zostań Superbohaterem dziecka w potrzebie

oliwka

W dniach od 16 sierpnia do 6 września każdy klient marketów Mila może wziąć udział w akcji charytatywnej na rzecz Podopiecznych Fundacji „Serca dla Maluszka”. Przy kasach sklepów Mila na terenie całej Polski, umieszczone zostaną skarbonki, które będzie można zasilać podczas codziennych zakupów. Fundusze zebrane podczas akcji zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację dzieci niepełnosprawnych i chorych, Podopiecznych Fundacji „Serca dla Maluszka”.

Jednym z aspektów filozofii firmy Mila S.A. jest społeczna odpowiedzialność. Umożliwiając organizacji non – profit, takiej jak Fundacja „Serca dla Maluszka” przeprowadzenie akcji charytatywnej w swoich sklepach Zarząd Mila S.A., stworzył możliwość realnej pomocy potrzebującym dzieciom, włączając do akcji swoich pracowników oraz klientów. Wykazał się również postawą otwartą na potrzeby innych, ogromną chęcią niesienia pomocy oraz wielkim zaangażowaniem.

Konsekwencją polityki sieci Mila, którą wyraża hasło „Zakupy, aż miło” jest podążanie za potrzebami i oczekiwaniami klientów. Mila aktywnie dąży do tego, aby prowadzić społecznie odpowiedzialny biznes i wspierać akcje charytatywne. Nie bez powodu w logotypie sklepów Mila znajduje się obły kształt, który przypomina dymek dialogowy. Nawiązuje on nie tylko do charakteru sklepów, w których jest miejsce na rozmowy i interakcje klienta z życzliwym personelem, ale także do otwartości kadry zarządzającej na problemy osób potrzebujących. „Solidarność społeczna to wartość, którą chcemy wyznawać i praktykować w swojej pracy, dbając nie tylko o rozwój firmy, ale także jej otoczenia” – mówi Dyrektor Marketingu sieci Mila Krystyna Domagalska.

Fundacja „Serca dla Maluszka” to pozarządowa organizacja dobroczynna, która opiekuje się dziećmi niepełnosprawnymi oraz rodzinami, zagrożonymi ubóstwem i wykluczeniem społecznym. Organizuje pomoc dla ciężko chorych dzieci. Jednym ze sposobów pozyskiwanie środków jest zbiórka publiczna. „Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że dzięki wielkiej życzliwości firmy Mila będziemy mogli pomóc ponad dwustu naszym Podopiecznym. Środki zebrane podczas zbiórki pozwolą na sfinansowanie ich rehabilitacji oraz leczenia, co w znaczący sposób wpłynie na poprawę ich funkcjonowania i pomoże w codziennej walce z chorobą” – mówi Prezes Fundacji „Serca dla Maluszka”, Ewelina Kliś.

Gorącą zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce. Każdy klient Mili, robiąc codzienne zakupy, może odmienić los  dzieci chorych i niepełnosprawnych i choć na chwilę wywołać uśmiech na ich twarzach.

Więcej o działaniach Fundacji „Serca dla Maluszka” możesz dowiedzieć się tutaj: http://www.fundacjasercadlamaluszka.pl/

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
 
futsal
18 listopad, godz. 18:00
kostrzyński Zespół Szkół
,,Pół na Pół”
2 grudnia, godz. 18:00
KCK Kręgielnia
The WayWe Get By 5
8 grudnia, godz. 19:00 
KCK Kręgielnia
 
Kino za rogiem: 
kino listopad

AKTUALNE NUMERY

Samorządny Kostrzyn
Nr 7/2017 - PAŹDZIERNIK 2017
 
pl9
Nr 10(58)/2017 - PAŹDZIERNIK 2017
 
wp3
nr 3(32) 2017

INFORMACJE

apt

dyżury aptek
 
plan
 
szkola
ROZKŁAD JAZDY:
dowóz do szkół
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo