Przegrana po walce

Sebastian Jankowski walczy o piłkęBardzo dobry poziom piłkarski zafundowali swoim kibicom zawodnicy Auto Wicherka oraz Celulozy Kostrzyn w ramach 2. kolejki II ligi futsalu w grupie lubuskiej. Tempo spotkania było bardzo wysokie od pierwszego do ostatniego gwizdka, zawodnicy obu drużyn walczyli o dosłownie każdą piłkę i każdy centymetr parkietu, a zespołem lepszym okazał się Auto Wicherek Oborniki, który pokonał rywali znad Odry 6:3.

początek meczu

Przed spotkaniem niewiele można było powiedzieć o debiutującej w rozgrywkach halowych kostrzyńskiej ekipie. Papierowi okazali się być jednak bardzo twardą i fizycznie grającą drużyną, co przysporzyło zawodnikom Auto Wicherka sporo kłopotów. Dodatkowo ich szóstym zawodnikiem okazali się być ich wierni kibice, którzy zajęli cały sektor obornickiej hali i z całej siły dopingowali swój zespół.

bramka dla Papierowych

Początek spotkania należał jednak dla drużyny gospodarzy, którzy za sprawą Łukasza Laskowskiego, Marcina Antczaka oraz Mikołaja Orczykowskiego wyszli na trzybramkowe prowadzenie. Jak wiadomo futsal to bardzo dynamiczna i nieprzewidywalna gra, czego mogliśmy doświadczyć w kolejnych minutach. Wtedy to zawodnicy Celulozy doszli do głosu i prowadzenie Auto Wicherka stopniało do zaledwie jednej bramki. Na szczęście kilka minut później do siatki rywali trafił Tomasz Wicberger podwyższając rezultat spotkania.

bramkarz Celulozy

Jak bardzo trudna i fizyczna była gra z niedzielnym przeciwnikiem świadczą popełnione w pierwszej połowie faule, po których obie drużyny miały możliwość skorzystania z przywileju wykonywania przedłużonego rzutu karnego. Skuteczniejsi w tym aspekcie gry okazali się goście, którzy wykorzystali swoją szansę i kolejny raz zmniejszyli dystans do prowadzącego Auto Wicherka. Dla naszej drużyny przedłużonego karnego nie wykorzystał Marcin Antczak, który niewiele się myląc trafił w słupek.

kolejna akcja Wicherka...

W drugiej połowie gospodarze zagrali już o wiele spokojniej kontrolując przebieg spotkania i zdobywając w tej części gry kolejne dwie bramki. Przy jednej z nich pomógł nam zawodnik Celulozy, który niechcący wpił piłkę do własnej siatki, a następnie na kilka minut przed końcowym gwizdkiem za niewykorzystany karny z pierwszej połowy odpłacił się Marcin Antczak, który czubkami palców skierował piłkę do bramki przeciwnika i ustalił wynik spotkania na 6:3. 

http://ksautowicherek.manifo.com/blog/pewne-zwyciestwo-auto-wicherka

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

 
01 września 2019
Zapisy do biegu
 

 
POLECAMY:
 
 pnuw
14 lipca, godz. 9:00
Park Narodowy Ujście Warty
 
rybka
23 lipca, godz. 16:00
Miejska Biblioteka Publiczna
 
27 lipca, od godz. 20:00
Kino letnie
  
plakat pl
Turniej rocznika 2009
25 sierpnia
zapisy trwają!
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk6
Samorządny Kostrzyn
Nr 6/2019 - CZERWIEC 2019
 
pl6b
Przekrój Lokalny
Nr 6(77)/2019 - CZERWIEC 2019 
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2019 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo