot, Max Iwanowski(2), Jakub Arczewski, Emila Zasada(2), Oliwier Koryciński, Maciej Szostak(3))

Dwójka MOS Gubin – Football Academy Myślibórz – 5:4 (Michał radomiński(2), Michał Aleksandrowicz, Piotr Horożaniecki, Olek Mikołajczyk; Piotr Chałupka, Dominik Saleniewicz, Alex Malczewski, Kacper Knap)

UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą – 0:7(Zdravko Zdravkov, Oskar Dybka, Oliwier Potomski, Alan Krysiński(2), Kacper Sikorski(2) 


Czwartek 28.06.2018

Sesja przed południowa:

Drużyna Drużyna Wynik
 Polonia Słubice  Dwójka MOS Gubin 1:7 
 UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą  AP Murawski Falubaz Z. Góra 4:4 
 Football Academy Myslibórz  UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:2

Polonia Słubice - Dwójka MOS Gubin - 1:7(Jan Rekret; Mikołaj Kuśmierek, Michał Aleksandrowicz(2), Piotr Horożaniecki(3), Aleksander Mikołajczyk)

UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - AP Murawski Falubaz Z. Góra - 4:4( Kacper Sikorski(2), Maciej Kozieł(2);Emil Zasad(3), Maciej Szostak)
Football Academy Myślibórz - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - 3:2(Dominik Saliniewicz, Bartosz Gąsior(2), Maciej Prusinowski(2))


 Piątek 29.06.2018

 

Drużyna Drużyna Wynik
 AP Murawski Falubaz Z. Góra  Dwójka MOS Gubin  6:1
 UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą  Football Academy Myslibórz  6:3
 Polonia Słubice  UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą  1:2

AP Murawski Falubaz Z. Góra - Dwójka MOS Gubin - 6:1(Emil Zasada(3), Maciej Szostak(2), Kacper Józefowicz; Michał Aleksandrowicz)
UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - Football Academy Myslibórz - 6:3(Kacper Sikorski(3), Maciej Kozieł, Oliwier Potomski, Zdravko Zdravkov; Maciej Witkowski, Oliwier Pustkowski(2))

Polonia Słubice - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - 1:2()


  • Najlepszy zawodnik: Mikołajczyk Aleksander – Dwójka MOS Gubin
  • Najlepszy bramkarz: Koryciński Oliwer – AP M. Murawskiego Falubaz Zielona Góra
  • Król strzelców: Sikorski Kacper – UKS Czwórka Kostrzyn
  • Trener zwycięskiej drużyny: Bułgajewski Radosław - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą

 

 Tabela końcowa Turnieju Orlika w Kostrzynie nad Odrą:

Drużyny MOS Gubin FA Myślibórz Polonia Słubice UKS 4 Kostrzyn Murawski Falubaz Z.Góra UKS Celuloza Pkt bramki miejsce
Dwójka MOS Gubin X 5:4  7:1  3:8  1:6  1:8  17:27 IV 
FA Myślibórz 4:5  X 3:1  3:2  1:7  3:2   6 14:21 
Polonia Słubice 1:7  1:3  X 1:11  0:11   1:2  4:34 VI 
UKS 4 Kostrzyn 8:3  6:3  11:1  X 4:4  7:0   13  36:11  I
Murawski Falubaz Z.Góra  6:1 7:1  11:0  4:4  X 4:5   10 32:11  II 
UKS Celuloza Kostrzyn  8:1 2:3   2:1 0:7  5:4  X  17:16 III 

 


 

Super Kozak  klasyfikacja drużynowa:

  1. UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - 329 pkt
  2. Dwójka MOS Gubin - 220 pkt
  3. AP Murawski Falubaz Zielona Góra - 189

Klasyfikacja indywidualna:

  1. Emil Waskin - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - 128
  2. Maciej Prusinowski - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - 122
  3. Aleksander Mikołajczyk - Dwójka MOS Gubin - 91

Kolejność drużyn w turnieju w Słubicach:

1 UKS Polonia Słubice
2. UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
3. Football Academy Myślibórz
4 AP Macieja Murawskiego Falubaz Zielona Góra
5 AP Warta Gorzów Wielkopolski
6 Steinpol Ilanka Rzepin


Wręczono również nagrody indywidualne na turnieju w Słubicach:


Najlepszy zawodnik: Pilarski Max – Football Academy Myślibórz
Najlepszy bramkarz: Pych Fabian - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Król strzelców: Codoni Piotr – UKS Polonia Słubice
Trener zwycięskiej drużyny: Dmuchowski Piotr – UKS Polonia Słubice


 Galeria zespoły:

 

Galerie zdjęć 1 dzień:

Galerie zdjęć 2 dzień:

 

Galerie zdjęć 3 dzień:

 

 

 Galerie zdjęć 4 dzień:

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
 
KONSULATCE SPOŁECZNE ! ! !

olga boczar
5 października, godz. 19:00
KCK Kręgielnia
Plakat
KABARET JURKI !
21 października
 

 
knf 08
Wrzesień 2018

AKTUALNE NUMERY

Samozrądny Kostrzyn sierpień 2018
Nr 8/2018 - SIERPIEŃ 2018
 
Prezkrój Lokalny lipiec 2018
Nr 8(68)/2018 - SIERPIEŃ 2018
 

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo