koronawirus-baner

Nowy komendant w gorzowskiej jednostce

Paweł RynkiewiczWe wtorek w gorzowskiej Komendzie Miejskiej Policji odbyło się uroczyste wprowadzenia nowego Komendanta. Funkcję tę oficjalnie objął nadkom. Paweł Rynkiewicz. Obejmujący nowe stanowisko Komendant Paweł Rynkiewicz zobowiązał się do dalszej realizacji założonych planów. Stwierdził jednocześnie, że pracując już wcześniej w gorzowskiej jednostce doskonale zna jej potrzeby. W swej pracy będzie dążył do skrócenia czasu oczekiwania na policyjny patrol. Ważne będzie dla niego zdanie mieszkańców. Dużą wagę przykłada również do współpracy z samorządem.

ślubowanie

Uroczyste spotkanie rozpoczęło się o godzinie 12. Na jego początku głos zabrał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. mł. insp. Henryk Wieruszewski, który uroczyście wprowadził na stanowisko nowego dowódcę gorzowskiej jednostki. Jak sam stwierdził, nadkom. Paweł Rynkiewicz jest oficerem, który gwarantuje utrzymanie wysokich wyników i dalszy rozwój Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. Jednocześnie podziękował za pracę dotychczasowemu szefowi gorzowskich funkcjonariuszy. Insp. Jerzy Głąbowski będzie odtąd pełnił obowiązki komendanta w Sulęcinie. Podziękowania za współpracę złożył także Prezydent Gorzowa, Jacek Wójcicki.

policja2

Komendant Paweł Rynkiewicz ma 41 lat. Jest rodowitym Gorzowianinem Po ukończeniu Wyższej Szkoły Oficerskiej między innymi pełnił funkcję Zastępcy Komendanta KP I w Gorzowie Wlkp., Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Gorzowie Wlkp. oraz Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Gorzowie Wlkp. Od 2012 r. do chwili obecnej pracował na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Sulęcinie. Jest absolwentem prawa i administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

sierż. Grzegorz Jaroszewicz
Zespół Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo