otwarcie klubu Workout&Fitness

startJuż coraz bliżej do otwarcia klubu Workout&Fitness w Kostrzynie nad Odrą, pod koniec lipca tego roku nastąpi wielkie otwarcie klubu jakiego jeszcze w Kostrzynie nad Odrą i okolicy nie było. WF Kostrzyn to miejsce tworzone z pasją i niepowtarzalnym klimatem który uzależnia... W klubie największy nacisk kładziemy na potrzeby klienta. Chcemy by WF stał się miejscem do którego będziesz przychodził nie tylko realizując swoje cele treningowe ale przede wszystkim by dobrze się bawić i pokonywać swoje granice! 


Chcemy zbudować wielką społeczność, którą będzie łączyła pasja do sportu i zdrowego trybu życia. Pod okiem wykwalifikowanej kadry odbędziesz treningi które odmienią Twoje życie! Klub oferuję strefę treningu siłowego, funkcjonalnego, crossfitu, cardio, maszyn wolnostojących, oraz salę aerobik na której będzie odbywało się ponad 20 godzin zajęć grupowych, od tych prozdrowotnych po intensywne treningi i zajęcia taneczne.
Do dyspozycji ćwiczących będzie ponad 600m2 przestrzeni z widokiem na miasto z wysokości 2 piętra, szatnie, prysznice oraz sauna.
WF jest miejscem dla KAŻDEGO! Niezależnie od stopnia zaawansowania w treningach! Dzieci także znajdą coś dla siebie.
Tu nie zostaniesz pozostawiony sam sobie. Doradzą Ci i pomogą specjaliści aby zarówno początkujący jak i zaawansowani mogli ćwiczyć poprawiając swoją kondycję, zdrowie pokonując kolejne bariery i osiągając postawione sobie cele. Najważniejsze jest jednak to, że będą ćwiczyć bezpiecznie zgodnie z najnowszymi trendami.
Klub będzie otwarty 7 dni w tygodniu!

I tak z dodatkowych informacji:


Z przyjemnością informujemy, iż REHAkompleks medycyna ortopedyczna osteopatia fizjoterapia rehabilitacja zostaję naszym partnerem! REHAkompleks jedyne miejsce w województwie lubuskim gdzie zazębiają się wiedza, praktyka i doświadczenie lekarzy ortopedów, fizjoterapeutów i osteopatów. Naszą misją jest kompleksowa ortopedia i rehabilitacja pacjenta poparta celowaną diagnostyką m.in. ultrasonografia i badania funkcjonalne narządu ruchu. Zaufali nam: K.S. Stal Gorzów, K.S. AZS AJP Gorzów Wlkp. 


 

Klub WF mieścił się będzie w budynku Ronda w Kostrzynie nad Odrą na II piętrze - zparaszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku:

wf

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
 
 hala2
16 luty, godz. 9:30
Halowy Turniej Piłki Nożnej
Hala MOSiR ul. Wojska Polskiego
 
mbp
Plan zajęć - luty 2019 r. 
 
156-142148
KONKURS ! ! !
mikromusic
16 lutego godz. 19.00
KCK "Kręgielnia”
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk1
Nr 1/2019 - STYCZEŃ 2019
 
pl1b
Nr 1(72)/2019 - STYCZEŃ 2019
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo