koronawirus-baner

Młode piłkarki powołane do kadry!

mamo00414 listopada koordynatorzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów, MOSiR w Kostrzynie nad Odrą oraz Szkoła Podstawowa Nr1 im. Przyjaciół Kostrzyna byli gospodarzami kolejnego spotkania w ramach tego projektu. AMO w województwie lubuskim, z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej rozpoczęła swą działalność w grudniu 2018 r. Do tej pory przeprowadziliśmy już 90 szkoleń w na których obecnych było 845 szkoleniowców i nauczycieli wychowania fizycznego oraz 2.525 zawodniczek i zawodników. - mówi trener MAMO Tomasz Pawliczak - W listopadzie br. rozpoczynamy szkolenie pt: "Mentalność". Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do trenerów, instruktorów piłki nożnej, ale również do nauczycieli i studentów wychowania fizycznego. Na szkolenie zostają powołani najlepsi zawodnicy z Powiatu Gorzowskiego w kategoriach orlik oraz młodzik (roczniki 2007-2010).

mamo006

Szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów w Kostrzynie nad Odrą skierowane było tym razem do młodych piłkarek i ich trenerów. Część teoretyczna rozpoczęła się o godz. 16:30 w Auli SP Nr1, dzięki uprzejmości Dyrektora Jana Moczulskiego. MOSiR zapewnił uczestnikom ciepłe napoje i łakocie, aby w miłej atmosferze Tomasz Pawliczak mógł obecnym na kursie trenerom przekazać swoją wiedzę w zakresie omawianego tematu. Dostępne były także materiały AMO, które trenerzy mogli zabrać do domu, aby szlifować zdobytą wiedzę i wdrażać ją w swoje plany szkoleniowe.

mamo002

W tym samym czasie Wojciech Kochanowski wraz z pracownikami MOSiR przygotowywał halę w Kostrzyńskim Centrum Szkolenia Zapaśniczego, gdzie odbywała się część teoretyczna. Szkoleniu mogli uważnie przyglądnąć się i przysłuchać obecni rodzice i trenerzy, dzięki wykorzystaniu nagłośnienia hali. Podczas podsumowania T. Pawliczak i W. Kochanowski wyrazili swoje zadowolenie z poziomu gry zawodniczek a kilka z nich dostało powołania do kadry Województwa Lubuskiego! Tym samym lubuskie piłkarki zrobiły pierwszy krok ku wielkiej karierze. Dodajmy, że trenerzy AMO już dzisiaj zapowiedzieli, że będą się starać do naszego miasta zawitać ponownie – zapraszamy!

mamo005

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo