II GALA „PIŁKARSKIEGO LAURU” 2018

II GALA „PIŁKARSKIEGO LAURU” 2018. W dniu 2 marca br. w gościnnych murach Kostrzyńskiego Centrum Kultury „Kręgielnia” w Kostrzynie nad Odrą z udziałem ponad 130 osób, gości z województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego oraz z Niemiec odbyła Gala Ogólnopolskiego Programu „Piłkarski Laur”, będąca podsumowaniem zmagań dziecięcych i młodzieżowych drużyn piłkarskich w 2018 roku w turniejach letnich, zimowych oraz w halowych we wszystkich kategoriach wiekowych. 

O godzinie 20.15 powitania przedstawicieli władz samorządowych, prezesów, dyrektorów, trenerów, działaczy oraz sympatyków programu „Piłkarskiego Lauru” dokonał inicjator i realizator Ogólnopolskiego Programu „Piłkarski Laur” Mirosław Wrzesiński, oficjalnego otwarcia Gali dokonał Zbigniew Biedulski – z-ca burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą witając i życząc wszystkim znakomitej zabawy, bajecznej rodzinnej, piłkarskiej atmosfery oraz dobrej kondycji w tańcach. Bogaty program Gali gwarantował także całonocny (do białego rana), maraton granych światowych przebojów muzycznych przez fantastyczny zespół „Funny Sunny Company” ze Szczecina. Praktycznie w krótkich przerwach goście co chwilę przebywali na parkiecie prezentując niesamowite układy taneczne. Bogate menu przygotowane przez restaurację „Kręgielnia”, suto zastawione stoły gwarantowały szybką regenerację sił, a kolorowa iluminacja sali, piękny jej wystrój, możliwość śledzenia przebiegu uhonorowania klubów, trenerów, działaczy, sympatyków i przyjaciół Gali na ośmiu telebimach zamontowanych i programowo realizowanych przez pracowników Firmy GISO z Dębna, której właścicielem jest Grzegorz Kujda, zapewniały wszystkim doskonałe warunki do stworzenia niepowtarzalnego uroku i klimatu. O godzinie 21.30 prowadzący Galę Zygmunt Mendelski - dyrektor MOSiR w obecności Mirosława Wrzesińskiego dokonał oficjalnego otwarcia koperty w której znajdowały nominacje wyróżnionych w poszczególnych kategoriach:


Najlepsze kluby w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Drużyna roku Skrzat – UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą – nagrodę odebrała Agnieszka Surma,

Najlepsi trenerzy w kategorii Skrzat:

  1. Łukasz Kostowiecki - UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą – nagrodę odebrała Agnieszka Surma,
  2. Jakub Augustyniak – UKS Polonia Słubice,
  3. Paweł Najdowski – Stilon Gorzów Wlkp.
  4. Arkadiusz Nowak – UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - nagrodę odebrał Krzysztof Babij,
  5. Radosław Kamiński – SAP Słubice

Drużyna roku Żak - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą – prezes Stanisław Grzelczak

Najlepsi trenerzy w kategorii Żak:

  1. Mariusz Wojnarowski – Warta Słońsk,
  2. Arkadiusz Nowak – UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą - nagrodę odebrał wiceprezes klubu Krzysztof Babij,
  3. Piotr Kobyłecki – UKS Perła Cybinka,
  4. Jacek Trojan – UKS Polonia Słubice,
  5. Sebastian Jankowski – Lech Poznań FA

Drużyna roku Orlik – Dwójka MOS Gubin – nagrodę odebrała prezes Agnieszka Różycka,

Najlepsi trenerzy w kategorii Orlik:

  1. Patryk Sobolewski - Dwójka MOS Gubin,
  2. Adrian Kłodawski – UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą,
  3. Piotr Kobyłecki – UKS Perła Cybinka,
  4. Radosław Kamiński – SAP Słubice,
  5. Michał Mendelski - Lech Poznań FA

Drużyna roku Młodzik - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą – prezes Stanisław Grzelczak

Najlepsi trenerzy w kategorii Młodzik:

  1. Bartosz Jodko – FA Myślibórz,
  2. Mariusz Rachubiński – PSV Łódź,
  3. Adam Bogdański – UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą,
  4. Adrian Kłodawski – UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą,
  5. Hubert Więckowski – APMM Falubaz Zielona Góra


Drużyna roku Trampkarz - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą – wiceprezes Krzysztof Babij

Najlepsi trenerzy w kategorii Trampkarz:

  1. Mateusz Migdal - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą,
  2. Piotr Żak – APMM Falubaz Zielona Góra,
  3. Tomasz Brzozowski – Arkonia Szczecin,
  4. Sebastian Puchalski – Czarni Browar Witnica – prezes Dariusz Nauman,
  5. Paweł Sidorowicz -Steinpol Ilanka Rzepin

Drużyna roku Junior młodszy – Tarnovia Tarnowo Pogdórne

Najlepsi trenerzy w kategorii Junior Młodszy:

  1. Adrian Urbanowski - – Tarnovia Tarnowo Pogdórne,
  2. Tomasz Wychowalek – Piotrcowia Piotrków Trybunalski,
  3. Łukasz Dorniak – UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą,
  4. Konrad Grzelak – Orzeł Kawęczyn,
  5. Łukasz Ryszczuk – UKS Polonia Słubice

Najlepsze kluby w klasyfikacji generalnej „ZŁOTA 12”

  1. UKS CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ
  2. UKS POLONIA SŁUBICE
  3. DWÓJKA MOS GUBIN
  4. UKS CZWÓRKA KOSTRZYN NAD ODRĄ
  5. UKS PERŁA CYBINKA
  6. POGOŃ SZCZECIN
  7. LECH POZNAŃ FA DARIUSZA DUDKI
  8. STEINPOL ILANKA RZEPIN
  9. SŁUBICKA AKADEMIA PIŁKARSKA SŁUBICE
  10. FOOTBALL ACADEMY MYŚLIBÓRZ
  11. WARTA SŁOŃSK
  12. UKS TORZYM


Najlepsi trenerzy w klasyfikacji generalnej „ZŁOTA 12”

  1. SOBOLEWSKI PATRYK – DWÓJKA MOS GUBIN
  2. KŁODAWSKI ADRIAN – UKS CELULOZA KOSTRZYN
  3. KOBYŁECKI PIOTR – UKS PERŁA CYBINKA
  4. JODKO BARTOSZ – FA MYŚLIBÓRZ
  5. WOJNAROWSKI MARIUSZ – WARTA SŁOŃSK
  6. NOWAK ARKADIUSZ – UKS CELULOZA KOSTRZYN
  7. BOGDAŃSKI ADAM – UKS CZWÓRKA KOSTRZYN
  8. KAMIŃSKI RADOSŁAW – SAP SŁUBICE
  9. MEDNELSKI MICHAŁ – LECH POZNAŃ FA
  10. MIGDAL MATEUSZ – UKS CELULOZA KOSTRZYN
  11. JANKOWSKI SEBASTIAN – LECH POZNAŃ FA
  12. ORZESZKO MAREK – UKS PERŁA CYBINKA


Partner Generalny 2018 roku, 

Partner Generalny 2018 Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna – nagrodę odbierał menager ds. marketingu Krzysztof Babij


 

Partner roku w kategorii „Samorząd”

  • Miasto Kostrzyn nad Odrą
  • Gmina Słońsk
  • Powiat Gorzowski

Nagrody odebrali Zastępca Burmistrza Kostrzyna Pan Zbigniew Biedulski, Wójt Gminy Słońsk Janusz Krzyśków oraz Starosta Gorzowski Michał Wasilewski

Partner roku w kategorii „Organizator”

  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą
  • Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słubicach

Nagrody odebrali dyrektorzy ośrodków Pan Zygmunt Mendelski oraz Ryszard Chustecki

Sponsor roku 2018

  • Firma Janusz - Park Słubice – w imieniu właściciela nagrodę odbierał Ryszard Chustecki
  • PTH Transhand Słubice – prezes Alicja Jacek
  • IKAA Suchomel Kostrzyn nad Odrą - w imieniu właściciela nagrodę odbierał Mariusz Staniszewski

Działacz roku 2018

  • Zygmunt Mendelski
  • Andrzej Martyniak

Obaj Panowie osobiście odebrali te zaszczytne tytuły


Impreza roku 2018

  • Festiwal piłkarski dla dzieci Autunno Cup w Kostrzynie nad Odrą
  • Festiwal piłkarski dla dzieci Kinder Cup w Słubicach
  • Turniej Letnie Torneo Lubuskie młodzików w Górzycy


Wyróżnienie specjalne w kategorii „Najaktywniejsza drużyna” - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Wyróżnienie specjalne w kategorii „Największy postęp” – Warta Słońsk
Wyróżnienie specjalne w kategorii „Rodzice najlepsi kibice” - Kibice APKO Krosno Odrzańskie


Przyznano także certyfikaty dla pięciu nowych „Przyjaciół programu”

  • Janusz Chmiel - Prezes firmy Janusz - Park Słubice (nagrodę odbierał Ryszard Chustecki)
  • Michał Wasilewski - Starosta Gorzowski
  • Marek Markowski - Właściciel firmy OK-Styl
  • Stanisław Grzelczak – prezes UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • Adam Bogdański – trener UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą

Specjalne podziękowania odebrali sponsorzy programu Piłkarski Laur:

  • Firma Giso Event Complex Dębno - nagrodę odebrał przedstawiciel firmy Paweł Błaszczyk
  • Firma Polchar – menager administracyjny Kamila Pawłowska,
  • BGZ BNP Paribas – dyrektor banku Aneta Staniszewska,
  • Firma OK-Styl – właściciel Marek Markowski,
  • Rada Miasta Kostrzyn nad Odrą – wiceprzewodniczący Rady Michał Kunt,
  • Wydział Oświaty i Kultury UM Kostrzyn nad Odrą – zastępca Burmistrza Zbigniew Biedulski,
  • Zespół Szkół im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kostrzynie nad Odrą – dyrektor Leszek Naumowicz,
  • PHU Halogen – właściciele Mariola i Ireneusz Siwiec,
  • Firma Filius Metal – w imieniu właściciela Mariusz Staniszewski,
  • Firma turystyczno – przewozowa – właściciel Mieczysław Paszkiewicz,

ZŁOTE BUTY - PAMIĄTKI GALI 2018 wylicytowały Panie Mariola Siwiec i Ewa Grzelczak

Po wręczeniu wszystkich wyróżnień (ceremonia uhonorowania trwała blisko 1,5 godziny), do białego rana, do godziny 6.30 wszyscy się pysznie bawili, tańczyli, w luźnej atmosferze omawiali sprawy udziału w turniejach i rozgrywkach piłkarskich w 2019 roku, wznosili toasty za dobry piłkarski rok.
Było więc super i wszyscy zapowiedzieli się za rok, będąc na III Gali „Piłkarskiego Lauru”, która odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą 22 lutego 2019 roku.

 

 

 

 

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
     
lao
17 października, godz. 20:00
KCK Kręgielnia
Strefa Dobrej Muzyki
 
pnuw
20 października, godz. 7:15
PN Ujście Warty
 
Zew Dąbroszyn vs. KS Lubniewice
20 października, godz. 14:00
 
 26 października
ZAPISY TRWAJĄ
 
tenis 2
27 października, godz. 16:00
Hala przy ul. Wojska Polskiego 5
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk9
Samorządny Kostrzyn
Nr 9/2019 - WRZESIEŃ 2019
 kolejny: 31 października 2019
 
pl9b
Przekrój Lokalny
Nr 9(79)/2019 - WRZESIEŃ 2019 
 kolejny: 12 października 2019
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od paździenrika 2019 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo