otwarcie klubu Workout&Fitness

startJuż coraz bliżej do otwarcia klubu Workout&Fitness w Kostrzynie nad Odrą, pod koniec lipca tego roku nastąpi wielkie otwarcie klubu jakiego jeszcze w Kostrzynie nad Odrą i okolicy nie było. WF Kostrzyn to miejsce tworzone z pasją i niepowtarzalnym klimatem który uzależnia... W klubie największy nacisk kładziemy na potrzeby klienta. Chcemy by WF stał się miejscem do którego będziesz przychodził nie tylko realizując swoje cele treningowe ale przede wszystkim by dobrze się bawić i pokonywać swoje granice! 


Chcemy zbudować wielką społeczność, którą będzie łączyła pasja do sportu i zdrowego trybu życia. Pod okiem wykwalifikowanej kadry odbędziesz treningi które odmienią Twoje życie! Klub oferuję strefę treningu siłowego, funkcjonalnego, crossfitu, cardio, maszyn wolnostojących, oraz salę aerobik na której będzie odbywało się ponad 20 godzin zajęć grupowych, od tych prozdrowotnych po intensywne treningi i zajęcia taneczne.
Do dyspozycji ćwiczących będzie ponad 600m2 przestrzeni z widokiem na miasto z wysokości 2 piętra, szatnie, prysznice oraz sauna.
WF jest miejscem dla KAŻDEGO! Niezależnie od stopnia zaawansowania w treningach! Dzieci także znajdą coś dla siebie.
Tu nie zostaniesz pozostawiony sam sobie. Doradzą Ci i pomogą specjaliści aby zarówno początkujący jak i zaawansowani mogli ćwiczyć poprawiając swoją kondycję, zdrowie pokonując kolejne bariery i osiągając postawione sobie cele. Najważniejsze jest jednak to, że będą ćwiczyć bezpiecznie zgodnie z najnowszymi trendami.
Klub będzie otwarty 7 dni w tygodniu!

I tak z dodatkowych informacji:


Z przyjemnością informujemy, iż REHAkompleks medycyna ortopedyczna osteopatia fizjoterapia rehabilitacja zostaję naszym partnerem! REHAkompleks jedyne miejsce w województwie lubuskim gdzie zazębiają się wiedza, praktyka i doświadczenie lekarzy ortopedów, fizjoterapeutów i osteopatów. Naszą misją jest kompleksowa ortopedia i rehabilitacja pacjenta poparta celowaną diagnostyką m.in. ultrasonografia i badania funkcjonalne narządu ruchu. Zaufali nam: K.S. Stal Gorzów, K.S. AZS AJP Gorzów Wlkp. 


 

Klub WF mieścił się będzie w budynku Ronda w Kostrzynie nad Odrą na II piętrze - zparaszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku:

wf

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
 
KONSULATCE SPOŁECZNE ! ! !

olga boczar
5 października, godz. 19:00
KCK Kręgielnia
Plakat
KABARET JURKI !
21 października
 

 
knf 08
Wrzesień 2018

AKTUALNE NUMERY

Samozrądny Kostrzyn sierpień 2018
Nr 8/2018 - SIERPIEŃ 2018
 
Prezkrój Lokalny lipiec 2018
Nr 8(68)/2018 - SIERPIEŃ 2018
 

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo