Puchar Polski Kadetów dla Kostrzyna!

PAS MISTRZOWSKIKostrzyński zapaśnik zdobył Puchar Polski Kadetów. W dniach 18-20 października 2013 roku w Radomiu odbył się międzynarodowy turniej zapaśniczy - Puchar Polski Kadetów w zapasach, który zakończył się wielkim sukcesem naszego zawodnika i zdobyciem I miejsca w kategorii wagowej 42kg. Wiktor Zaoborny zdobywca Pucharu Polski stoczył bardzo dobre pojedynki w walce o finał zwyciężył kolegę klubowego Dawida Sironia.

W walce finałowej Wiktor pokonał zawodnika Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Radomiu 5:2 i zdobył złoty medal oraz pas zdobywcy Pucharu Polski. W tej samej kategorii wagowej Dawid Siroń stoczył heroiczny bój o brązowy medal z zawodnikiem z Lubawy przegrywając 7:6 (12 sekund przed końcem walki miał przeciwnika w uchwycie ale nie zdążył wykonać akcji). Również w kategorii wagowe 46kg Remigiusz Mech miał szansę zdobycia brązowego medalu, lecz jej nie wykorzystał przegrywając minimalnie 1:0 otrzymując ostrzeżenie za pasywną walkę. Dobrze zaprezentowali się również Ryszard Bobrycki, Eliasz Zdzitowiecki, Jakub Owczarczyk zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce Pucharu Polski i jest to znakomity prognostyk na 2014 rok. Spodziewaliśmy się dobrych wyników naszych zawodników co jest potwierdzeniem wcześniejszych startów w lidze dolnośląskiej, oraz Frankfurcie. Biorąc pod uwagę, że to pierwszy start naszych młodych zapaśników w zawodach o takiej randze należy mieć nadzieję, że będzie jeszcze lepiej.

Kolejna impreza wspierana przez Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną dała nam większe możliwości kontaktu z przedstawicielami innych klubów i nadzieje na medale z Mistrzostw Polski Młodzików.

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
  
eko
 AKCJA NADAL TRWA !! !! !! 
 
baldych
22 listopada, godz. 19
KCK Kręgielnia 
 
m plakat
8 grudnia, g. 9:00-16:00
Stadion Miejski 
 
Poznań1
23 luty, godz. 17:00
Noworoczna Gala Wiedeńska
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk9
Samorządny Kostrzyn
Nr 10/2019 - PAŹDZIERNIK 2019
 kolejny: 28 listopada 2019
 
pl9b
Przekrój Lokalny
Nr 10(80)/2019 - PAŹDZIERNIK 2019 
 kolejny: 14 listopada 2019
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od paździenrika 2019 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo