koronawirus-baner

Nowa odsłona strony internetowej bukmachera LVBet

bukmacherLegalny bukmacher LVBet odświeżył niedawno swoją stronę internetową. Serwis działa teraz znacznie szybciej oraz ma lepszy, bardziej intuicyjny interfejs.

Rok 2019 był przełomowym dla bukmachera LVBet. Już na początku roku wprowadzono nowe logo oraz odświeżono ogólne obrandowanie. Następnie legalny polski bukmacher gruntownie odświeżył swoją witrynę internetową.

Nowa wersja strony stała się teraz przede wszystkim przejrzysta i intuicyjna. Odświeżono design, który sprawił, że jest łatwiejsza w korzystaniu. Zminimalizowano pojawianie się bannerów oraz innych grafik oferujących bonusy i promocje. Teraz wszystkie banery pojawiają się w ruchomym „sliderze” na górze strony, w dolnej części są informacje o zakładach LIVE oraz nadchodzących wydarzeniach, które klienci mogą obstawić. W sekcji zakładów live wdrożono możliwość obstawiania w formie widoku scenicznego. Przebudowano i odświeżono wygląd kuponu oraz zakładki „Moje zakłady”.

Wraz z nowszym i zarazem lepszym wyglądem, LVBet wprowadził także szereg nowych opcji i udogodnień dla swoich klientów. W nowej odsłonie strony można skorzystać z funkcji szybkiego obstawiania, zwanym potocznie fast-bet oraz instant-bet. Bukmacher umożliwił także udostępnienie podglądu kuponu na profile mediów społecznościowych za pomocą jednego przycisku w formie „social media sharing”. Możliwe, że to nie koniec zmian i kolejne usprawnienia będą dodawane z upływem czasu.

Młody, polski bukmacher poważnie podszedł do dziedziny e-sportu, tworząc nową, dedykowaną sekcję dla klientów związanych z elektroniczną rozrywką. Gracze będą mogli tam oglądać streamingi z najważniejszych meczów gamingowych poprzez platformę Twitch, obstawiać unikalne zdarzenia na rynku oraz analizować drużyny dzięki szerokiej bazie danych statystyk. Co więcej, sekcja LVBet +esport cechuje się inną szatą graficzną, w której dominuje turkus, biel oraz czerń.

Legalny bukmacher LVBet posiada zezwolenie na przyjmowanie zakładów wzajemnych na mocy licencji z dnia 13 maja 2016 roku o numerze PS4.6831.9.2016.EQK przyznanej przez Ministerstwo Finansów. Obstawianie u nielegalnych bukmacherów jest zakazane i wiążę się z konsekwencjami prawnymi. Zakłady bukmacherskie mogą spowodować uzależnienie od hazardu.

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo