koronawirus-baner

Holendrzy lepsi od Niemców w eliminacjach Euro 2020? Według bukmacherów tak właśnie będzie

euPo sześciu kolejkach spotkań liderem grupy C w eliminacjach Euro 2020 jest reprezentacja Holandii. Podopieczni Ronalda Koemana zgromadzili do tej pory 15 punktów, tyle samo co drudzy Niemcy, ale ze względu na lepszy bilans w bezpośrednich starciach to oni zajmują w tej chwili wyższą lokatę. Oba zespoły mają jednak jeszcze do rozegrania po dwa mecze (16 i 19 listopada), więc końcowa kolejność w tabeli pozostaje sprawą otwartą. Ba, ani Holendrzy, ani nasi zachodni sąsiedzi nadal nie są pewni awansu do finałów mistrzostw Europy.

Odrodzenie Oranje

Bukmacherzy za pierwszą lokatę dla Oranje na koniec zmagań w grupie C nie płacą wiele: kurs 1.45 według bukmachera STS oraz porównywalne kursy w pozostałych firmach. Po drugim miejscu na mundialu w 2010 roku oraz trzecim na mistrzostwach świata 2014 reprezentację Holandii dopadł kryzys spowodowany usuwaniem się w cień pokolenia genialnych piłkarzy z Arjenem Robbenem, Wesleyem Sneijderem i Robinem van Persiem na czele. Dotknięta koniecznością przebudowy ekipa Pomarańczowych nie załapała się ani na Euro 2016, ani na mundial 2018, ale pracujący z nią ludzie nie wegetowali, w efekcie czego zespół prowadzony przez Ronalda Koemana w sezonie 2018/19 dotarł do finału Ligi Narodów UEFA, gdzie uległ 0:1 Portugalii. W tym momencie natomiast już tylko zbieg naprawdę pechowych okoliczności może pozbawić Holendrów udziału w Euro 2020. Z sześciu rozegranych meczów grupowych wygrali oni aż pięć, ulegając jedynie 2:3 Niemcom, na których później wzięli skuteczny rewanż. W październiku Oranje rozprawili się u siebie 3:1 z Irlandią Północną i 2:1 na wyjeździe z Białorusią, a w listopadzie wybiorą się jeszcze na rewanż z tym pierwszym teamem, a przed własną publicznością zmierzą się z okupującą ostatnie miejsce w grupie Estonią.

Niemcy zgodnie z planem

Piłkarska reprezentacja Niemiec to nie tylko etatowy uczestnik wszystkich najważniejszych imprez, ale również jeden z najbardziej utytułowanych zespołów w dziejach futbolu. Mundial w Rosji zakończył się jednak spektakularną klapą podopiecznych Joachima Löwa, którzy jako panujący czempioni globu nie wyszli nawet z grupy, więc Die Mannschaft zrobi teraz wszystko, żeby podczas Euro 2020 zatrzeć złe wrażenie. 15 punktów w sześciu spotkaniach eliminacji to solidny dorobek, dlatego naszym zachodnim sąsiadom wystarczy udany występ w którymkolwiek z dwóch ostatnich, listopadowych meczów, żeby zagwarantować sobie udział w finałach mistrzostw Europy. Niemcy oba te spotkania rozegrają przed własną publicznością, a zmierzą się kolejno z Białorusią oraz Irlandią Północną. Żeby zająć pierwsze miejsce w grupie C, piłkarze pod wodzą Joachima Löwa będą jednak musieli prawdopodobnie nie tylko bardzo się postarać, ale też liczyć przy tym na potknięcie Holendrów. Takiego obrotu spraw nie wykluczają bukmacherzy, którzy na triumf Die Mannschaft w eliminacyjnej grupie oferują kursy na poziomie 2.75 (STS).

Nic nie jest jeszcze pewne

Holendrzy i Niemcy w chwili obecnej walczą o prymat w tabeli, ale nie powinni też zapominać o tym, że po piętach depcze im reprezentacja Irlandii Północnej, która do obu tych ekip traci zaledwie 3 „oczka”. Sytuacja teamu z Wysp jest jednak o tyle trudna, że w dwóch swoich ostatnich meczach zmierzy się on z obiema wyżej wymienionymi drużynami. Bukmacherzy dobrze wiedzą, że w takich okolicznościach Irlandczykom z Północy będzie ciężko o choćby punkt, więc STS ich triumf w grupie C wycenia na kurs 250.00, a bezpośredni awans do finałów Euro 2020, który daje również drugie miejsce w tabeli, na 10.00.

Uwaga! Zakłady bukmacherskie w Polsce dostępne są tylko dla osób pełnoletnich. Ponadto typować legalnie można jedynie u bukmacherów posiadających licencję Ministra Finansów, a gra u innych grozi odpowiedzialnością w postaci m.in. wysokiej grzywny. W trosce o ochronę przed uzależnieniem od hazardu, do jakiego może prowadzić bukmacherka, warto również obstawiać odpowiedzialnie.

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo