koronawirus-baner

nowy szef gorzowskich policjantów

mł. insp. Stanisław PanekMł. insp. Stanisław Panek został powołany na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Gorzowie Wlkp. W uroczystej zbiórce w siedzibie jednostki udział wziął Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp., mł. insp. Jarosław Janiak oraz zaproszeni goście.

W czwartek (25 lutego) o godz. 13.00 w Komendzie Miejskiej Policji odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego komendanta. Stanowisko objął mł. insp. Stanisław Panek. Został zaprezentowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp., mł. insp. Jarosława Janiaka, który pogratulował nominacji i życzył powodzenia w realizacji postawionych zadań.

W uroczystości wzięli udział samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, a także kadra kierownicza gorzowskiej jednostki. Ceremonię objęcia stanowiska rozpoczęło wprowadzenie sztandaru Komendy Miejskiej Policji. Następnie Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Gorzowie Wlkp., nadkom. Piotr Fabijański odczytał obecnym decyzję o powołaniu nowego komendanta.

Nowy szef gorzowskiej jednostki podziękował za zaufanie i przywitał się ze współpracownikami. Podkreślił, że wraca do jednostki, w której rozpoczynał służbę w policyjnym mundurze. Zwrócił uwagę ze gorzowska komenda od wielu lat osiąga dobre wyniki w ściganiu sprawców pospolitych przestępstw. Zarządzanie taką jednostką traktuje jak wyzwanie i odpowiedzialność za bezpieczeństwo każdego mieszkańca miasta i powiatu gorzowskiego.

Mł. insp. Stanisław Panek ma 48 lat. W szeregi policji wstąpił 25 lat temu. Od 15 lat zajmuje stanowiska kierownicze. Ostatnie 1,5 roku zarządzał międzyrzecką jednostką. Nowy szef gorzowskich policjantów ma wykształcenie prawnicze, dodatkowo ukończył studia podyplomowe - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Zarządzanie Kryzysowe. Na stanowisku komendanta miejskiego zastąpił podinsp. Pawła Rynkiewicza, który objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Międzyrzeczu.

źródło: http://www.gorzow.lubuska.policja.gov.pl/go1/serwis-informacyjny/aktualnosci/15347,Nowy-szef-gorzowskich-policjantow.html

 

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo